Klidně se do mě dělá

Anonymní
18.4.16 22:03

Klidně se do mě dělá

Ahoj, mám takový problém s přítelem.

Začali jsme spolu nedávno a on od samého začátku se do mě klidně dělá. Udělal to hned na poprví :zed:.Když jsem si o tom snažila promluvit, tak to nebral nikdy vážně. Řekla jsem mu, že to možná bude mít následky, ale on nic, že by se klidně postaral.Co si mám o tomhle myslet? Máte podobný zkušenosti?
Samozřejmě řeším to s antikop. jenom mě štve taková drzost :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Nafrněná
18.4.16 22:04

Ty spíš s cizím člověkem bez kondomu? nebojíš se nějaké nemoci?

• Citovat
  • Nahlásit
78739
18.4.16 22:04

No a ty si s ním hned napoprvý šla bez ochrany, tak v čem se lišíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.16 22:07

To je zase jiná. Znám toho člověka dlouho a vím, že na nemoci dává velký pozor.Na to jsem se ale neptala!!!

• Citovat
  • Nahlásit
78739
18.4.16 22:08

Jaktože ne, netrváš na kondomu = může vyvrcholit do tebe, co by měl jako dělat jiného, když už s ním tedy spíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7446
18.4.16 22:10

Také nějak nechápu dotaz. Tak přece ví, že bereš antikoncepci, ne? Na to se přece bere, aby chlap mohl „zůstat“ až do konce. Kdyby mi to vadilo, tak s dotyčným ani nespím. Pokud neví, že bereš antiko, tak je divné, že s ním vůbec spíš, bez ujasnění takových věcí - jesti ti teda jde jen o princip a spočívá to v tom, že on neví, že ty bereš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2206
18.4.16 22:11

Co si o tomhle myslet??? No přece, že tě bezmezně MILUJE a postará se :srdce: :*

:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27355
18.4.16 22:11

Tak s nim nechrapej :nevim: když ti to vadí.
Jaký by to mělo následky, pokud beres antikoncepci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6800
18.4.16 22:15

Jaké následky? Že selže antikoncepce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380

Ja to nejak nechapu :think:.Atikoncepci to resis az ted, nebo jsi ji uz brala kdyz jste si spolu zacali? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19071
@Anonymní píše:
To je zase jiná. Znám toho člověka dlouho a vím, že na nemoci dává velký pozor.Na to jsem se ale neptala!!!

A jak si na ne dava pozor, kdyz chrape s holkama bez ochrany? :think:

Nechava si od nich predlozit testy na pohlavni choroby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.16 22:16

Já neberu prášky, tepr budu. Dejte pokoj provokantky :P. Já teda měla hodně chlapů (bez ochrany) a žádný nebyl tak bezohledný. To je jako podle vás normální aby se chlap bez kondomu do vás hned udělal? Jestli jo, tak je to super :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
9720
18.4.16 22:18
@Anonymní píše:

A jak si na nemoci dává velký pozor, když s tebou klidně spí bez ochrany :zed: No jinak s ním nespi, když ti to nevyhovuje ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78739
18.4.16 22:18
@Anonymní píše:
To je jako podle vás normální aby se chlap bez kondomu do vás hned udělal? Jestli jo, tak je to super :palec:

Ano, to je naprosto normální o to totiž v sexu jde :mrgreen:, na rozdíl od toho spát s chlapem bez kondomu či bez jiné antikoncepce, pokud to není můj partner a neplánuju s ním dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
18.4.16 22:19
@Anonymní píše:
Já neberu prášky, tepr budu. Dejte pokoj provokantky :P. Já teda měla hodně chlapů (bez ochrany) a žádný nebyl tak bezohledný. To je jako podle vás normální aby se chlap bez kondomu do vás hned udělal? Jestli jo, tak je to super :palec:

Ty jsi ma gor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat