KET květen 2021

327
1.5.21 07:48

KET květen 2021

Ahoj, je tu někdo, koho čeká v květnu KET? V jakém CARu a kdy? Pojďte se podělit o zkušenosti a vzájemně se podpořit :-) Přeji, ať to všem vyjde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
373
1.5.21 11:46

Ahoj, snad me bude v kvetnu KET cekat, CAR Natalart, a prvni utz kontrolu pred mam naplanovanou 5.5. Bude to 3.KET 1.IVF jinak zatim vzdy biochemicke tehotenstvi. Takze dve carky jeste nic neznamenaly, bohuzel. Mam zvysene NK bunky a pritel asthenozzospermii, snad uz se zadari ve 38 je na case.

Jaky je tvuj pribeh @sara-k?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
1.5.21 17:22

@ButerflyP Ahoj, držím pěsti, ať vám to konečně vyjde a embryjko je v plné síle :srdce: Kolik embryjek mrazíte a jak stará zavádíte?
Já se teď chystám na první KET blastocysty v Heliosu, mám za sebou své první IVF, ale kvůli OHSS nemohl proběhnout čerstvý transfer, tak teď snad už bude vše v pořádku. Na IVF jsme museli kvůli špatné morfologii spermií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
1.5.21 17:47

Meli jsme 5embryi z 5vajicek, ET byl, zamrazene mam jeste dve, mrazili jsme po jednom a vsechny bxly hatchujici blastocysty.
Snazime se uz 12let, ale IVF prvni, prirozene jsme byly v max 11+2 na revizi po ZT několik MA a ted ty biochemka, jednou 6+0 a jednou 9+2, takze uz bych si prala miminko 38+1 :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3323
1.5.21 18:35

Ahojda, já jdu v pondělí, tak nám držte palce :andel: už nevím, jak bych podpořila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
1.5.21 20:22

@baru-ska

Tak urcite budem drzet nejen palce. Budes si davat jedno nebo dve emryjka? A tvuj pribeh??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
2.5.21 10:33

Ahojky mě čeká KET zítra… Bude to druhý KET první bylo biochemické těhotenství a budou mi zavádět 5 denní embryo a zůstanou mi ještě 4…ET neproběhlo protože je posílali na genetiku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
2.5.21 11:11

Ahoj, můžu se také přidat? Mě čeká můj první KET druhé ivf. Chodím do Gennetu Praha 7. Beru estrofem od 2dc 1-1-1 a 7.5 kontrola. Držím všem palce :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
2.5.21 11:20

@Anoanonym1

Vitame te tady, ma to byt lasky cas ten kveten tak snad se vsichni v lednu/unoru dockame emryjek-miminek v naruci :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
2.5.21 12:06

@Sissinka27 Ahoj, tak moc držím pěsti, ať to tentokrát vyjde :-) V jakém CARu jsi? A užíváš něco před KETem?

@Anoanonym1 Určitě se přidej a také přeji, ať to je vše teď napraveno a vyjde to :-) Kolik máte mražáčků?

@ButerflyP Ten lásky čas je hezké přirovnání, snad se nám všem zadaří :srdce: U vás je možnost si nechat zavést i dvě embryjka? U nás zavádějí jen jedno, protože kdyby dvě, jsou s tím spojena větší rizika - pokud se jedno uhnízdí a druhé ne, tak s sebou stáhne i to uhnízděné, více komplikací v těhotenství, při porodu atd. A ty před KETem něco bereš/budeš brát? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.21 12:15

Ahoj, přidávám se. První KET v roce 2018, z toho dcera, druhý KET teď v lednu potrat v 6tt, dala jsem si pauzu a 5.5. jdu na vyvolávačku a pak začnu stimulovat, Estrofem na sliznici. Ještě máme tři mrazáčky, tak snad aspoň jeden sourozenec se podaří :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
2.5.21 12:46

@sara-k

mam poprve
Stimulovany beru Estrofem ode dnes uz 2-0-2 a k tomu jine leky na APA syndrom atd, na moji diagnozu. Ano u nas muzes zavest i dve, kdyz uz se dlouhodobe nedari. Sice rizika ale jedina moznost, jak v mem veku mit jeste deti dve a ne jen jedno… jeste nejsme definitivne rozhodnuti, ale nejspis ted na posledni pokus z IVF to tak zkusime. Nemam uz cas ztracet cas v 38letech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
2.5.21 13:29

@ButerflyP Tak to jooo, to chápu a šla bych do dvou taky :-) Hlavně, ať vám to tentokrát už vyjde, budu moct držet pěsti. Já budu brát 5 dní před transferem Utrogestan a potom celý první trimestr, pokud se to podaří. Měla jsi to předtím také tak, nebo ještě něco jiného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
2.5.21 13:31

@ButerflyP přesně, lásky čas, tak to musí vyjít :srdce:
@sara-k děkuji :oops: máme 3 sněhuláky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3323
2.5.21 13:47

@Sissinka27 tak to jsme na tom stejně :kytka:
@ButerflyP bude mi 33, snažíme se rok a třičtrvtě a přišli mi na nepruchozí vejcovody. zatim jsem 2 čárky nidky neviděla.. a mám za sebou 1 neuspěšné ET a zítra první KET.. ale jsem nejaká skeptická, po tom minulém ET… tak se snažim sebrat poslední zbytky pozitivní energie :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat