Reklama

Chyba f04 u sušičky Indesit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivana 85
Závislačka 2981 příspěvků 02.09.18 09:42
Chyba f04 u susicky indesit

Ahoj, prosim neresil jste nekdo tuto zavadu? V navodu to neni, tak by me zajmalo co za problem mame. Susicka jede asi 2 minuty normalne, pak se rozblikaj vsechny kontrolky, skoci tam f04 a po chvili se vypne. Dekuji za rady.

Reklama

Reakce:

Alexandra.R
Povídálka 25 příspěvků 03.09.18 11:01

Ahoj, našla jsem pouze jednu anglickou diskuzi, kde řešili stejný problém u sušičky Indesit. Prý to souvisí s odtokovou pumpou a to tak, že je buďto porouchaná přímo pumpa, nebo její kontrolní panel. Pumpu najdeš u sušičky vzadu (tam přímo psali, že dole vpravo), když odstraníš kryt. Je třeba zkontrolovat, zda jsou všechny drátky tam, kde mají a jestli nejsou třeba poškozené korozí. Pokud je toto v pořádku, multimetrem pak otestovat samotnou pumpu a pokud i toto bude v pořádku, tak je nejspíš chyba v kontrolním panelu, který se musí vyměnit a naprogramovat. Snad se podaří problém brzy vyřešit! ;)

Ivana 85
Závislačka 2981 příspěvků 04.09.18 07:03

@Alexandra.R ahoj,dekuju za odpoved.Zitra jde susicka do servisu,tak snad oprava nebude drazsi nez nova susicka :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama