Reklama

Má někdo sloupový ventilátor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 10.08.18 11:05
Má někdo sloupový ventilátor?

Ahoj holky, má prosím některá sloupový ventilátor? Jak ho hodnotíte oproti klasickému stojanovéme? Mám stojanový, uvažuji na chatu o sloupovém. Uvažuji o Rowentě https://ventilatory.heureka.cz/…specifikace/#…
Děkuji moc :kytka:

Reklama

Reakce:

drsňačka
Kecalka 189 příspěvků 10.08.18 11:26

Úplně k ničemu!! Včera došel, dneska vracím. Oproti lopatkové se nedá absolutně srovnat. Malý výkon, málo vzduchu. Za mně jedině lopatkový-vrtulkový!!

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 10.08.18 11:55

@drsňačka dík! :kytka:

Janee19
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 10.08.18 11:56

my ho máme a je dobrý, ale nemám proovnání s klasickým

Markéta80
Hvězda diskuse 39621 příspěvků 10.08.18 12:00

@maskovak na prd, je to slabé. My máme tenhle https://ventilatory.heureka.cz/aeg-vl-5606-wm/ ten má tah :mrgreen:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 10.08.18 12:31

@Markéta80 :kytka:

mi.anetka
Kecalka 298 příspěvků 10.08.18 13:19

My máme jinou značku a jsme spokojení ale máme i stropní a to je lepší.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >