Kinedryl pro dvouleté dítě

12.8.21 16:07

Kinedryl pro dvouletou

Chystáme se do zahraničí a dcera trpí na nevolnosti, kousek od domu hned zvrací. Dr. mi doporučila 1/4 Kinderylu před cestou, máte někdo zkušenosti s Kinedrylem pro takto malé dítě? Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24327
12.8.21 16:09

Kynedril se může brát od 2 let, právě ta čtvrtka tablety. Nic to neudělá, max to dítě bude ospalé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17107
12.8.21 16:23
@mandarinkapomeranc píše:
Chystáme se do zahraničí a dcera trpí na nevolnosti, kousek od domu hned zvrací. Dr. mi doporučila 1/4 Kinderylu před cestou, máte někdo zkušenosti s Kinedrylem pro takto malé dítě? Děkuji!

Muzes. Aspon cestu prospi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
12.8.21 17:54

Já byla nucená dávat Kinedryl dětem už od necelého roka. Jezdili jsme pravidelně za rodinou 3 hodiny autem a kluci se byli za tu jednu cestu schopni i 4× pozvracet, ale totálně, že jsme je museli celé převlékat. X-jsme se museli i vracet, protože se to nedalo. Dostávali pak 1/4 a ani spát se jim nechtělo. Já musím jen doporučit. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
12.8.21 19:27

Ahoj :mavam: připojím se do této diskuze, dvouletá dcera nám při poslední delší cestě také zvracela, koupila jsem Kinedryl a prý můžeme normálně 1/4 hodinu před cestou dát. Mě spíš zajímá, jak jí to podat, aby to spolkla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15253
12.8.21 19:30

@Nugetkka nejlepší je rozdrtit prášek na lžičce a dát s troškou džusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1235
12.8.21 19:36

@nozu Díky za tip :palec: já naštěstí ještě prášky podávat nemusela, tak jsem si říkala, jak to vlastně udělám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
12.8.21 19:45

My dáváme od roka a pár měsíců právě tu 1/4.Bez něj jsme totálně nepojízdný :lol: jinak dítě po něm nikdy spavý nebylo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
12.8.21 21:19

My dáváme rozdrceny (mezi dvěma lzickami) se zmrzlinou (dceři jsou tedy už tři a čtvrt) a funguje to výborně, nemůže se dočkat :D já si také beru čtvrtku kinedrylu a hned se mi zavírají oči, dceri zato vůbec, nechápu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.8.21 21:24

Holky, díky moc! Dcera váží jen 11kg, tak jsem měla strach, aby ji to třeba nějak neskolilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10783
12.8.21 21:58

Davala jsem v roce a pul po konzultaci s pediatrem. Rozdrtit mezi lzickami a smichat s něčím co sni - sirup, presnidavka apod. Ještě jsme měli v okně plinku aby neviděla ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat