Kemp Bítov

2361
2.8.15 08:58

Kemp Bítov

Chtěli bychom jet někam na prodloužený víkend (čtvrtek-neděle) a manžela láká kemp Bítov.
Nikdy jsem tam nebyla, jen jsem se dívala na internetové stránky.
Tak bych se chtěla zeptat na vaše osobní zkušenosti…

Manžel chce do stanu, já do chatky. Ale na stránkách píšou, že v sezonu pronajímají chatky jen sobota-sobota. Jeli jste někdo na kratší dobu do chatky (zas si říkám, že v dnešní době už nejsou kempy tak naplněné, že je pro ně snad lepší pronajmou chatku na pár dnů než vůbec),
jaké jsou tam sociálky, voda v přehradě, je přímo v kempu nějaká malá sámoška atd?

Dík za jakékoliv postřehy:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28762
2.8.15 09:11

JE takovej problém oživit už starší diskusi? Zrovna jedna taková na mě řve dole pod příspěvkem… :zed:
A navíc bxy se to chtělo naučit hledat v googlu a číst cituji: Stravování

K vybavení rekreačního areálu patří restaurace a prodejny se zbožím všeho druhu (cukrárna, pizzerie, potraviny, tabák, coctail bar).

Celková kapacita restaurace s terasou je 90+80 míst, zde je možnost polopenze i plné penze, rauty atd..
:roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
2.8.15 09:14

Naposledy jsem na Vranově byla před 4 lety. Sociálky celkem pohoda, voda hnus, neskutečnej vopruz. Vranov už má svoje za sebou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
2.8.15 09:24

Byli jsme na bitově vloni. Nam se libilo, je tam koupaliště, takze bazén, skluzavka do vody. Na víkend paráda. Na týden bych asi nejela, ale prodlouzeny víkend byl bezva. Spali jsme pod stanem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21174
2.8.15 10:02

Byli jsme před 10 lety, na dovolené. Spali jsme v chatce. V kempu byly slušné sociálky i různé obchůdky kolem. Přehrada (voda) byla špinavá a bylo jí málo, koupat se nedalo. Bazén tam tehdy nebyl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 10:17

Přítel kamarádky tam pracuje a prý tam není voda. Jak je sucho tak je to vyschlý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8400
2.8.15 10:19

Letos bude voda v přehradě asi hodně špinavá, jak skoro neprší, byli jsme před 2 lety a byla docela dobrá. Ale to koupaliště je tam super!

Chatky - nejlíp si tam zavolej, záleží, jak mají zrovna teď plno, to ti tu nikdo neřekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
2.8.15 10:46

Až na tu vodu super…jezdíme skoro každý rok. Super bazén pro děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
2.8.15 11:37
@Titty píše:
Letos bude voda v přehradě asi hodně špinavá, jak skoro neprší, byli jsme před 2 lety a byla docela dobrá. Ale to koupaliště je tam super!Chatky - nejlíp si tam zavolej, záleží, jak mají zrovna teď plno, to ti tu nikdo neřekne.

Už jsem tam psala, mají plno:-(, takže budeme muset pod stan.
S koupáním v přehradě jsme ani moc nepočítali, spíš ty bazény.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama