Kérka se jménem dítěte??

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 04.03.10 14:38
kérka se jménem dítěte??

Chtěla bych slyšet názory, co si myslíte o tetování jména svého dítěte+datum narození. Už dlouho něm uvažuji..Samozřejmě počítám s tím, že mé tělo nebude tak krásné a mladé jako teď za 20 let :-) A taky přemýšlím o tom, jak se na to bude tvářit to dítě až bude v pubertě atd..Líbilo by se mi jen malé za krk, které budu moct zakrýt vlasy..Tak nevím, mám jít do toho???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 04.03.10 14:42

Jedine,co me od toho hodne odrazuje je fakt,ze to zacina mit kazda, pomalu druha mamina,celebritama pocinaje..zrovna za tim krkem to ma Bendova..

Marfinka
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 04.03.10 14:42

:mrgreen: Až se nám narodí Mareček-snad do 14dnů-chce přítel taky tetování… Ale u něj to budou iniciály-jsme všichni na M.K. :mrgreen: … A pořád přemýšlí, do čeho to zakomponovat :lol:
Myslím, že u holky je něco malýho a ještě k tomu za krkem moc pěkný :palec: …

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 04.03.10 14:43

Já bych se teda tetovat nenechala a málokdy se mi na někom tetování líbí…musí to být ten tip. Ale zrovna tohle mi přijde roztomilý. Myslím, že to má A. Jolie.

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 04.03.10 14:44
Eemii píše:
Jedine,co me od toho hodne odrazuje je fakt,ze to zacina mit kazda, pomalu druha mamina,celebritama pocinaje..zrovna za tim krkem to ma Bendova..

No jó…a Bendová.

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 04.03.10 14:46

Jooo, já teda nemám jméno, ale mám z vnitřní strany zápěstí čísnký znak štíra ( znamení mojí dcery ) a když bude víc dětí, tak nad to budou přibývat další a další. :-D :-D Takže za mě do toho JDI. :palec:

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 04.03.10 14:48

To, že to začíná mít hodně celebrit mě taky odrazuje, ale zase na druhou stranu myslím, že to má jen málokterá „běžná“ maminka..

xzuzkax
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.10 14:48

Při přečtení tvého příspěvku mě hned napadlo jméno herečky Alice Bendové. Ta to má přesně tak jak o tom píšeš.Ale ona to nemá malé. Já nejsem proti tetování, líbí se mi to (pokud člověk není potetovaný od hlavy až k patě) Ale co když budeš mít dětí víc? Musela by sis nechat vytetovat všechny, aby si to třeba nezáviděly :lol: Určitě jich nebudeš mít 10, ale víš jak to myslím. :kytka: Takže já ti neřeknu, jestli ano, nebo ne, prostě nevím… :nevim: :kytka:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 04.03.10 14:50

Jolie ma tetovani vsech svych deti myslim na pazi + jeste souradnice mista,ze ktereho dite pochazi..
Pak ma jmena svych deti na tele David Backham myslim a taky Dan Landa,ten ma prave za krkem napis MAD - Mirijam,Anasta­zie,Dan,napis v anglictine znamena sileny,nechal si to delat pred narozenim dvojcat,zajimavy napad..

Me by se libilo,to jmeno nebo inicialy a datum narozeni,zakom­ponovat do velke kerky,aby to bylo soucasti motivu,ne jen to jmeno,prijde mi to neoriginalni :roll:

bombdina
Extra třída :D 10679 příspěvků 04.03.10 14:51

Ja uz jedno tetovani mam, to jsem si nechala delat jeste na skole. A porad snim o dalsim na kotniku, uz ho mam nejakou dobu vybrane, az se mi narodi mala tak si do neho chci nechat vytetovat jeji jmeno. :-) A manzel o tom uvazuje taky. Pokud se ti tetovani libi, tak do toho urcite jdi. Je to tve telo, a ty si o nem rozhodujes, samozrejme bych si dobre rozmyslela kam. :jazyk: Nemysli na to, ze to maji celebrity. Jestli to chces a libi se ti to tak co? At to ma treba sam prezident,ne? :-P :mrgreen: :mrgreen:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17065 příspěvků 04.03.10 14:55

Bendova tam hodla pripsat i to druhe dite rikala :lol:

Me by se libil nejakej motiv a v tom motivu „neco“ to jeste nevim co,co by znazornovalo to dite..dam priklad,trebas strom a na strome kvet,kolem kvetu velmi nenapadne a drobne jmeno a datum,s kazdym dalsim ditetem by na strom pribyl kvitek :wink: ,ale je to fakt jen priklad pro predstavu,zadnej strom na sobe mit nechci :-D ..az si to v hlave propracuju k dokonalosti,pujdu do toho,ale musi to byt perfektni!

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 04.03.10 14:55

Já bych do toho šla!!! za krkem je to decentní a pokud nebudeš chtít, aby to nikdo viděl, tak to překryješ vlasy. Můj manžel má vytetované jména obou dětí na vnitřní straně paže. Taky mě hecoval, abych si nechala jména vytetovat, pokud bych už neměla tetování kolem paže, tak bych do toho šla!!!!

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 04.03.10 15:15

Myslím ,že je to hezká připomínka dítěte.Hodně jsem o tom přemýšlela a přemýšlím-jen nevím ,zda se někdy něčeho doberu :mrgreen: :think:

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 04.03.10 15:21

Já do toho asi půjdu, jsem rozhodnutá.. Přece jen dítě je to nejsilnější pouto matky a vzpomínky na těhotenství, porod a nejdůležitější momenty dítěte si zaslouží nějak zvětšnit :-) A doufám, že děti tam přibydou :-)
Jen vázne moje předtavivost..pokud někdy z vás nemá nápady patentované, sem s nimi :-)

agy
Neúnavná pisatelka 15360 příspěvků 04.03.10 15:22

Ahoj,mě se tetování líbí i já ho mám a ne malé,ale pokud chceš něco maličkého,co půjde skrýt,tak asi nejsi úplně rozhodnutá,jestli to vlastně chceš,takže být tebou bych do toho nešla. Mě se líbí spíš portréty od šikovných tatérů,než datum nebo jméno :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >