Reklama

Nová pračka LG nebo Siemens

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Magaly
Povídálka 41 příspěvků 23.08.18 16:30
Nová pračka LG nebo Siemens?

Ahoj holky, poraďte prosím kdo máte osobní zkušenost. Jakou pračku byste si vybraly? LG nebo Siemens. Mám tyhle favority (do 10 tis.), ale z přemíry informací se začínám trochu ztrácet. Děkuju.

Reklama

Reakce:

MartinKa36
Závislačka 3142 příspěvků 23.08.18 17:15

Skušenost LG, deska s elekronikou byla dole pod bubnem přesně pod tou nadobou do kreré se dává aviváž a prací prášek. Jednoho dne se dostala voda na elektroniku a pračka zemřela. Skušenost se samsungem je taková že veškeré díly se prodávají jen přes servis a ani se nedají dohledat v nějakém eshopu, tím myslím i takové detaily jako rotační kartáč do vysavače nebo přislušenství k lednici. … ale jsou značky které ti bezproblému prodají vše od náhradních koleček ke košům do myčky nádobí, náhradní police do lednice náhradní dvířka k pračce, náhradní šuplík do mrazáku po desku s řídíci elektronikou. PS zaruka 10 let na motor se nevztahuje na ložiska ani na elektroniku motoru, pouze na civky které se nemůžou rozbýt.

Magaly
Povídálka 41 příspěvků 23.08.18 18:09

Děkuju. To uložení ni elektroniky jsem fakt netušila. Asi to bude nakonec Siemens (ma větší objem). I když prý zas dražší náhradní díly, no tak snad nebudou potřeba. :)

pet p
Stálice 76 příspěvků 23.08.18 20:52

Pračku jsme vybírali asi před rokem a LG se do našeho užšího výběru ani nedostala. Siemens ano. Nakonec jsme koupili Bosch (což je ale vlastně totéž co Siemens, stejný výrobce, stejná výroba, jen jiný design a názvy programů). A spokojenost.

jopo
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 23.08.18 21:03

Mám Siemens už 14 let a šlape jak hodiny. Před 14 lety stála 16tis. což bylo dost. Ale dala jsem na doporučení a nelituji. Příště bez rozmýšlení opět Siemens. Jinak při dvou dětech pereme opravdu hodně takže vytíženost je 100pro.

sepru
Kecalka 224 příspěvků 23.08.18 22:32

Mám LG a už nikdy…
Měla sem před ní Bosch. Super pračka ( tehdy ještě s německým motorem) držák, žádné problémy, žádný cesty po koupelně když ždímala atd…
Kdybych blbec dala na svůj pocit koupila bych misto LG jinou.
Ten tichej motor, je bych řekla pocitově jen na plný otáčky, pračka mi cestuje po koupelně, pořád error kvůli nerozlozenemu zatížení bubnu ( no prádlo jak se nacuca vodou a hold točí dokola tak se to zamotá do sebe asi ne…to pánové asi nedomysleli) :zed: při praní jsou i vibrace. Nejde zapnout program tam kde skončil, pračka si to nepamatuje a to to uměl i ten 14 let starej Bosch.
Když mi prcek vypnul pračku v programu treba po hodině, myslela sem že mě trefí…znovu 2h program :zed:
Nemá rozdelenej ani blbej obyč program máchání a ždímání zvlášť…jde to jen oboje dohromady.. hlavně že tam ma 3 pr… programů co jsou k ničemu
Prostě za mě, raději zkuste kouknout po jiné, já spokojena s LG nejsem :?

sepru
Kecalka 224 příspěvků 23.08.18 22:38

Jen dodám, pro případné rypaly :lol: … že dětskou pojistku to má, ale ta funguje jen na tlacitka programů, na tlačítko zapnutí a vypnutí ne… takže mi taková pojistka je na dvě věci… dítě mačká co svítí že… :lol:

joli31
Kecalka 293 příspěvků 23.08.18 22:55

Opravář mi radil AEG, Bosch a Siemens. Mám AEG a totální spokojenost, ale ten nemáte ve výběru :)

MartinKa36
Závislačka 3142 příspěvků 24.08.18 01:42
@sepru píše:
Jen dodám, pro případné rypaly :lol: … že dětskou pojistku to má, ale ta funguje jen na tlacitka programů, na tlačítko zapnutí a vypnutí ne… takže mi taková pojistka je na dvě věci… dítě mačká co svítí že… :lol:

dětska pojistka fungovala jen když pračka jela, jinak to Fungovalo jak vyherní automat dite zmacklo tlačítko pračka zahrála melodii led se postupne rozsvitily a zhasly, takže dětská pojistka byl napajeci kabel.

Magaly
Povídálka 41 příspěvků 24.08.18 08:37

Ahoj holky, dekuju vam vsem moc za rady. Nakonec padla volba taky na Siemens,tak snad nejakej cas vydrzi. (stara Whirlpool drzela 20 let a to jsem ji rozhodne nesetrila).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama