Kunert verino nebo Riko basic?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barborka 2016
Povídálka 15 příspěvků 04.07.19 09:21
Kunert verino nebo Riko basic?????‍♀️

Ahojky holky :mavam: chtěla jsem se zeptat jestli máte některá zkušenosti s těmi to kočárky kunert verino nebo Riko basic :nevim: recenzi jsem našla pouze na Riko basic ;) děkuji :D

Reakce:
kristencupcake
Stálice 81 příspěvků 04.07.19 09:35

My budeme kupovat riko basic, ale taky ještě neporadím, jedeme pro něj v září. Ale líbí se mi asi nejvíc ze všech :grinning:

Barborka 2016
Povídálka 15 příspěvků 04.07.19 09:43

@kristencupcake taky se mi líbí akorát se bojím ty malý korbicky… tak budu porovnávat dal mám ještě čas :lol:

kristencupcake
Stálice 81 příspěvků 04.07.19 09:51

@Barborka 2016 mě teda přijde dobrá, třeba takový gmini grand, ten má ještě menší korbu mi přijde :grinning: nebo pak mám favorita ještě X Lander, ale tam už je vyšší cena

Barborka 2016
Povídálka 15 příspěvků 04.07.19 09:58

@kristencupcake tak ten gmini mi projde ze je opravdu jen na chvilinku jak je malý :D u první holky jsem měla Baby merc neo style a ten byl jak vyšší tak i korba mi přišla větší… :)

kristencupcake
Stálice 81 příspěvků 04.07.19 10:03

@Barborka 2016 tak já čekám první tak vůbec nevím, kouknu i na ten baby merc :) dívala jsem se na rozměry X Landeru a korbu má jen o 2 cm delší nez riko basic

Barborka 2016
Povídálka 15 příspěvků 04.07.19 10:17

@kristencupcake tak ten baby merc má myslím že kolem 80cm malou jsem měla přes zimu takže se mi tam krásně vešla skoro až do léta pak už chtěla cumakovat :) akorát ta seslicka mi přišla malá a byla jsem aby se mi tam vešla v zimne s fusakem takže šel o dům dál a já kupovala sportak…

Barborka 2016
Povídálka 15 příspěvků 04.07.19 10:22

@kristencupcake tak ten baby merc má myslím že kolem 80cm malou jsem měla přes zimu takže se mi tam krásně vešla skoro až do léta pak už chtěla cumakovat :) ale musím říct že se s ním jezdilo suprove… akorát ta seslicka mi přišla malá a byla jsem aby se mi tam vešla v zimne s fusakem takže šel o dům dál a já kupovala sportak…

kristencupcake
Stálice 81 příspěvků 04.07.19 10:29

@Barborka 2016 má 80 cm no, dívala jsem se. Nevím, já asi stejně půjdu do toho Rica. Je to rozdíl jen 3 cm a mimčo se nám narodí v prosinci, takže si myslím že to bude v pohodě a pak na léto už bude stejně asi sporťák, uvidíme no :). Ale tak uvidím, třeba mě ještě osloví úplně jiný kočárek :D

Barborka 2016
Povídálka 15 příspěvků 04.07.19 10:35

@kristencupcake tak držím palce pri výběru toho správného vozu :lol: a ať všech o dopadne dobře :palec: ;)

Mispulinka28
Stálice 57 příspěvků 07.07.19 19:27

Ahojky holky, mám dotazek. Vy, která už mate miminka u sebe a mate kočárek vybrány, který a podle čeho jste si vybíraly? Já mám vyhlidnute dva. Zatím tedy koukám, protože jsem na začátku 3mesice. Ale koukat mužů. Třeba ještě objevim nějaký jiný. Ale mám vyhlidle zatím tyto dva kočárky. První dva obrázky jsou riko basic za cenu 6799-6990 Kč a druhy je aero tutis za cenu 17480 a více Kč, každopádně chci otočná kola. Libi se mi oba, ale přijde mi, ze ten aero turis je zbytečně dráhy a ten riko basic mu je velkém dost podobný. Dekuji za vaše odpovědi. :)

Váš příspěvek
Reklama