Začínám bydlet sama s přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:35
Začínám bydlet sama s přítelem

Krásný den všem začínám bydlet sama s dítětem vše je v pohodě až na to prani. O přání jsem se nikdy nezajímala ale když to přišlo že bydlím s přítelem sama tak teda fakt nevím naší nám koupili pračku chci šetřit energií mám tam program na 20 30 40 a další hafo programu bude to stačit třeba na těch 20 nebo 30?mám v plánu prát každý den a ty programy jsou zhruba na 3kg prádla
Prosím poraďte mi už tam mám hromadu prádla roztřídenou ale nevím jaký program navolit prosím prosím
Radši anonymně taková blbá otázka stydím se.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:38

Ja beru barevne na 30, cerne/tmave na 40, bile/svetle jak kdy 30/40 a rucniky, povleceni a tyhlety věci na 60 :palec: většinou tam davam program „bavlna“

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6596 příspěvků 10.08.18 15:38

No na 20 nic nevyperes.

Ukulina
Extra třída :D 14529 příspěvků 10.08.18 15:38

8o Zavolej vaším, ať ti přečtou návod.

ka2ka
Extra třída :D 13120 příspěvků 10.08.18 15:44

20 30 40 je co ? minuty ? stupně? koukni do návodu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:44

Já ho mám ale jako je tam napsaný množství prádla a teplota Fakt nepřehledný studovala jsem ho do noci :nevim: :nevim: je to pračka Nordline

lilith1
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 10.08.18 15:45
@Anonymní píše:
Ja beru barevne na 30, cerne/tmave na 40, bile/svetle jak kdy 30/40 a rucniky, povleceni a tyhlety věci na 60 :palec: většinou tam davam program „bavlna“

Ja se divam na cedulky, nocn.kosile, bavl.spodary,obyc trika, rucniky, leginy na 40, trika na ven, topy, krajkov.,halenky na 30 a tridim podle barev, na 60 povleceni a kdyz mam nekdy rucniky.

Kriss Tina
Kelišová 5970 příspěvků 10.08.18 15:48

Já peru většinou na 40 a na program pro mix materiálů, protože narvu trička,spodní prádlo, atd a ne vše je bavlna. Přitelovo věci do práce peru na 60 taky mix protože to má většinou hodně špinavý, pak třeba povlečení, ručníky peru na 60 na bavlnu, ale zas záleží co máš za materiály :nevim: na 20 nevyperes nic, na těch 40 je většina věcí, sleduj štítky na tom oblečení, trid barvy ať neobarvis bílý veci nějakou tmavou barvou třeba… Na málo znečištěné věci bývá třeba rychlý program já mám tuším na 20 minut ale ten používám minimálně :think:

ka2ka
Extra třída :D 13120 příspěvků 10.08.18 15:51
@Anonymní píše:
Já ho mám ale jako je tam napsaný množství prádla a teplota Fakt nepřehledný studovala jsem ho do noci :nevim: :nevim: je to pračka Nordline

a čemu teda nerozumíš ?

Britana
Kecalka 364 příspěvků 10.08.18 15:51

per vše na 40 a jsi bez jednoho zásadního problému

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:52

Já mám hodinový program ale ten pere a Mácha pouze 1× a to nemůžu dělá se mi pak vyrážka to znám i d našich takz na těch 30 pak je tuším syntetika na 1h a 18min a 1h a 20min je na 40 jestli mi to tchýně dobře řekla :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:54

máš dítě a neumíš prát???! 8o 8o 8o

histep
Závislačka 3667 příspěvků 10.08.18 15:54

Bavlněné oblečení na 40st., jemné prádlo na 30st., povlečení a ručníky na 60st. Program buď Bavlna nebo Snadné žehlení. Nic jiného na pračce nepoužívám.

histep
Závislačka 3667 příspěvků 10.08.18 15:55
@Anonymní píše:
máš dítě a neumíš prát???! 8o 8o 8o

nepíšeš nic osobního a používáš anonym???! 8o 8o 8o

chs.jasmin
Echt Kelišová 7899 příspěvků 10.08.18 15:56
@Anonymní píše:
Krásný den všem začínám bydlet sama s dítětem vše je v pohodě až na to prani. O přání jsem se nikdy nezajímala ale když to přišlo že bydlím s přítelem sama tak teda fakt nevím naší nám koupili pračku chci šetřit energií mám tam program na 20 30 40 a další hafo programu bude to stačit třeba na těch 20 nebo 30?mám v plánu prát každý den a ty programy jsou zhruba na 3kg prádla
Prosím poraďte mi už tam mám hromadu prádla roztřídenou ale nevím jaký program navolit prosím prosím
Radši anonymně taková blbá otázka stydím se.

Ahoj,

no já tedy peru na daleko vyšší stupně :D Ručníky a ložní na 90, pak mám tedy programy na tmavé, jeansy, dětské … :nevim: Většinou to je 40-60°C

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >