Odlet brzo ráno a dvouleťák

255
25.7.13 23:46

Odlet brzo ráno a dvouleťák

Zdravím všechny, za 3 týdny odlétáme na dovolenou a já už se stresuji kvůli odletu. Odlétáme v 5:20 což znamená dostavit se na letiště kolem 4, v instrukcích je napsáno dokonce 2 hodiny před odletem. Na letiště to máme tak 25 min autem. Jde mi o dceru, jak to zvládneme. Teď v létě chodí spát někdy kolem 23:00, někdy dřív někdy i později. Neumím si předtsvit, že ji po 4 hodinách spánku vzbudíme a přesuneme se na letiště. Napadla mě i varianta jet na letiště už večer a uspat ji tam, buď v golfkách (což není moc pohodlné) nebo v autě. I když pochybuji, že usne a nevzbudí se.Asi to moc řeším, ale nerada bych, aby to nějak odmarodila. :zed: Má někdo podobnou zkušenost? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

60448
25.7.13 23:51

Naše děti jsou přendavací - kluk do golfek. holka se v golfkách budí, ale funguje šátek. jak je na mě, tak sp dál i po vyndání z auta. zkrátka bych nebudila, dala spát v tom, čem polet, přenesla do auta, tam by se ukodrcali jízdou, na letišti přesun stejně. Ale jsetli by to fachalo u vás… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
25.7.13 23:51

Já teda děti nemám. Ale proč by měla odmarodit, že ji vzbudíte brzy ráno? Však to může dospat, děti usnou i na rameni. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.7.13 23:52

Poletim ve stejnou hodinu s rocnim…
vazne si nemyslim, ze by se jim neco stalo, kdyz se jeden den nevyspi. proste ji pretahnes do auta, pak do letadla. obcas ti nekde usne, na letisti bude asi rozmrzela, ale aspon pak prospi let ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
26.7.13 00:08

Neodmarodí, neboj :) mě a ségru takhle nad ránem přepravovali naši několikrát ročně a bez nějákejch vážnějších následků ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
26.7.13 00:14

Fakt to neřeš..my takhle asi v 5 letěli vloni se 7m a 2,5 letým, a normálka. na ltiště to máme taky asi 15-20 min. vzbudila jsem je, oni hned čilí, a akorát v letadle mi pak krásn usnuli..takže to je čas ok. my letěli už v různý časy, se strším rok a půl asi ve 4 ráno z Turecka, vloni z toho Kypru asi v 10 večer, přílet skoro ve 2..a děti vždycky v pohodě. fakt se nestresuj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
26.7.13 00:18

@michalka76 Určitě ji to nijak nepoznamená, ale pokud máš strach, že bude při cestě v letadle nevrlá z nevyspání, tak bych ji den před tím více unavila(nějaká delší procházka)a dala dřív spát :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5137
26.7.13 00:37

Absolvovali jsme, není to problém.
Dej jí spát v oblečení, ve kterém poletí, já bych dala elasťáky a tričko, i v noci je teplo. S sebou deku.
Před odjezdem moc nebudit, spící přenést do auta. Na letišti se probudí, poběhá, pak usne v letadle. Tady se někdy hodí deka, někdy se to zvládne i bez ní.
Jen radím dorazit na letiště dvě hodiny před odletem, ono člověk nikdy neví, co se může přihodit.
Po přistání jsem v letadle dítě navázala do šátku na záda, aby mi nezdrhl a já měla volné ruce na kufr apod. Ale to zvládne jen ten, kdo je zvyklý nosit, 2leťák už není muší váha.

To zvládnete!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
26.7.13 00:39

:lol: neboj neodmarodí to i kdyby spala jeden den jen 4 hodiny. Jsou to děti, stejně ti určitě zase usne a nebo se víc prospí přes den. Vůbec bych to neřešila a užila si dovolenou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
26.7.13 00:49

Jo a ty 2 h předem bych tam určitě byla, jinak se vám dost dobře může stát, že budete mít místa rozházený po celým letadle :pocitac: pokud je plný letadlo, tak na poslední odbavené už můžou zbýt jen jednotlivá místa různě po letadle. známí takhle přišli pozdě, měli tehdy 4letou holčinu, seděli každý jinde, a ona prý celou dobu řvala :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
26.7.13 04:33

Ahoj, my jsme takhle leteli pred 14ti dny, malymu je 23 mesicu. Sel spat v osm vecer jako obvykle, v jednu v noci jsme odjizdeli z Brna do Prahy na letiste. Malyho jsem vzbudila pet minut pred jednou, oblikla, dovlikli jsme kufry do auta, malyho do sedacky - rozebralo ho to, ja myslela, ze mi cestu na Ruzyni prospi a on byl celou dobu vzhuru. A vydrzel byt vzhuru az do sesti do rana, kdy odletalo letadlo. Jedine, co bylo - jak se vzbudil, mel hlad, nastesti jsem mela s sebou susenky, piskoty a tak, tak jsem mu dala v aute i na letisti neco na zub. Jak jsme sedli do letadla, malej po chvilce vytuhnul a prospal hodinovy let do Frankfurtu, tam pak na letisti zase tri hodiny radil, pak druhy let, to mi spal dvakrat asi po dvou hodinach. Takze toho nenaspal tolik, co by naspal normalne, ale zase mu byl sumak sedmihodinovy casovy rozdil, kdyz jsme doleteli na misto, meli jsme jeste asi pet hodin casu do osmi do vecera a v osm mistniho casu vytuhnul, pohodicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7369
26.7.13 06:44

Vubec to neres cestovala jsem uz snad v uplne kazdou denni i nocni dobu a vzdy deti uplne ok. A to jsme meli i nocni lety s prestupy, kde nam nedali ani kocarek. A vecer sly spat, nekdy jsem je oblekla tak napul na cestu, nekdy ani to ne. V polospanku dooblikla a bud spaly v aute nebo na letisti. Tohle mi prijde horsi treba s petiletym, kocarek uz nema a usne taky kdykoli, potom budit nebo jsem ho nesla az do letadla a to uz je horsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58858
26.7.13 07:03

@michalka76 já kluka vždycky vzbudila dle toho, jak bylo třeba. Maximálně byl protivný, bo nevyspaný a cestou usnul :mrgreen: proč by měla holčina marodit? bude v pohodě, normálně spěte doma..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
26.7.13 07:16

Letěli jsme úplne stejne před měsícem. Malému bylo 20 měsíců. Bala jsem se, že bude protivný v ledadle, ale byla to pohoda. Dala jsem ho spát v teplákach a tričku, v půl 3 jenom přehodila do auta, samozřejme se vzbudil a už neusnul. Cestou všechno komentoval, na letišti byl nadšeny, pak tedy v letadle na chvilku usnul. V letadle bylo plno deti podobného věku, většina usnula právě v tom letadle, na letišti bylo pořád na co koukat. Ty 2 hodiny předem jsme tam byli. Ničeho se neboj a šťastný let :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama