Reklama

Myčka nádobí Ikea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4889 příspěvků 57 inzerátů 20.09.18 16:30
Myčka nádobí Ikea

Máte někdo? prosím o zkušenosti. Docela mě láká ta 5 letá záruka. Popř. jak je to s reklamací, kdyby se rozbila během té 5 leté záruční lhůty.

Reklama

Reakce:

Kacise
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 20.09.18 16:33

Měla jsem 3 roky a byla super, žádný problém.

ugluk
Hvězda diskuse 42683 příspěvků 20.09.18 16:33

Myčka nevím, ale máme troubu šestým rokem. Někdy po „běžné“ záruce (2 roky a kousek) tomu odešel displej, dostali jsme v Ikea číslo na servis Electrolux (který je skutečný výrobce), pán přijel, vyměnil zdarma a bylo to. Jinak jsem s troubou maximálně spokojená, poměr cena/výkon oroti srovnatelné s nápisem Electrolux je o mnoho jepší. Takže pokud by mi vyhovovaly cena i parametry, šla bych do Ikea spotřebičů klidně zas.

Jasmina81
Kecalka 210 příspěvků 20.09.18 16:48

V práci mame myčku z Ikey vic jak 10 let 8) jedine co odešlo tak zásobník na kapsle, hážeme rovnou dovnitř :palec: koš není zrezly a myje dobře

Martanka92
Kecalka 267 příspěvků 20.09.18 17:00

Mám v bytě po předchozí majitelce a nemám s ní sebe menší problém. Jen mi přijde mrňavá, ale to bude velikostí, kterou si původní majitelka vybrala. Máme i troubu a na té jako jediný minus vidím to, že se umyly symboly a čísla, takže jako druhá majitelka netuším na kolik peču a" kde hřeje "

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >