Nespresso nebo Dolce Gusto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 21.09.18 15:13
Nespresso nebo Dolce Gusto

Zdravim damy, mam dilema, mame doma Nespresso, ale posledni dobou dodelava, uz to neni co byvalo, a strasne se mi libi kapsle Dolce Gusto, ze maji treba cokoladu, latte atd. Mate nekdo srovnani? Zajima me hlavne kvalita pristoje a kavy. Dekuji L.

Reakce:

Sorin
Stálice 60 příspěvků 21.09.18 15:19
@Luucanam123 píše:
Zdravim damy, mam dilema, mame doma Nespresso, ale posledni dobou dodelava, uz to neni co byvalo, a strasne se mi libi kapsle Dolce Gusto, ze maji treba cokoladu, latte atd. Mate nekdo srovnani? Zajima me hlavne kvalita pristoje a kavy. Dekuji L.

Volil bych jednoznačně Nespresso. DG jsme také měli, ale kvalita kávy je prostě někde jinde. A to se týká i čokolády a dalších- kvalita jako z automatu…

chs.jasmin
Echt Kelišová 7877 příspěvků 21.09.18 15:19
@Luucanam123 píše:
Zdravim damy, mam dilema, mame doma Nespresso, ale posledni dobou dodelava, uz to neni co byvalo, a strasne se mi libi kapsle Dolce Gusto, ze maji treba cokoladu, latte atd. Mate nekdo srovnani? Zajima me hlavne kvalita pristoje a kavy. Dekuji L.

Ahoj,

já jsem na Dolce Gusto přecházela z Tassima. U mě tedy bylo hlavním důvodem to, že má levnější kapsle. Ale já osobně spokojená nejsem. Nechátná mi. :oops: Cokoládu má třeba i to Tassimo (Dolce má Nesquika a Tassimo má milku). Určitě by se daly sehnat i neoriginální pro Nespresso.

Já bych šla do Nespressa - kamarád má kapsle (no nevzpomenu si ja se jmenují - takový ten Ind co má copánek - já pak dopíšu, nebo někdo bude vědět) a zcela narovinu jedno z nejlepších káv co jsem kdy měla :oops:

Přemýšlím, že prodám to Dolce a už na to prdím. Stejně kakao dětem udělám normálně, chlap se do dneška nenaučil používat ten kávovar, takže kafe v něm dělám jen já a mě po operaci je z kávy špatně :lol:

Osobně mám nejradši kafe z automatického kávovaru, tedy ne na kapsle. Ale když už kapsle tak Nespresso a Tassimo.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10851 příspěvků 21.09.18 15:20

Rozhodne nespresso. Jak přístroj tak kava. Mame v rodině oboje a je to úplně jiná kvalita. Ale čokoládu v něm neudelas. Latte bez problému - mame přístroj s nadobkou na mléko, které si cerstve napeni. To latte ze sušeného mléka do dolce gusta je fakt nouzovka.

Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 21.09.18 15:28

Diky moc za odpovedi. Cekala jsem to. Tak asi kouknu po nejakem novem Nespressu, nemate nekdo asi zkusenost s opravou po zaruce? Cena atd. Diky

kačka39
Kecalka 320 příspěvků 21.09.18 15:31

@Luucanam123 Mám Dolce Gusto - dostali jsme ho, i když jsem říkala, že ho nechci. A nedoporučila bych to nikomu. Kamarádka má bezkapslový a to je jiný kafe. Ten bych zvolila. :potlesk:

kačka39
Kecalka 320 příspěvků 21.09.18 15:33

Koupila jsem si doslova za pár korun do DG tu obnovitelnou kapsli, můžeš si ji naplnit čím chceš. Je to lepší, než pořád kupovat kapsle.

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 21.09.18 16:06

Jestli chceš Latte ze sušenýho mlíka a čokoládu z vody tak si kup Dolce Gusto. Mě to teda osobně nechutná, kakao udělat dokážu i bez mašiny a na mlíko mám šlehač od Nespressa.

Irinka0210
Závislačka 4613 příspěvků 21.09.18 16:13

Ideálně bezkapslový a s mlýnkem na kafe. Měli jsme DG a nic moc, teď máme DeLonghi a naprosto jiný kafe a skvělý :)

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 21.09.18 16:15

Dolce gusto je pro mě hnus, káva z Nespressa je daleko lepší, ale já teda kapslím moc nefandím…

mroe
Extra třída :D 14540 příspěvků 21.09.18 17:15

Ja teda taky kapslim nefandim, ale v praci mame oboji a jednoznacne Nespresso. I kdyz nejlepsi kavu si delam doma, cerstve umlete a uvarene v bialetce.

lucynka25
Echt Kelišová 7885 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 17:03

My mame doma DG,ale mam ho jen na Latecka.

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2061 příspěvků 23.09.18 10:38

No, nasi maji Dolce Gusto a kdyz jsem u nich, tak si dam maximalne ranni kavu a dost, ty mlecne varianty jsou hrozne.

Ja mam doma i v praci Nespresso Creatista a i skoro po roce jsem porad nadsena. K tomu mam doma dobrou pakovku, kdyz nejsem lina, tak pouziju tu. Ale popravde Nespresso miluju. Plnoautomatu jsem se zbavila, neda se vycistit mlynek, takze po par mesicich je tam plisen, kava plesnivi spolehlive. K pakovce mam externi mlynek, ktery jde rozebrat.

Káťa19
Echt Kelišová 7683 příspěvků 19 inzerátů 23.09.18 20:25

Ja bych nekoupila ani jedno :nevim: nejlepsi je normalni pressovac, kde si naslehas mleko a das kavu, na kterou mas chut a ktera ti chutna, navic levnejsi varinta a ekologictejsi :palec: https://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/…p:2800-5000/?o=4
Kolem 3-4tis se sezene .

chs.jasmin
Echt Kelišová 7877 příspěvků 24.09.18 09:12
@pikola píše:
Jestli chceš Latte ze sušenýho mlíka a čokoládu z vody tak si kup Dolce Gusto. Mě to teda osobně nechutná, kakao udělat dokážu i bez mašiny a na mlíko mám šlehač od Nespressa.

To je pravda, že čokoláda je z vody. Já to holkám na snídani ředím mlékem - jednak aby to nebylo tak horké a jednak, aby se to dalo pít :lol:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >