Pračka a sušička - prosím doporučte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Apple11
Stálice 56 příspěvků 15.08.18 10:12
Pračka a sušička - prosím doporučte.

Ahoj, chystám se koupit novou pračku a sušičku. Prosím, můžete mi podle Vašich zkušeností doporučit nějakou značku a typ? Ráda bych se vešla cca do 25.000. Díky ;)

Reakce:
vertunka
Závislačka 4812 příspěvků 15.08.18 10:29

Mam oboje Beko a jsem nadmiru spokojena. Akorat bych teda uvitala pracku, jak delaji s tim okynkem, ze se tam da dohodit ponozka apod. :mrgreen:. Sušička nas stala 17 tisic a pracka asi 8.

Apple11
Stálice 56 příspěvků 15.08.18 10:35
@vertunka píše:
Mam oboje Beko a jsem nadmiru spokojena. Akorat bych teda uvitala pracku, jak delaji s tim okynkem, ze se tam da dohodit ponozka apod. :mrgreen:. Sušička nas stala 17 tisic a pracka asi 8.

Díky za typ, o Beku jsem taky uvažovala. ;)

vertunka
Závislačka 4812 příspěvků 15.08.18 10:42
@Apple11 píše:
Díky za typ, o Beku jsem taky uvažovala. ;)

Ja mam teda vsechny spotrebice doma Beko a jsem opravdu spokojena. Kdyz se to ma pokazit, tak se to pokazi bez ohledu na to, jestli je to AEG nebo Bosh.

jancabr
Kecalka 349 příspěvků 15.08.18 11:03

máme kombinovanou pračkosušičku AEG lavamat asi tohle číslo 99691HWD, 9 kg prádla, 6 kg na sušení, 3 sušící programy, 2 parní programy. Hlavně má vlastní topné těleso, takže se tak rychle nezanáší vodním kamenem.

Apple11
Stálice 56 příspěvků 15.08.18 11:18
@jancabr píše:
máme kombinovanou pračkosušičku AEG lavamat asi tohle číslo 99691HWD, 9 kg prádla, 6 kg na sušení, 3 sušící programy, 2 parní programy. Hlavně má vlastní topné těleso, takže se tak rychle nezanáší vodním kamenem.

A suší dobře? Četla jsem, že kombinovaná pračka se sušičkou moc dobře prádlo neusuší… :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11542 příspěvků 15.08.18 11:42

@Apple11 mame kombinaci od lg a suší dobre ;) nemusíš to prohazovat z jednoho spotřebiče do druhého. Ale to lg je dražší než mas limit

Apple11
Stálice 56 příspěvků 15.08.18 11:44
@Tichošlápek píše:
@Apple11 mame kombinaci od lg a suší dobre ;) nemusíš to prohazovat z jednoho spotřebiče do druhého. Ale to lg je dražší než mas limit

A můžu se zeptat kolik ta kombinace stála?

jancabr
Kecalka 349 příspěvků 15.08.18 11:44

@Apple11 právě že tahle suší dobře. Myslím tím, že prádlo je skutečně suché. Jsou tam i 3 délkové intervaly (k žehlení, do skříně a extra suché). Se samostatně stojící sušičkou nemám zkušenosti. Je pravda, že to sušení používám spíš na manželovy pracovní košile, na spodní prádlo a ponožky (nechce se mi to věšet) a budu používat na látkové pleny a dětské oblečení. Ostatní prádlo se tam musí po praní protřepat a poskládat a moc se mi ze sušičky nelíbí.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11542 příspěvků 15.08.18 11:47

@Apple11 tuším 35 tisíc, ale mají myslím i jinou radu a ta je levnější, tam by ses podle mne vesla. Tahle ma hodně susicich i pracích programu, az si říkám, ze některé zbytecne. A tedy určitě bych hledala model s parním pranim, to je dobra věc

Apple11
Stálice 56 příspěvků 15.08.18 11:50
@Tichošlápek píše:
@Apple11 tuším 35 tisíc, ale mají myslím i jinou radu a ta je levnější, tam by ses podle mne vesla. Tahle ma hodně susicich i pracích programu, az si říkám, ze některé zbytecne. A tedy určitě bych hledala model s parním pranim, to je dobra věc

Hm, to už je docela dost…zařizujeme komplet novostavbu, tak mám přiškrcený rozpočet :D Ale zase jestli je kvalitní, tak to asi stojí za to.

jancabr
Kecalka 349 příspěvků 15.08.18 12:17

@Tichošlápek taky se mi zdá ta naše nějaká moc chytrá a některé programy nevyužívám nebo jen jednou za čas.
@Apple11 Jinak ta naše AEG stála před skoro 2 lety jako nový model kolem 30.000, měli jsme jí přes známého se zaměstnaneckou slevou za dvacet. Teď se dá sehnat do 25.000 určitě.

Apple11
Stálice 56 příspěvků 15.08.18 12:23
@jancabr píše:
@Tichošlápek taky se mi zdá ta naše nějaká moc chytrá a některé programy nevyužívám nebo jen jednou za čas.
@Apple11 Jinak ta naše AEG stála před skoro 2 lety jako nový model kolem 30.000, měli jsme jí přes známého se zaměstnaneckou slevou za dvacet. Teď se dá sehnat do 25.000 určitě.

Díky moc za typy, takže večer sednu k netu a budu vybírat ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >