Pračka se sušičkou LG - sušení prádla

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renite
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 10:34
Pračka se sušičkou LG - sušení prádla

Poradíte prosím jak nastavit na pračce se sušičkou LG samostatné sušení? A jak jste spokojení se sušením? Usuší do sucha? Také nechápu některé symboly. Návod je nedostatečný. :( Mám LG F84J7TH1W. Děkuji!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10889 příspěvků 19.09.18 10:48

Proste na tom dotykovem displeji zmacknes napis sušení a pak vyberes konkrétní program. Ja mam tedy v návodu popsáno vse - ale číslo nevim, jsem lina to hledat 8) nicméně to bude všude stejne. Jinak suší OK, zatím zvládla vse bez potíží nebo škod

Renite
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 10:57

@Tichošlápek Díky. A co mám nastavit tím kolečkem? Včera jsem zkoušela jen sušit a znovu mi to i vypralo. :( A máš to prádlo suché, že ho můžeš hned poskládat do skříně? 8o

Tichošlápek
Extra třída :D 10889 příspěvků 19.09.18 10:59

@Renite mas tam několik programu na sušení, mezi nimi i to na poskládání do skrine. Jinak ano, prádlo je úplně suché, pokud si ho cilene nenechám vlhčí. Kolečkem nastavujes praci programy a jeden susici kombinovaný s pranim - aspoň u mne. Pokud chceš jen sušit, nech kolečko na pokoji

Dana V
Kecalka 468 příspěvků 19.09.18 11:04

Ja mam treba na kolecku na vyber program pouze suseni a pak na dotykovem displeji si vyberu jak to chci ususit. Uz mam pracku asi 3. rok a jsem spokojena.

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 19.09.18 11:32
8o
Renite
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 11:36

@Dana V Aha, tak to já nemám. :( Ani to „do skříně“.

Tichošlápek
Extra třída :D 10889 příspěvků 19.09.18 11:40

@Renite ale mas. To je ten typ, co mam ja. Ty susici programy si volis na tom dotykovem.

Renite
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 11:56

@Tichošlápek A jak dlouho sušíš, aby to bylo suché do skříně? ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10889 příspěvků 19.09.18 11:59

Vyfotila jsem ti co znamenají ty symboly ;) program suché do skrine je tam taky

Renite
Povídálka 11 příspěvků 19.09.18 12:35

@Tichošlápek Děkuju! :palec: Já to tam takhle pojmenované nemám, ale snad to bude stejné. ;)

LenkaN26
Závislačka 4092 příspěvků 19.09.18 12:43

Já se sem s dovolení vetřu s dotazem. Koukala jsem na pračky se sušičkou a praní je kapacita třeba na 8 kg, ale na sušení jen 6 kg. To znamená, že pokud tu pračku narvu do plna tak musím pak část prádla na sušení vyndat? Moc díky.

Tichošlápek
Extra třída :D 10889 příspěvků 19.09.18 12:44

@LenkaN26 teorericky jo, ale já to nedělám a pohoda :mrgreen:

LenkaN26
Závislačka 4092 příspěvků 19.09.18 12:49

@Tichošlápek Tak to je dobré :-). Ono je to trochu na hlavu… Já právě koukám na whirpool a ta má 9kg - 7 kg. Stejně bych to asi nikdy nervala do plna, ale tohle mi vrtalo hlavou.

Dana V
Kecalka 468 příspěvků 19.09.18 13:35

@LenkaN26 Ja mam 9 kg prani a 6 suseni. Nikdy jsem tam 9 kg pradla asi nemela, tak jsem nikdy nic nevyndavala a v pohode :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >