Reklama

Keř na terasu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 17.03.11 08:13
Keř na terasu

Ahoj holky, neni tady nejaka zahradnice? Potřebovala bych poradit nějakej keř na terasu, vetšina jich nám přez zimu zmrzne - měli jsme buxus a olivovník a zimu prostě nepřežily i když jsme květináč obalili do geotextílie… co něco třeba severskýho - borovici nebo něco podobného, ale balkon je na JIH), tam předpokládám se jehličnanům moc dařit nebude :)) je vůbec nějaké možnost ?

Reklama

Reakce:

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 17.03.11 12:40

Thuje - je jich spousta variet a v pohodě přezimují i v nádobě venku. Olivovník mrazy nedá, to spíš vavřín (bobkový list). A než obalovat květináč je lepší rostlinu na zimu zakopat do země nebo zazimovat v garáži i s nádobou. My máme v květináči smrček, na jaře a přes léto je na dvorku, na začátku prosince jde do kumbálu (aklimatizace), na Vánoce je v obýváku nazdobený, na Tři krále zase zpět do kumbálu a od února je už zase venku, drží už 4. rok.

peprle
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 27.06.12 13:15
Keř na zahradu(oddělení sousední zahrady)

Krásný den, potřebovala bych poradit od děvčat zahradnic. Sháním nějaký keř, je jedno, jestli kvetoucí či nekvetoucí. Máme zahradu a potřebovala bych ji oddělit od sousední zahrady(né živý plot),je to zahrádkářská osada…no mělo by to být aspoň 1,20cm vysoké a nerozrůstat se nějak extra do šířky(košaté to samozřejmě chci. ale aby to pak nezasahovalo do půlky zahrady).tak snad mi někdo poradíte, moc děkuji :kytka:

Kamca4
Kecalka 207 příspěvků 25.08.15 23:12

Ahoj, prosim o radu. Se sousedama mame spojenou terasu a chtěla bych tam dát nějaké keře, abychom na sebe neviděli a měli víc soukromí. Ale nevim přesně co. Terasa je na jihovýchod. Mělo by to byt do výšky cca 1,5 m a nic aromatického. Dokážete poradit? Díky.

lupto
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 26.08.15 09:35

@Kamca4 Dala bych thuje.

lupto
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 26.08.15 09:39

@Kamca4 Dala bych thuje.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >