Reklama

Avent mixér 4v1

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 19:47
Avent mixér 4v1

Máte někdo mixér a zároven parní hrnec avent 4v1? koukala jsem že se vněm jídlo děla tak 25minut je třeba maso po této době měkké? příjde mi to dost málo času.

Reklama

Reakce:

tereza12345
Echt Kelišová 9420 příspěvků 2 inzeráty 12.09.18 20:24

Za me je to super pomocnil a strasne lituju, ze jsem si ho nekoupila uz u prvni dcery.. jenze kdo mogk tenkrat vedet, ze bych ho na tri deti bohate vyuzila.
zeleninu a ovoce varim 20 minut (resp. Jeden ten cyklus.) Kdyz mam masozeleninu davam to 2×. Takze cca 40 minut.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 183 příspěvků 12.09.18 20:39

Je to super pomocník. Jak píše @tereza12345, také jsem dávala na maso dvě kola páry, protože bylo tuhé. Ale musím konstatovat, že když se dělá maso nebo i některé ovoce, prostě se to strašně špatně myje ta poklička, jsou tam takové pidi dírky. Musí se to hned, než to zaschne.

mi.anetka
Kecalka 287 příspěvků 12.09.18 20:47

Máme ten předchozí model a maso i po 20 minutách je normálně měkké, dělám kuřecí nebo krůtí - krájím na dost malé kousky. Je to to nejlepší, co mi ušetřilo čas a už se těším, až ho za měsíc vyndám a začnu dělat první mrkev :)

tereza12345
Echt Kelišová 9420 příspěvků 2 inzeráty 12.09.18 21:27
@M-i-ch-e-l-l-e píše:
Je to super pomocník. Jak píše @tereza12345, také jsem dávala na maso dvě kola páry, protože bylo tuhé. Ale musím konstatovat, že když se dělá maso nebo i některé ovoce, prostě se to strašně špatně myje ta poklička, jsou tam takové pidi dírky. Musí se to hned, než to zaschne.

mám geniální přípravek na čištění té pokličky.. pokud máte zájem, piště do sz..

tereza12345
Echt Kelišová 9420 příspěvků 2 inzeráty 12.09.18 21:28
@mi.anetka píše:
Máme ten předchozí model a maso i po 20 minutách je normálně měkké, dělám kuřecí nebo krůtí - krájím na dost malé kousky. Je to to nejlepší, co mi ušetřilo čas a už se těším, až ho za měsíc vyndám a začnu dělat první mrkev :)

já taky dávám úplně pidi kousíčky.. a je pravda, že dávám ty 2 kola spíš pro ten pocit, dostatečného uvaření :-)
pokud byste taky chtěla info o bezvadném přípravku, na čištění (té zelené dírkované věci" :-D písněte sz..

tereza12345
Echt Kelišová 9420 příspěvků 2 inzeráty 12.09.18 22:07

tady je ukázka..

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 183 příspěvků 13.09.18 07:31

Tak kuřecí a krůtí je dobré po jednom cyklu, ale hovězí na jeden pokus bylo beton.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama