Reklama

Kluk - střelec? Blíženec? Štír?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majankaz
Povídálka 16 příspěvků 01.03.17 21:44
kluk- střelec? Blíženec? Štír?

Ahoj :lol:,
Chodím na gymnázium a dneska jsme meli mši a většinu času se na mne koukal jeden kluk- Dan. Je o rom starší. Po té, kdy jsme si meli prat pokoj, zamiril rovnou ke mne a popral mi :lol: ano jsem z toho cela odvařená :D Je to střelec (18.12.2001) a já jsem váha (13.10.2002), myslíte že mám šanci ho nejak zaujmout? :D

• jeste se mi libi dalsi dva kluci :D jeden blizenec a druhej štír. Byla bych moc ráda kdybyste mi poradily, co by bylo lepší? Samzrejme znamení neurčuje přesne osobnost, ale jistou vahu to ma :D dekuji :)

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 01.03.17 21:46

Už zase???

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 01.03.17 21:48

@majankaz Blíženec lepší, Střelec taky OK. Štíra nebrat.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15632 příspěvků 01.03.17 21:48

Proboha, řiď se životem a ne horoskopy :lol: Jestli kluka zaujmeš snad vidíš, a nemusíš řešit v jakém je znamení (nebo ty).
Já např. svému znamení povahově vůbec neodpovídám. A kdybych se tím měla řídit, nikdy bych si nemohla vzít svého chlapa - údajně se k sobě vůbec nehodíme. No, a jsme spolu spokojeně 20 let.

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 01.03.17 22:00

Horoskopy a povaha dle znamení jsou blbost. Dokonce vědecky vyvrácená.

a12
Vesmírná mluvilka 30589 příspěvků 01.03.17 22:01
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Martanka92
Kecalka 267 příspěvků 01.03.17 22:21

Podle znamení k sobě s manželem vůbec nepasujem a jsme spolu pomalu 10 let a stále spokojení :srdce:

Terisos
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 01.03.17 22:22

Toto je k smíchu… Zajdi za vědmou a ta ti to vypočítá všechno. Znamení, věk, váha, rosný bod… I jména dětí ti nadiktuje. Jsi asi mladá. Soustřeď se na CHARAKTER, ne na jejich narozeniny.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 6 inzerátů 01.03.17 22:40

Kašli na horoskop, řid se povahou :)

Tarinka
Echt Kelišová 8196 příspěvků 1 inzerát 01.03.17 22:56

Ja bych ho nebrala, budes mu muset kupovat darky k narozeninam a za tyden zas k Vanocum :mrgreen: :P

Ba ne, ja se v tom nevyznam, ale zni mi to dobre, ty budes vahava, on to rozstreli :palec: Stiry neznam, blizence ma doma… tam bych rekla, ze muzou dost klamat usmevavosti a upovidanosti na verejnosti a zadumcivosti v soukromi :think: no ale vyber si to s kterym mas ty motylky v brise. Jinak tvejm starostem rozumim, v tvym veku jsem taky na klukach zkoumala kazdej prd :)

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 01.03.17 23:20
@Ester13 píše:
Horoskopy a povaha dle znamení jsou blbost. Dokonce vědecky vyvrácená.

Vědecky vyvracet horoskopy je jako říct, že pekáč nejde umýt, protože jsem ho dala pod postel. Nebo zkoušet krájet ananas ručníkem a divit se, že to nejde. Naprosto neslučitelné dva světy se nemohou vyvrátit nebo potvrdit.

frame
Kecalka 364 příspěvků 01.03.17 23:31

Podle znameni bych se teda rozhodne nerozhodovala, rozhodni se podle vlastniho usudku a podle casu co s nimi stravis, podle horoskopu je to blbost, podle me. Zaujmout ho muzes svou osobnosti, pochybuju, ze kluci daji na znameni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama