Ketonal - lék na bolest

253
21.9.16 19:51

Ketonal - lék na bolest

Ahoj :mavam:
Máte někdo zkušenost s tímto lékem na bolest? Bolí mě kebule a doma mám momentálně jen Ketonal nebo Paralen, tak nevím který vzít? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43037
21.9.16 19:55

@Samantha25 kdyz nevis, tak soudim, ze te hlava casto neboliva a paralen ti zabere

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7250
21.9.16 19:58

Ketonal jsem dostala na zánět v noze v úterý. Dnes jsem si šla pro jiné léky jak mě po tom bylo zle. Vzala bych si jen paralen.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2611
21.9.16 20:02

Také bych si vzala Paralen. Ketonal bral chlap, když měl dnu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová