Pomůže mi někdo vyložit sen?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marketa3706
Povídálka 31 příspěvků 25.02.17 00:07
Pomuze mi nekdo vylozit sen?

Zdravim..prosim ptrebuji pomoct vylozit sen..dnes v noci kolem 2. rano nas vzbudila rana od zasuvky, trochu to jiskrilo a vyhodilo to pojistky.. Pak jsem usnula a zdal se mi dost neprijemny sen..jeste ted mam husinu, kdyz si na to vzpomenu..
Zdalo se mi, ze jsme byli na pohrbu me tety, ktera zemrela pred dvema lety na rakovinu.. Z niceho nic slysim babicku (maminku tety), jak porad dokola opakuje „proc je to otevrene..melo to byt zavrene..“ podivam se na rakev a tam ta mrtva teta uz v rozkladu se snazi posadit a snazi se neco rict, ale nejaky chlap ji porad strka do te rakve zpet..pak jsme na hrbitove a v ulicce je plno obrovskych havranu, ti si nas nevsimaji a nechaji nas projit..potom tam bylo jeste neco u hrobu, to si ale nevybavuju co..
Rano jsem psala segre a mamce, co se nam stalo s tou zasuvkou, ze jsem zjistila, ze to bouchla nabijecka na mobil, a mamka mi na to napsala, ze jim to rano doma taky shorela zasuvka od krajece na chleba..
Docela me to vsechno vydesilo.. Myslite, ze to muze byt nejake varovani nebo znameni od tety? Kdyz umirala v nemocnici, byla jsem u nasich a s mamkou jsme schovavaly vanocni stromek a najednou se v tom pokoji rozsvitilo na par vterin a pak samo od sebe zhaslo..po par hodinach volala babicka, ze Jana odesla..myslime si ze se takhle prisla rozloucit..

Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 25.02.17 00:12

Podle me masmoc bujnou fantazii. Znamení a bubaci přece neexistuji :hug:

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 25.02.17 00:29
Skvělé.
@Alkata píše:
Podle me masmoc bujnou fantazii. Znamení a bubaci přece neexistuji :hug:

marketa3706
Povídálka 31 příspěvků 25.02.17 00:46
@Alkata píše:
Podle me masmoc bujnou fantazii. Znamení a bubaci přece neexistuji :hug:

Nemyslim si.. Takove sny vubc nemivam..az tento..  :nevim:

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 25.02.17 01:28

@marketa3706 Vyložit sice nedokážu, spíš tě mohu jen podpořit v tom, že bych v tom viděla rovněž skrytý význam a mám z toho husinu, jen to čtu.

Asi bych to vnímala jako určité znamení, pokud jste se o tetě v poslední době nebavili a nemohla jsi si něco vsugerovat. To hodně popřemýšlejte.

Když byla dcera hodně malá, tak byla hodně senzitivní k duchovnu. Děsila mě tím co říkala, že vidí a jak se občas chovala. Bydleli jsme blízko a chodili přes hřbitov, takže mi nikdo nevymluví, že jsme něco nepřitáhli domů. Absolutně tohle skončilo, když jsme se odstěhovali - ne tedy skrz tohle, ale ta úleva byla obrovská. Všechno skončilo jak mávnutím proutku, v té době jí byly necelé tři roky a čas od času jsem se jí ptala, jestli vidí co dříve.

Už nikdy nebudu brát malé dítě na hřbitov nebo pohřeb. Nikdy!!! může být leccos a to, že to nevidíme a neumíme si to vysvětlit, tak to ještě neznamená, že to něco neexistuje.

Caitlyn
Kelišová 5792 příspěvků 25.02.17 08:10

@marketa3706 Šla bych zkontrolovat hrob. Něco je špatně.

mau-mau
Závislačka 3191 příspěvků 25.02.17 09:22

Tak buďto to bylo varování a dávala bych si bacha a nebo vás s mamkou nějak zachránila, abyste nevyhořeli. Nebo to taky může být příliš bujná fantazie. Každopádně sen je to tedy hustej.. Ta teta v rozkladu se pere s chlápkem, co se jí snaží vrátit do rakve… a ty havrani… všechno si to taky představuji, brr :? Rozhodně bych na sebe teď dávala více pozor… :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 10:25

Příbuzné se stalo něco podobného. Prosím o anonym, jinak smazat.

marketa3706
Povídálka 31 příspěvků 25.02.17 12:10

@Trojlístek, @mau-mau ..prave ze jsme o ni vubec nemluvili v posledni dobe.. Normalne se takovyma vecma vubec nezabyvam, ale z toho jsem byla dost vyhukana, jeste kdyz mi mamka napsala, ze jim taky shorela zasuvka skoro ve stejnou dobu..no radsi jsem vcera ani nesla ven s malou :(..

Uživatel je onlinealisekR
Kelišová 5181 příspěvků 25.02.17 12:21

@marketa3706 Za mě je sen dobrý, přináší úspěch a zisk :think: Ale je to výklad podle toho, jak to mám já…já když v noci pohřbívám, vyhrabávám mrtvoly, jsem na hřbitově a pod. tak je to vždy dobré znamení :lol: Nejspíš pracovní úspěch a nebo finance.
Kdyby se to zdálo mě, tak to beru, že vyhořením nabíječky a mým probuzením, mi teta zachránila život a že to mám brát jako výhru, že ze mě není bezdomovec bez bytu :think:
Pro mě jsou sny, které nesou nebezpečí jiné. Pokud se mi zdá o našich blízkých na hřbitově, je to vždy dobré znamení a jsem v klidu. Vím, že mě hlídají a že se nemám bát, dávají mi tím znamení.

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 25.02.17 12:51

Mě se teď zdá často o mrtvém otci. Že jdu na hřbitov a nemůžu najít náš hrob. Nebo že máme hroby dva a nevím, kde leží.
A nedávno se mi zdálo o synovi, že se topil 8o :,(
Co to může znamenat?

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 25.02.17 14:55
Jenže..

..podle mého názoru záleží na tom, kdo nebo co ji ten sen ve spánku vnukl do hlavy, pač když spíme naše vědomí je lehce ovládnutelné. Pokud je možnost, že si ten sen dal takto dohromady sám člověk-mozek, tak bych se o něj nezajímal. Pokud nám ho vnukl někdo s podsvětí nezajímal bych se o ten sen. Ale pokud to byl někdo z „nebe“ ten sen by mne velmi zajímal i jeho význam, ale nezajímal bych se o něm stylem kartářka apod. - ten sen by se nemusel vyložit v té podstatě. Takže podle mě bychom měli umět rozlišovat. Teď si du pročíst to, co psala zakladatelka.

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 25.02.17 15:04
No..

..už sem si to přečetl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 20:01

@marketa3706 Možná bys jí měla jít navštívit. Prosím o anonym, jinak radši smazat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 20:14

@marketa3706 To je jak z věřte nevěřte, a opravdu se někdy stali věci, které nejde vysvětlit. Prosim o anonym, jinak smazat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >