Klasická operace křečových žil

Anonymní
11.3.20 14:21

Klasická operace křečových žil

Ahoj, čeká mě klasická operace křečových žil a ráda bych se zeptala těch co s tím mají zkušenost jak to celé probíhá? Mám doma roční dcerku tak jestli se o ní zvládnu po příchodu domů z nemocnice postarat nebo jestli bude lepší, aby si manžel vzal ošetřování případně dovolenou? A ošetřování mu dyštak napíše moje Dr? A to tam musím já i manžel nebo stačí, když pro to dojde jeden z nás? Jak jste byli v nemocnici dlouho? Mě dr. řekl 3-4 dny. Mám z toho docela hrůzu kromě porodu jsme zatím v nemocncici s ničím nebyla tak vůbec nevím jak to tam všechno chodí :(
Taky mám možnost dát si buď jen znecitlivět nohy a nebo komplet uspat taky nevím co je lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22531
11.3.20 14:29

Ono je to lékař od lékaře. Mám teď klasickou operaci za sebou deset dní. Ráno nástup, operace, domů mě pouštěli odpoledne. Chodila jsem od prvního dne, nebolí to. Za tři dny převaz, za týden na stehy. Měla jsem šetřící režim, ale zatěžovat na pohodu, dneska už normálně běhám. Nohy mám samou modřinu, ale výsledek je úžasný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
11.3.20 14:54

Já teda horor, doma jsem byla dva a půl měsíce. Žíly jsou pryč, už jen maličkaté jizvyčky. Je pravda, že jsem to měla opravdu hodně. Muž se mnou byl doma týden, pak jsem doma chodila s pomocí židle. Sedět jsem pořádně nemohla, v třísle bolest. Navíc mi tam něco potento a necítila jsem kotník a měla problém s došlapováním. Po roce chodím normálně, ale kotník stále necítím. A to mám jít na operaci s druhou nohou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
11.3.20 14:55

@hanka.br.
Tiše závidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
11.3.20 15:07

Byla jsem 2×. Večer mě přijali, ráno operace, další den domu. Kdybych chtěla, udělali by to jednodenne, ale byla jsem samozivitelka s rok a půl starou dcerou, tak to jsem si netroufla. Nicméně ode dne propuštění jsem fungovala, včetně kratších procházek venku a plně péče o batole. Ono když nic jiného ani nezbyde, tak člověk musí :nevim:. A analgetika jsem v nemocnici dostala novalgin v tabletě. Když to srovnám s prasklym mimodeloznim, tak varixy přirovnám k návštěvě zubaře. Samozřejmě každý má jiný práh bolesti atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
687
11.3.20 15:28

Mamka šla druhý den domů, ale několik dní vůbec nemohla chodit, i když ji řekli, že má normálně na tu nohu doslapovat. Na záchod lezla po čtyřech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.20 20:21

No tak to se mám na co těšit. Mě budou dělat obě nohy najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
151
13.3.20 22:03
@Anonymní píše:
Ahoj, čeká mě klasická operace křečových žil a ráda bych se zeptala těch co s tím mají zkušenost jak to celé probíhá? Mám doma roční dcerku tak jestli se o ní zvládnu po příchodu domů z nemocnice postarat nebo jestli bude lepší, aby si manžel vzal ošetřování případně dovolenou? A ošetřování mu dyštak napíše moje Dr? A to tam musím já i manžel nebo stačí, když pro to dojde jeden z nás? Jak jste byli v nemocnici dlouho? Mě dr. řekl 3-4 dny. Mám z toho docela hrůzu kromě porodu jsme zatím v nemocncici s ničím nebyla tak vůbec nevím jak to tam všechno chodí :(
Taky mám možnost dát si buď jen znecitlivět nohy a nebo komplet uspat taky nevím co je lepší.

Klasická operace je pod narkózou nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
13.3.20 22:04
@Anonymní píše:
No tak to se mám na co těšit. Mě budou dělat obě nohy najednou.

Tak nechod na klasickou, ale nech si to odstranit nějakou modernější metodou, po který budeš moct normálně chodit… Navíc nebudeš muset pod narkózu… a to za ty peníze stojí ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.3.20 05:40

@VeruneckaSOS může si vybrat jestli chci celkovou narkózu nebo jenom od pasu dolů

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.3.20 05:42

@VeruneckaSOS kdybych ty peníze měla tak by to za to stálo, ale bohužel…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama