Pračka se sušičkou Samsung

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mira160581
Kecalka 241 příspěvků 19.08.18 10:04
pracka se susickou samsung

Devcata ma nekdo pracku se susickou samsung? Potrebovala bych poradit?

Reakce:

makulitka
Kecalka 160 příspěvků 08.11.18 15:26

Obnovuji diskuzi, také mně zajímá. kombinace pračky se sušičkou Samsung. Děkuji za reakce
:-)

P4ja
Kelišová 6579 příspěvků 08.11.18 15:28

@makulitka Jenom osobní zkušenost. Pokud opravdu nepotřebuješ mít pračku a sušičku v jednom, pak si kup oboje zvlášť. Takhle totiž vypereš pračku prádla a budeš muset sušit nadvakrát.

makulitka
Kecalka 160 příspěvků 08.11.18 15:30

@P4ja bohužel zvlášť mít nemůžu kvůli místu :-(

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10838 příspěvků 08.11.18 15:30

@P4ja ale nebude, mame kombinaci od jiné firmy a toto se mi stalo jednou jedinkrát a to když jsem pracku fakt precpala. Sice je tam rozdílný limit, ale naprosto bez problému to ususi plnou pracku bez nutnosti rozdělování na dvakrát. Naopak to muze ráno pustit a po praci mít ususeno aniž by to mezitím někdo musel prehodit do jiného stroje

P4ja
Kelišová 6579 příspěvků 08.11.18 16:07
@Tichošlápek píše:
@P4ja ale nebude, mame kombinaci od jiné firmy a toto se mi stalo jednou jedinkrát a to když jsem pracku fakt precpala. Sice je tam rozdílný limit, ale naprosto bez problému to ususi plnou pracku bez nutnosti rozdělování na dvakrát. Naopak to muze ráno pustit a po praci mít ususeno aniž by to mezitím někdo musel prehodit do jiného stroje

Nvm, známá na to nadávala, že prádlo není tak usušené, když ho tam nechá všechno

Ba412
Kecalka 408 příspěvků 08.11.18 16:12

Mne technik co byl u nas na opravu pracky od kombinace zrazoval, pry je to poruchove. Takze ja mam zvlast. Sousedka ma kombinaci od aeg a spokojenost.

LennyL1
Kecalka 409 příspěvků 08.11.18 16:35

Pokud opravdu nemůžeš mít spotřebiče zvlášť, tak ber jedině AEG.

makulitka
Kecalka 160 příspěvků 09.11.18 13:59

Moc děkuji za názory. ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >