Kemp Moravskoslezký kraj - poraďte

260
26.7.13 09:16

kemp moravskoslezký kraj

Holky poraďte nějaký dobrý kemp v moravskoslezkém kraji? Jsem rodina s dvěma dětmi, jedeme pod stan. Nejlépe někde kde je voda na koupání, teplé sprchy a já nevím kuchyňka aspoň an ranní kafe nebo tak, a něco pro děto průlezky máme 3 a 7 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tattiana
26.7.13 09:20

Pojeď k nám do Frenštátu :D

• Nahlásit
  • Citovat
58735
26.7.13 09:22

@paveluska Frýdek-Místek - kemp u Olešné - voda je cca 50 m od stanů, ale stany se staví aji přímo u vody po dohodě s majitelem. Jinak je hned vedle aquapark, restaurace, půjčovna loděk, šlapadel, šlapacích aut, okolo Olešné vede cyklostezka (4,5 km), je to super na inline i na kolech. Jo a voda čistá :palec: a pokud máš auto, tak bez problémů obchody a veškeré ostatní vyžití - navíc okolo 4 restaurace, v Muroňce na opačné straně od kempu, mají i skákací hrad a podobné věci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
26.7.13 09:28

@ivik21 jo a kam přesně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
26.7.13 09:30

http://www.dokempu.cz/…-olesna-315/ Ještě odkaz, ať můžeš mrknout. je tam vše, co požaduješ :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
26.7.13 09:30

@martina.se a dá se tam opékat nebo tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
26.7.13 09:34

@paveluska jj, je tam několik vyhrazených ohnišť. Jediná věc, že vlastně v prostře kempu vede ta cyklostezka, ale co jsem si všimla, tak lidi stanují po obou stranách, takže je jen na vás (a dohodě s majitelem), kde stan umístíte, abyste měli klid a dítka mohli pobíhat. Mrkni do toho hodnocení a fotogalerie, to Ti napoví. já jsem místní, takže já využívám jen na koupání a na inline, ale lidi si to tu pochvalují :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
26.7.13 09:38

@martina.se no já to tam tak trochu znám a zdá se mi to právě jakoby dost rušné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
26.7.13 09:55

@paveluska jak kdy :think: teď, jak byly ty vedra, tak na stezce přes den tak 20 bruslařů, taky jsem čučela. Ale klidně přiznám, že někdy večer (chodím na ryby), je to na palici. člověk sedne k vodě a ty lidi jsou schopný jezdit i do půlnoci.. někdo dělá bordel, někdo třeba šeptá.. fakt záleží. Pokud byste dali stan až dolů k vodě, tam tam klid mít budete, ale chce se to zeptat :think: jinak tam je fakt výhoda, že vše je max 200 m vzdálené, vyžití je tam opravdu hodně.. venkovní bazény v aqua jedou do 20ti, vnitřní do 22, do toho ty restaurace, a další blbinky. člověk se tam nenudí :think: ale uvidíš, až se objeví další tipy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
26.7.13 10:23
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.7.13 10:25

Autokemp Podhradí Vítkov

• Nahlásit
  • Citovat
58735
26.7.13 10:36
@Anonymní píše:
Autokemp Podhradí Vítkov

teď přemýšlím, jestli to není to, čemu se říká Hadinka? To je kousek od vítkova, chatky, stany, koupání a tak.. ale byla jsem tam naposledy 2 roky zpět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
26.7.13 10:40

@paveluska vidíš, to mě nenapadlo. Ta hadinka - zašupnutá v lese, fakt klid. jen do města na nákupy a tak je to kapánek z ruky ( 5-6 km), ale v areálu bylo dost příležitostí koupit např jídlo. http://www.hadinka.opavsko.com/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
26.7.13 11:32

@martina.se jo hadinku znám měli jsme kousek chatu, takže to tam znám, ještě jsme i stanovali přímo u maria ve skále

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
26.7.13 11:34

@ivik21 moc hezký, ale mi chtěli někde u vody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu