Pračka a sušička - prosím doporučte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Apple11
Povídálka 47 příspěvků 15.08.18 10:12
Pračka a sušička - prosím doporučte.

Ahoj, chystám se koupit novou pračku a sušičku. Prosím, můžete mi podle Vašich zkušeností doporučit nějakou značku a typ? Ráda bych se vešla cca do 25.000. Díky ;)

Reakce:

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 15.08.18 10:29

Mam oboje Beko a jsem nadmiru spokojena. Akorat bych teda uvitala pracku, jak delaji s tim okynkem, ze se tam da dohodit ponozka apod. :mrgreen:. Sušička nas stala 17 tisic a pracka asi 8.

Apple11
Povídálka 47 příspěvků 15.08.18 10:35
@vertunka píše:
Mam oboje Beko a jsem nadmiru spokojena. Akorat bych teda uvitala pracku, jak delaji s tim okynkem, ze se tam da dohodit ponozka apod. :mrgreen:. Sušička nas stala 17 tisic a pracka asi 8.

Díky za typ, o Beku jsem taky uvažovala. ;)

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 15.08.18 10:42
@Apple11 píše:
Díky za typ, o Beku jsem taky uvažovala. ;)

Ja mam teda vsechny spotrebice doma Beko a jsem opravdu spokojena. Kdyz se to ma pokazit, tak se to pokazi bez ohledu na to, jestli je to AEG nebo Bosh.

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 15.08.18 11:03

máme kombinovanou pračkosušičku AEG lavamat asi tohle číslo 99691HWD, 9 kg prádla, 6 kg na sušení, 3 sušící programy, 2 parní programy. Hlavně má vlastní topné těleso, takže se tak rychle nezanáší vodním kamenem.

Apple11
Povídálka 47 příspěvků 15.08.18 11:18
@jancabr píše:
máme kombinovanou pračkosušičku AEG lavamat asi tohle číslo 99691HWD, 9 kg prádla, 6 kg na sušení, 3 sušící programy, 2 parní programy. Hlavně má vlastní topné těleso, takže se tak rychle nezanáší vodním kamenem.

A suší dobře? Četla jsem, že kombinovaná pračka se sušičkou moc dobře prádlo neusuší… :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 15.08.18 11:42

@Apple11 mame kombinaci od lg a suší dobre ;) nemusíš to prohazovat z jednoho spotřebiče do druhého. Ale to lg je dražší než mas limit

Apple11
Povídálka 47 příspěvků 15.08.18 11:44
@Tichošlápek píše:
@Apple11 mame kombinaci od lg a suší dobre ;) nemusíš to prohazovat z jednoho spotřebiče do druhého. Ale to lg je dražší než mas limit

A můžu se zeptat kolik ta kombinace stála?

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 15.08.18 11:44

@Apple11 právě že tahle suší dobře. Myslím tím, že prádlo je skutečně suché. Jsou tam i 3 délkové intervaly (k žehlení, do skříně a extra suché). Se samostatně stojící sušičkou nemám zkušenosti. Je pravda, že to sušení používám spíš na manželovy pracovní košile, na spodní prádlo a ponožky (nechce se mi to věšet) a budu používat na látkové pleny a dětské oblečení. Ostatní prádlo se tam musí po praní protřepat a poskládat a moc se mi ze sušičky nelíbí.

Tichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 15.08.18 11:47

@Apple11 tuším 35 tisíc, ale mají myslím i jinou radu a ta je levnější, tam by ses podle mne vesla. Tahle ma hodně susicich i pracích programu, az si říkám, ze některé zbytecne. A tedy určitě bych hledala model s parním pranim, to je dobra věc

Apple11
Povídálka 47 příspěvků 15.08.18 11:50
@Tichošlápek píše:
@Apple11 tuším 35 tisíc, ale mají myslím i jinou radu a ta je levnější, tam by ses podle mne vesla. Tahle ma hodně susicich i pracích programu, az si říkám, ze některé zbytecne. A tedy určitě bych hledala model s parním pranim, to je dobra věc

Hm, to už je docela dost…zařizujeme komplet novostavbu, tak mám přiškrcený rozpočet :D Ale zase jestli je kvalitní, tak to asi stojí za to.

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 15.08.18 12:17

@Tichošlápek taky se mi zdá ta naše nějaká moc chytrá a některé programy nevyužívám nebo jen jednou za čas.
@Apple11 Jinak ta naše AEG stála před skoro 2 lety jako nový model kolem 30.000, měli jsme jí přes známého se zaměstnaneckou slevou za dvacet. Teď se dá sehnat do 25.000 určitě.

Apple11
Povídálka 47 příspěvků 15.08.18 12:23
@jancabr píše:
@Tichošlápek taky se mi zdá ta naše nějaká moc chytrá a některé programy nevyužívám nebo jen jednou za čas.
@Apple11 Jinak ta naše AEG stála před skoro 2 lety jako nový model kolem 30.000, měli jsme jí přes známého se zaměstnaneckou slevou za dvacet. Teď se dá sehnat do 25.000 určitě.

Díky moc za typy, takže večer sednu k netu a budu vybírat ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >