Reklama

Klasické holení versus epilátor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 06.07.11 17:44
Klasické holení versus epilátor..

Ahoj holky,

rozhoduji se zda si koupit epilátor či né. Do teď se holím klasickým způsobe, ale přestává mě to bavit. Ve vedru aby se člověk holil denně a pokožka trpí :think: Proto Vás prosím o rady a zkušenosti.. Zda je epilátor opravdu lepší než klasické holítko? Bolí to až tak moc?? Mohu se epilátorem holit i v podpaží? (tam to musí bolet :?: )

Moc děkuji za rady :andel: :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 06.07.11 17:47

používám epilátor i v podpaží,je to o zvyk,jen v tříslech ne.za mě doporučuji,stačí použití tak jednou za tři týdny a chloupky rostou méně husté :palec:

Marry11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.11 17:53

JÁ TEDA depiluju podpaží tak jsem to jednou zkoušela holit holítkem a ty brdo to byl snad 2 den a 3× tolik :roll: a když to udělám depilátorem mám pokoj přes týden a hlavně vyleze 1 chloupek a ne 3 chloupky na 1 míste :roll:
A co se týká ostatního nohy no kdysi byl čas si hrát ted jsem ráda že to mám za 20 minut hotové tož beru holítko
Ale doporučuju a nebolí to aspon já už jsem zvyklá.
Jen ty stehna mně byly teda nepříjemné no ale jak říkám to bych potřebovala tak 1 den aby měl několik hodin abych to stihla v celku přece :mrgreen:
ale kup si ho stojí to zato :wink:

Jane29
Extra třída :D 12803 příspěvků 06.07.11 17:54

já teda používám taky epilátor, ale musím každý týden, když jsem ho kupovala tak jsem taky všude četla, že jednou za tři týdny, ale u mě to nějak nefunguje. Jinak ta bolest poprvé je to asi nejhorší, ale jak už je to pravidelně tak už to bolí míň. Jinak za mě taky ano :palec:

berunk
Kecalka 104 příspěvků 06.07.11 18:00

Tak epiluji si jen nohy,a nejlépe večer,jak je člověk uťapkanej a unavenej,tak ty nohy nemá tak citlivé,že mi to téměř nebolí..zkoušela jsem holit i ráno,ale v životě už mi to nenapadne..to bych udělala jen nepříteli :-D podpaží beru žiletkou,za prvé epil.mi to šíleně bolí,za druhé si člověk může poškodit potní žlázy..
Takže si ho určitě kup,také mi stačí holit tak po3týdnech..

Rose-k 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.11 18:16

Já už taky leta používám epilátor,nedám na něj dopustit.Sice poprvý,podruhý je to docela síla,ale dá se to,pak už je to pohoda.Dělám sním nohy a podpaží,za ty leta už mám na nohách místa kde neroustou žádný chlupy a jsou o dost slabší.No a ted mi i vydrží dýl než musím znova depilovat :-)

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 06.07.11 18:22

já si depilátorem dělám jen nohy.. nooo vydržet se to dá… nejvíc mě to bolí zezadu na lýtku. a je fakt, že chloupků je méně a světlejší.. a déle to trvá než vyrostou.. jinak zbytek holím!
a podpaží?? auuuu ale asi to zkusím! co radíte? raději vyzkoušet na kratším nebo trošku odrostlejším chloupkem??? díky…

Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 06.07.11 18:27

macíku na kratším, rozhodně ne moc dlouhé to pak bolí

Pavloušek22
Povídálka 25 příspěvků 06.07.11 18:28

Ahoj holky,
tak já jsem zkoušela depilátor asi před 14 dny a teď mám problém s tím, že mi začaly zarůstat chloupky, tak nevím, co s tím. Máte nějakou radu? předem díky :-)

donaga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.11 18:28

Já jsem zastánce klasického holení. Zkoušela jsem i epilátor, první holení je opravdu nejhorší, potom to sice bolí, ale dá se to vydržet. Hlavně když si zas nenecháš narůst příliš velký prales, tak je to vážně snesitelné. Ale mě asi po dvou měsících začaly hodně zarůstat chloupky, ne že by se to zanítilo, ale rostly mi jakoby pod kůží. Na to se doporučují různé brusné nástavce a peelingy, ale u mě to nezabralo, takže nohy vypadaly hůř a hůř. Takže jsem se vrátila ke klasickému holítku a jsem spokojená, i když se holím častěji. Jinak i epilaci jsem musela provádět alespoň 1× týdně (ale já jsem asi důkaz, že pocházíme z chlupaté opice). Jo a podpaží a bikiny bych neepilovala ani náhodou, já jsem prostě zarostlá hodně a mám pocit, že u mě by to šlo snad i s masem :mrgreen:
Ale kdybych byla chlupatá míň a chloupky nezarůstaly, tak by byl epilátor vážně lepší.

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 06.07.11 18:37

Jé holky, děkuju za rady a zkušenosti :palec: Ještě se chci zeptat, to se holí na mokro že ale bez gelu :roll: omlouvam se za asi hloupí dotaz..ale fakt s tím nemám žádné zkusenost :mrgreen: 8-)

Jane29
Extra třída :D 12803 příspěvků 06.07.11 18:37

Donaga tak to jsme dvě, kdo jsme důkazem, že jsme z opice, já se taky musím depilovat každý týden :mrgreen:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 06.07.11 18:39

Ahoj, já mám epilátor, ale používám klasickou žiletku, protože jsem líná :-) Je to rychlejší… Na dovolenou ale epilátorem, protože je fakt, že to dýl vydrží a chloupky jsou „jemnější“. Poprvý to bolí hodně, potom to taky ještě nějakou chvíli bolí, ale časem to přestane a bolest necítíš :wink: Co se týká zarůstání chloupků, bez toho se to asi neobejde, dobrý je místa ve sprše masírovat houbičkou a mělo by to pomoct. Nebo jim pomůžu ven špendlíčkem.

S.maya
Závislačka 4287 příspěvků 06.07.11 18:43

Já používám epilátor na podpaží (nikdy mi nezarostl ani chlup), na nohy a tam dole udělám epilátorem tak 3/4 :-)

Mandarinka0072
Ukecaná baba ;) 1343 příspěvků 06.07.11 18:45

Já teda musím říct, že epilátor jsem prodala, protože jsem takový ten „mužnější“ typ ženy :mrgreen: :mrgreen: a chloupky mám silné, takže mi byl na prd stejně jako ty voskové pásky, skoro nic to nevytrhlo (na nohou). A epilátor měl holící planžetu, tak tou se dalo trošku doholit, ale ty chloupky byly stejně vidět a to to nebyl nějaký šunt tehdy (asi dva roky) to byla novinka u Brauna. Takže asi taky záleží na typu chloupků. ;-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >