Reklama

Keramická konvice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 02.10.18 23:13
Keramická konvice

Dobrý večer,

nemá někdo zkušenost s keramickou rychlovarnou konvicí? Chtěla bych ji koupit jako dárek k narozeninám, tak ať vím jestli nekupuji zajíce v pytli. Děkuji za veškeré reakce. :mavam:

Reklama

Reakce:

peta81
Ukecaná baba ;) 2050 příspěvků 02.10.18 23:28

@Ennny kupovala jsem take jako darek, tchyni, moc se ji libila.
vzhledove je fakt hezka, ale jinak bych ji nechtela. tezka, pomalu vari a navic je cela horka. takze zvlaste do domacnosti s detmi je dost nevhodna. nema vodoznak ani sitko proti necistotam. a jeste si vzpominam, ze ma dost hloupe reseny poklop, musi se nejak pootocit a nadzdvihnout, ale to asi zalezi na znacce.
takovou nejakou podobnou ma https://www.mall.cz/…cept-rk-0010?…

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 02.10.18 23:36

@peta81 děkuji za reakci…tak mamka tam má děti jen když přijdou vnoučata (což je vlastně furt, jsou 3 a brzo bude 4 :lol: :lol: ) mi se libí tahle https://rychlovarne-konvice.heureka.cz/concept-rk0040/

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 02.10.18 23:37

vloženo 2×

peta81
Ukecaná baba ;) 2050 příspěvků 02.10.18 23:45

@Ennny krasna je, to ano. a tchyne je s ni treba moc spokojena, ma ji asi dva roky a zadny problem. je to stejna znacka jako jsi vybrala ty. ale k ni temer nechodi zadne deti, tak nemusi resit :nevim:
je proste tezka a horka, tak zvaz jestli s ni treba vnoucatka nepomahaji pripravovat caj, aby nedoslo k maleru.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 02.10.18 23:49

@peta81 tak mamka je takový opatrný člověk varnou konvici má i teď aby na ni nedopadly děti ,to se nebojím ,maximálně ji pomáhá moje dcerka a ta už je velká .Jen si bude muset zvyknout na to že je to těžké (ne že by ji neunesla je ji 43 :lol: ) děkuju moc za radu

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 03.10.18 00:06

Koukala jsem na ni a moc se mi vzhledove líbila. Nakonec jsem ji nekoupila právě kvůli rychlosti varu - není to rychlovarna konvice, ale jen varna, takže spis takova neprakticka designovka. Ale hezka. :lol:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 03.10.18 00:09

@Agneth takže opravdu jen designový darek ?No co tak jednou bude mit něco hezkého a ne praktického :lol: :lol:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 03.10.18 00:11

@Ennny Líbit se ji určite bude. :lol:

JTom
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 09.10.18 14:20

Předně by to chtělo vědět, jestli je k tomu k dostání náhradní těleso a bezpečnostní spínač, což jsou díly, které poměrně brzo odejdou. Jestli ne, tak je částka nad cca 300 Kč vyhozenými penězi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >