Klasický houpací kočárek 2019

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vedma007
Kecalka 146 příspěvků 08.07.19 14:25
Klasický houpací kočárek 2019

Ahoj, našla jsem tu jen diskuse staršího data, tak zakládám novou. Kdo jste v poslední době kupoval kočárek - klasiku čtyřkolku, houpací - jakou máte značku, jste s ní spokojené? Uvitám i tipy, co jste třeba zkoušeli v obchodech a nakonec nekoupili. Potřebuju získat nějaký přehled, co je vůbec na trhu než se pustím do podrobného pátrání :)
Moje požadavky jsou čtyřkolka houpací klasika, prostorná korba, ale přitom aby kočárek nevážil 20 kilo - existuje takový vůbec? A když se bude kupovat zvlášť hluboký a sportovní o to líp - sporťák si pak nejspíš koupím zase jiný. Nacvakávání autosedačky a podobné věci nepotřebuju.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 08.07.19 14:30

Ahoj, ja mela Roan Marita a za me prima :) houpacka, korba obrovska, velky kosik dole. Je i levny a ja mu teda dala zabrat. Lesy, pole, za kazdeho pocasi…

Janli
Echt Kelišová 9260 příspěvků 08.07.19 15:53

Roan Marita nebo Emma. Neznám lepší kočárek. A na váhu nekoukej, jezdí tak lehounce, že ani nevíš, že něco tlačíš.

LouveLucx
Nováček 1 příspěvek 08.07.19 20:31

Ahoj. My používáme od prosince roan emmu a za nás super. Malý je dlouhý, máme přes 75 cm a i když už tesno, ale vlezeme se porad. Na skládání je taky fajn, co se týče váhy, tak mezi nejlehčí nepatří. ale ani nejtěžší není. Terén zvládne snad jakýkoliv, nebo aspoň my nemáme problém zatím :wink: :blush:

ugluk
Hvězda diskuse 46981 příspěvků 08.07.19 20:37

Zrovna uhoupávám dítě v Jedo Bartatině. Mám ho jako záložní po dvou dětech, paní s ním prý projížděla možné i nemožné terény a teda věřím tomu, větších houpaček moc není a nebýt toho, že ve svém hlavním využívám vložnou tašku a výměnná městská kola, dovedu si představit jezdit jenom s tímhle. Je to teda dvojkombinace, sporťák zatím nevyzkoušen, ale korba prostorná, ohromná, pevná a to houpání na řemínkách je luxus.

kakaramelka
Závislačka 3507 příspěvků 8 inzerátů 08.07.19 21:25

Mám roan Emma a super, chtěli jsme retro kočárek, velkou korbu a houpací… Vše splňuje zvládne jakýkoliv terén, jen není moc skladný do auta. Ale stim jsme počítali predem :mavam:

g.sandova
Kelišová 5707 příspěvků 08.07.19 21:29

Nejsou ty kočárky moc vysoké? Nevím 163 cm, moc velká nejsem
Ten hlinokx mě láká, stejně pak chci jeden, dva sporáky, tedy dportsk a golfky

Anet139
Povídálka 32 příspěvků 08.07.19 21:37

Ahojky, já taky můžu doporučit Roan Emma, vypadá krásně, projede jakýkoliv terén, do hluboké korby by se syn vešel ještě teď (je mu rok) :)

Leaba
Kecalka 125 příspěvků 09.07.19 09:18

Holky a nemáte nějaký tip na houpací kočárek s otočnými předními koly? Aby vydržel jízdu v terénu (lesní cesty apod.)? Moc se mi nelíbí ten styl moderní korbička a klasický retro spodek :grin:

MarketaC4
Kecalka 169 příspěvků 09.07.19 09:24

My jsme koupili Roan Marita. Miminko se tedy ještě nenarodilo, ale podle recenzí na internetu si myslím že jsme vybrali správně. V obchodě jsme zkoušeli a odpružení je super a vypadá fakt dobře.

vedma007
Kecalka 146 příspěvků 09.07.19 10:16

Tak jsem se do toho včera trochu ponořila a nejvíc, z těch co jsem zatím objevila, se mi designově líbí Roan Coss na podvozku classic :srdce: Líbí se mi ten jednoduchý design korby - oproti např. Maritě nebo Emma. U marity se mi ještě navíc nelíbí, že nejde polohovat rukojeť - kočár bude chtít hodně vozit šestiletá dcera (už se nemůže dočkat :-D ), takže bude potřeba ji madlo nastavit.
Takže uvítám zkušenosti s Roan coss classic, jestli někdo máte :)
Jasně, to že se s těmahle kočárama blbě cestuje je asi pravda. Ale já uvažuju, že bych rovnou i na mimčo koupila nějaký lehký sporťák typu Valco, který bych využívala na cestování s vložnou taškou. Ale k nám na vesnici do terénu prostě chci klasický houpák :kytka: Tím pádem i odpadne můj původní požadavek na váhu, i těch +- 15 kg bude na vožení v pohodě.

vedma007
Kecalka 146 příspěvků 09.07.19 10:21

@ugluk Jedo Bartatina je druhý favorit, plusem je samozřejmě i ta trochu nižší cena oproti Roanu :palec:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 09.07.19 10:42

@vedma007 Ještě ti přihodím pár značek, které jsou dle mého názoru fajn: Navington (Galeon i Caravel) a Inglesina Sofia. Naopak Jedo mě naživo hodně zklamal, přišel mi moc tuhý a téměř nehoupal. Možná časem povolí, ale první dojem nic moc (alespoň v kontrastu se 3 předchozími).

ugluk
Hvězda diskuse 46981 příspěvků 09.07.19 10:58

@modravlocka a mělas v ruce to houpání na řemínkách? Myslím, že snad mají víc druhů. Pravda, už ho mám po dvou dětech, ale dle mého to na těch řemínkách ani nemůže být tuhé, navíc se dají nastavit. Mám je asi na půlce a houpe to teda jak blázen, pomalu se toho stačí jen dotknout, víc už je povolovat nemůžu, to by mi z toho dítě vyletělo.

@vedma007 no, já ho koupila za pár stovek :mrgreen: Ale jasně, nebýt to záložní kočár, jdu do nového nebo aspoň méně ježděného.

@g.sandova měřím stejně a je to v pohodě, plus nastavovací rukojeť.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 09.07.19 11:01
@Leaba píše:
Holky a nemáte nějaký tip na houpací kočárek s otočnými předními koly? Aby vydržel jízdu v terénu (lesní cesty apod.)? Moc se mi nelíbí ten styl moderní korbička a klasický retro spodek :grin:

Kočárky s otočnými předními koly nehoupají. Jsou jinak konstrukčně řešené, takže tyto 2 funkce se vzájemně vylučují. Už jsem to kdysi řešila také.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama