Prodloužená záruka spotřebičů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anna85
Kecalka 341 příspěvků 12.09.18 15:31
Prodlouzena zaruka spotrebicu

Zdravim,
Mohu se zeptat na nazor na prodlouzenou zaruku u spotrebicu? Jdeme kupovat novou pracku a susicku a v obchode jsem byla prekvapena jak vehementne se nam snazili vnutit prodlouzenou zaruku, ktera samozrejme neni zadamo. Muz je teda vyslovene proti, ze jen tahaji z lidi penize. Me prodavač trochu nahlodal, tak nevim.
Co si o tom myslite? Pripadne pokud jste to vyuzili, vyplatilo se to pri pripadne reklamaci za par let?
Diky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kefírové mléko
Povídálka 11 příspěvků 12.09.18 15:38

Podle mě je prodloužená záruka k ničemu. Spotřebiče vydrží tak maximálně 2 roky a pak se stejně rozbijou. Lepší je si ,pak koupit nové. Ta prodloužené záruka je jen proto, aby z tebe tahali peníze. :palec:

tininas
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 12.09.18 15:48
@Anna85 píše:
Zdravim,
Mohu se zeptat na nazor na prodlouzenou zaruku u spotrebicu? Jdeme kupovat novou pracku a susicku a v obchode jsem byla prekvapena jak vehementne se nam snazili vnutit prodlouzenou zaruku, ktera samozrejme neni zadamo. Muz je teda vyslovene proti, ze jen tahaji z lidi penize. Me prodavač trochu nahlodal, tak nevim.
Co si o tom myslite? Pripadne pokud jste to vyuzili, vyplatilo se to pri pripadne reklamaci za par let?
Diky :)

Ahoj.

Ne, nevyplatilo. Jen to z lidí tahá peníze. Za mě jasné ne.

Pam12
Echt Kelišová 8438 příspěvků 12.09.18 15:58

nám se to teda vyplatilo… jak u varný desky, tak u ledničky. takže připlácíme už vždycky

Pam12
Echt Kelišová 8438 příspěvků 12.09.18 15:58
@Kefírové mléko píše:
Podle mě je prodloužená záruka k ničemu. Spotřebiče vydrží tak maximálně 2 roky a pak se stejně rozbijou. Lepší je si ,pak koupit nové. Ta prodloužené záruka je jen proto, aby z tebe tahali peníze. :palec:

jako pračka a sušička vydrží dva roky a pak se rozbije a je lepší si koupit novou jo? :think: to jsou věci

castrum.doloris
Povídálka 42 příspěvků 12.09.18 16:05

@Anna85 v žiadnom prípade to neplaťte, vyhodené prachy
@Kefírové mléko to čo si preboha kupuješ, že ti to vydrží dva roky??? čo to bereš z aliexpressu??? :mrgreen:

Anna85
Kecalka 341 příspěvků 12.09.18 16:05
@Kefírové mléko píše:
Podle mě je prodloužená záruka k ničemu. Spotřebiče vydrží tak maximálně 2 roky a pak se stejně rozbijou. Lepší je si ,pak koupit nové. Ta prodloužené záruka je jen proto, aby z tebe tahali peníze. :palec:

No tak to snad neeee :D
Lednici,pracku jsme meli 10let bez zavady, varnou desku, mikrovlnku, troubu mame jeste dele a bez poruch.
Ja tak tajne doufam,ze i ted to vydrzi neco :)

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 12.09.18 16:48

Nám se pokazila sušička 3 týdny po záruce, oprava stála 1200. Nevím, kolik stojí ta prodlouřená záruka, ale nám by se asi vyplatila

iiiv
Extra třída :D 10957 příspěvků 12.09.18 17:04

zjistila bych nejdřív na co vše se ta záruka vztahuje

Dáma čr
Povídálka 29 příspěvků 12.09.18 17:10

Nám se třeba vyplatila pračka se rozbila po třech letech,komplet museli jsem koupit novou, zaplacen byl servis a vráceno část peněz…
Ono je taky více druhů buď pouze připojištění(spo­luúčast)-to nabízí okay, nebo 100%-to zase nabízí electrowoerd… Podle mě se to vyplatí u dražších spotřebičů,tedy-když kupuju pračku za 10 000tak ano,pokud kupuju pračku za 4000tak nepočítám s dlouhou životností a nemrzí mě to tak jako u drahé..

Janli
Kelišová 6008 příspěvků 9 inzerátů 12.09.18 17:44

Za ty peníze, co bychom si připlatili za záruku, máme půlku pojištění domu u Allianz. Tam je prodloužená záruka součástí pojištění domácnosti. Jsou to vyhozený peníze, stejně se to vztahuje jen na některý vady.

Anna85
Kecalka 341 příspěvků 12.09.18 20:31

@Králičice
Nam jito nabizeli za 1999kc

Petra Z
Hvězda diskuse 52053 příspěvků 12.09.18 20:36

Využila jsem u noťasu
Ale pozor,záruku už neuplatniš v obchodě,ale s tou společností,u které je ta záruka sjednána.
Ja noťas musela poslat poštou

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 12.09.18 20:45

No, kdyby všecky spotřebiče vydržely jen záruku, tak by se ta prodloužená vyplatila, ne? :mrgreen: Fakt je, že ty dnešní už mají ta kurvítka vymakaná, 20 let jako u televize, 13 u lednice a 17 u pračky u jejich náhrdnic fakt neočekávám. Ale psali, že prý má člověk lednici kvůli úspoře energie měnit co pět let :mrgreen: Jo, teď nám klekla Electrolux trouba za 2 r. a 1 m. Prodávali ji ovšem pod značkou Ikea, kde jí dávají (zdarma) záruku pět let, takže tam by se vyplatilo. A poprvé jsem si teď prodlouženou záuku zaplatila na novou lednici, neb je to noname značka (nikdo jiný s požadovanými vlastnostmi nevyrábí), ale zas nestála pár korun a já jí až tak úplně nedůvěřuji. Tak uvidíme. Třeba mobily mi do 3 let odchází běžně, ale ty pořizuju obyč a velmi levné, tak neřeším.

Akve
Kecalka 106 příspěvků 12.09.18 22:02

Chce to pročíst podmínky detailně. Kupovala jsem před nějakou dobu pračku a na Alze třeba pojistnou částku každým měsícem procentuálně snižují, takže po x letech už se člověk musí s opravami vejít třeba jen do půlky, třetiny, čtvrtiny… kupní ceny. Chce si to propočítat na konkrétní ceně spotřebiče a zhodnotit, jestli to člověku vůbec dává nějaký smysl.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >