Kinderkraft X Joie

7605
28.5.20 13:10

Kinderkraft X Joie

Zdravím, vybírám sportovní kočárek, a zaujali mě tyhle dva. Joie Litetrax 4air 2020 a kinderkraft Grande 2020.. U toho druhého mě samozřejmě lichoti cena, nicméně nechci kupovat úplný sunt. V době koupi bude dceri 6 a půl měsíce, tudíž kočár by měl být polohovatelný. Nepotřebuju kočár úplně do lesa, měl by něco zvládnout, ale není to podmínka. Jezdím spíš po vesnici - asfaltka, sem tam výlet. Měl by vydrzet na dvě děti. Měl by být skladný. :think: u toho Joie to byla láska na první pohled, líbí sem i pěnová kolečka, a vzhled… Nemáte někdo zkušenosti? Ještě jsem koukala na valco, ale u nich se mi nelíbí jak jsou celý sustakovy :think: Pokud byste měl někdo nápad který kočárek by mi mohl vyhovovat, cca do 6 000kc, dejte typ :palec: mrknu jestli ho mají u nás na prodejně… Díky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6578
28.5.20 13:19

@mackA159 Taky vybiram kocarek. Kinderkraft se mi moc libi, ale nosnost ma jen 15 kg, takze smula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7605
28.5.20 13:22
@malákráličice píše:
@mackA159 Taky vybiram kocarek. Kinderkraft se mi moc libi, ale nosnost ma jen 15 kg, takze smula.

Dcera je drobná, takže 15 kg by mi ani nevadilo.. Spíš ta kvalita no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
644
28.5.20 13:29

Já mám kinderkraft Grande 2019 a jsem spokojená. Bydlíme na vesnici, jezdím s kočárkem po polňačce, po panelce a úplně v pohodě :) u toho kočárku mě taky zaujala cena, tak jsem se bála jestli jsem udělala dobře a vůbec nelituju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22473
28.5.20 13:30

Přidej pětistovku a kup si britax b-motion. Ten ti na dvě děti vydrží s přehledem, což se o těchto dvou říct nedá. U litetraxu často odchází spoj, kde se kočárek skládá a je brzo rozhrkaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat