Když masturbace nestačí..

Anonymní
13.5.18 19:06

Když masturbace nestačí..

Ahoj holky, pro jistotu anonymně.
Je mi 22, s partnerem jsem přes 3 roky a mám problém s jednou konkrétní věcí. Při sexu se svým partnerem jednoduše nemám orgasmus (není to ním konkrétně, při sexu jsem ho nedosáhla nikdy s nikým).
Jediný způsob jak mít orgasmus je pro mě masturbace. Jsou dny kdy si musím „pohrát“ třeba i 5× denně, abych se trošku zklidnila. Přesto cítím, že mi tato forma uspokojení přestává stačit.
Při sexu se nedokážu soustředit, rozptyluje mě spoustu jiných věcí. Myslím na všední blbosti, nedokážu se soustředit ani na nic sexuálního.
Sex s parterem je příjemný, ale ne tolik abych dosáhla orgasmu.
O přitažlivosti to taky není. Mám doma krásného, svalnatého chlapa.

Nějaké typy, triky jak se tohoto problému zbavit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16729
13.5.18 19:13
@Anonymní píše:
Je mi 22, s partnerem jsem přes 3 roky a mám problém s jednou konkrétní věcí. Při sexu se svým partnerem jednoduše nemám orgasmus (není to ním konkrétně, při sexu jsem ho nedosáhla nikdy s nikým).
Jediný způsob jak mít orgasmus je pro mě masturbace. Jsou dny kdy si musím „pohrát“ třeba i 5× denně, abych se trošku zklidnila. Přesto cítím, že mi tato forma uspokojení přestává stačit.
Při sexu se nedokážu soustředit, rozptyluje mě spoustu jiných věcí. Myslím na všední blbosti, nedokážu se soustředit ani na nic sexuálního.
O přitažlivosti to taky není. Mám doma krásného, svalnatého chlapa.Nějaké typy, triky jak se tohoto problému zbavit?

Naučit chlapa to, co ti dělá dobře při masturbaci a zapojit to do sexu. Nikde není psáno, že musíš dosáhnout orgasmu při styku.

A taky vzrušení není otázka krásy a svalů, ale chemie. Je klidně možné, že se ti líbí jeho svaly, ale to je tak všechno. Spíš bych vyměnila chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56663
13.5.18 19:15
@Anonymní píše:
O přitažlivosti to taky není. Mám doma krásného, svalnatého chlapa.Nějaké typy, triky jak se tohoto problému zbavit?

nemůže to být odlišným vnímáním sexu… mám to podobně a začínám se přiklánět k tomu, že to je ten zádrhel. Jindy jsem problém neměla a sama taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.18 19:25
@P4ja píše:
Naučit chlapa to, co ti dělá dobře při masturbaci a zapojit to do sexu. Nikde není psáno, že musíš dosáhnout orgasmu při styku.A taky vzrušení není otázka krásy a svalů, ale chemie. Je klidně možné, že se ti líbí jeho svaly, ale to je tak všechno. Spíš bych vyměnila chlapa.

Vzhledem k tomu, že se máme příští rok brát, tak určitě o tak zásadním kroku jako výměna chlapa neuvažuju :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4437
13.5.18 19:25

Trošku si při tom sexu pomoct? Vždyť i při něm můžeš masturbovat..málokterá ženská dosáhne orgasmu jenom z toho, že jí chlap strká do pochvy penis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
13.5.18 19:32
@Anonymní píše:
Vzhledem k tomu, že se máme příští rok brát, tak určitě o tak zásadním kroku jako výměna chlapa neuvažuju :mrgreen:

Jestli se mate za rok brat, tak by jsi tyhle veci spíš měla řešit s nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.18 19:33

Já mám problém opačný. Já se zase nikdy nedokázala udělat sama při masturbaci. Když se dělám sama, tak mi to nic nedělá, musím cítit dotyk od někoho jiného. Jedině mu ukázat, co ti dělá při te masturbaci dobře a vytrénovat si ho. Nemusí to umět hned, třeba se to naučí i za pár měsíců, ale když bude makat, tak naučí :-D

• Citovat
  • Nahlásit
56663
13.5.18 19:43
@Paola21 píše:
Trošku si při tom sexu pomoct? Vždyť i při něm můžeš masturbovat..málokterá ženská dosáhne orgasmu jenom z toho, že jí chlap strká do pochvy penis.

Masturbovat při sexu? To jde? Není pak lepší si to udělat rovnou sama nebo jakou roli tam ten chlap má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.18 19:50
@Venetia píše:
Masturbovat při sexu? To jde? Není pak lepší si to udělat rovnou sama nebo jakou roli tam ten chlap má?

roli díváka. Bude aspon sám vidět, co ti dělá dobře. Jinak se to nedozví a tebe nikdy neuspokojí. Po několika letech se tak může stát, že tvé nenaplněné sexuální touhy budeš hledat u jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.18 19:52
@Oliverka28 píše:
Jestli se mate za rok brat, tak by jsi tyhle veci spíš měla řešit s nim.

Já vím, že měla.. ale mám pocit jako bych ho rozhovorem tohoto rázu vykleštila.. :?

• Citovat
  • Nahlásit
56663
13.5.18 19:57
@Anonymní píše:
roli díváka. Bude aspon sám vidět, co ti dělá dobře. Jinak se to nedozví a tebe nikdy neuspokojí. Po několika letech se tak může stát, že tvé nenaplněné sexuální touhy budeš hledat u jiného.

To už mne snad mine :D Myslím, že u mne kdyby to viděl, tak mu to k ničemu nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.18 20:02

Co aby te tvuj prvni uspokojil na „lising“ :think: zensky Orgasmus je zapeklita vec a kolikrat ani dobrym, prijemnym sexem orgasmu nedosahnes. Nehnala bych se uplne duseryvne…ja s manzelem po 8 letech jem vaginalniho orgasmu dosahla jen jednou :nevim: resime to jinak, aby byla skokojenost na obou stranach ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.18 20:11
@Anonymní píše:
Vzhledem k tomu, že se máme příští rok brát, tak určitě o tak zásadním kroku jako výměna chlapa neuvažuju :mrgreen:

Jako za rok se budete brát a pak co?? Nebo myslíš, že to svatba zlepší?? Spíš naopak. A když při sexu s ním myslíš na jiné věci, kdyby to byly alespoň erotické představy tak neřeknu, ale tohle je cesta do pekel. A ty sama bys chtěla, aby si tě vzal někdo, kterého nebere sex s tebou?
A pak budeš chodit a řešit a hledat milence??

Začala bych to řešit teď, dokud se má ještě důvod snažit a ostatně ty taky. Jakmile bude po svatbě, tak už tuplem se mu do toho nebude chtít, pak začneš koukat po jiném a bude problém.

A jestli spolu nejste schopni vést hovor na téma sex, tak už je to dost špatné. A on to ani nemusí být hovor. Stačí ho v posteli nasměrovat k tomu, co se ti líbí jak to máš ráda. Taky mám styk spíš jako doplněk a k orgasmu mně stačí jiné věci, ale normálně jsme to s manželem sladili. Vybrali hračky atd. On moc dobře ví, co se mně líbí a že si potom o to víc užiju i samotný akt. A pro něj zase výhoda. Kolikrát ani nemusí k ničemu dojít a já jsem spokojená. :D

• Citovat
  • Nahlásit
4437
13.5.18 20:17
@Venetia píše:
Masturbovat při sexu? To jde? Není pak lepší si to udělat rovnou sama nebo jakou roli tam ten chlap má?

Proč by to nešlo? :) Tak chlap má roli, že ho miluje a je jí to s ním příjemné? Ale aby dosáhla svého, tak si prostě vypomůže při tom sama, nevidím na tom nic zvláštního.. A samozřejmě další varianta je, že jí partner pomůže rukou/pusou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.18 20:17
@Anonymní píše:
Jako za rok se budete brát a pak co?? Nebo myslíš, že to svatba zlepší?? Spíš naopak. A když při sexu s ním myslíš na jiné věci, kdyby to byly alespoň erotické představy tak neřeknu, ale tohle je cesta do pekel. A ty sama bys chtěla, aby si tě vzal někdo, kterého nebere sex s tebou?
A pak budeš chodit a řešit a hledat milence??

Začala bych to řešit teď, dokud se má ještě důvod snažit a ostatně ty taky. Jakmile bude po svatbě, tak už tuplem se mu do toho nebude chtít, pak začneš koukat po jiném a bude problém.

A jestli spolu nejste schopni vést hovor na téma sex, tak už je to dost špatné. A on to ani nemusí být hovor. Stačí ho v posteli nasměrovat k tomu, co se ti líbí jak to máš ráda. Taky mám styk spíš jako doplněk a k orgasmu mně stačí jiné věci, ale normálně jsme to s manželem sladili. Vybrali hračky atd. On moc dobře ví, co se mně líbí a že si potom o to víc užiju i samotný akt. A pro něj zase výhoda. Kolikrát ani nemusí k ničemu dojít a já jsem spokojená. :D

Sex spolu samozřejmě řešíme, hodně jsem si ho „předělala“ co jsme spolu začali chodit.. ono nejde ani tak o chlapa jako takového, ale o to, že nedokážu vypnout a věnovat se jen chlapovi..
mám hodně psychicky náročnou práci a nějak neumím zapomenout na práci a věnovat se svému tělu a tělu partnera..
Sex jako takový mě s ním baví, ale samotný orgasmus prostě ne a ne přijit.. a není to jen při samotném styku.. prostě ho nedosáhnu vůbec, ani jinými aktivitách…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama