Reklama

Kde inzerovat jako kartářka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 20:26
Kde inzerovat jako kartářka?

Ahoj,15 let vykládám karty, jen pro známé. Udělala jsem si ŽL a chci zkusit i pro klienty. Poradí mi prosím někdo kde služby zdarma či za rozumnou cenu inzerovat, aby to mělo efekt? Zkusila jsem Bazos a Sbazar a Mimibazar, bez efektu.Dekuji.Na Bazosi jsem zaplatila zbytecne poplatek. Omlouvam se, ze uzivam anonym, chci se vyhnout tomu, aby si nekdo myslel, ze tu shanim klienty! Dekuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHalamka
Závislačka 3457 příspěvků 07.02.17 20:44

Ja bych neverila kartarce, ktera si zakazniky hleda. Vim, ze pises zadarmo nebo maly peniz a to je taky spatne.
Moje zkusenost a vypozorovani: kazdy si najde svou kartarku. Ja si ji nasla, ze na ni padla rec od pana, ktery u nas cosi opravoval a bylo to to prave. Pisi o tom i dobre kartarky. Takze at te doporuci ti, kterym jsi vykladala a jsou spokojeni.
Druha vec je, ze kdyz budes vykladat zadarmo nebo za stovku, tak se ti to vymsti. Vynakladas nejakou energii a ta se musi dorovnat at jiz penezi nebo jinou formou. Jinak zustanes vystavena jak vymackany citron.
Zkus na fb carodejky ve sluzbe. Tak je spousta skvelych holek, ktere vykladaji a muzes tam ziskat zkusenost.

ka2ka
Extra třída :D 12671 příspěvků 1 inzerát 07.02.17 20:50

Já si nechala vyložit karty jednou a nic se nesplnilo :think:

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 07.02.17 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj,15 let vykládám karty, jen pro známé. Udělala jsem si ŽL a chci zkusit i pro klienty. Poradí mi prosím někdo kde služby zdarma či za rozumnou cenu inzerovat, aby to mělo efekt? Zkusila jsem Bazos a Sbazar a Mimibazar, bez efektu.Dekuji.Na Bazosi jsem zaplatila zbytecne poplatek. Omlouvam se, ze uzivam anonym, chci se vyhnout tomu, aby si nekdo myslel, ze tu shanim klienty! Dekuji :kytka:

Si na to vyloz karty, ne? :think:

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 07.02.17 21:08

Tak to vám přece vyjde v kartách, ne?

buď jste podnikatelka a pak je marketingové know how základ úspěchu a těžko vám ho někdo prozradí na mimi serveru.

A nebo máte P. O.S. L.Á. N.Í a je to celé děsně mystické a poradili vám to andělé a pak se přece nemůžete umazat něčím takovým, jako je reklama.

Úplně nejlepší bude, když budete dělat něco pořádného a nebudete chtít okrádat lidi šarlatánstvím.

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 07.02.17 21:10

A jinak celosvětovou reklamu si získáte, když uspějete v paranormální výzvě. o těch 3 milionech ani nemluvě.

Když jste taková dobrá a opravdu umíte vidět budoucnost, tak to pro vás přece bude hračka, ne?

http://www.falesni-hraci.cz/…rmalni-vyzva

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 07.02.17 21:18

Si vyloz karty a oni ti poradi, kam dat reklamu ne? Nebo opras vesteckou kouli

Žaňulin
Stálice 82 příspěvků 07.02.17 21:20

Ja bych si nechala vyložit karty ;) ale asi bych to nechala jak uz tady bylo řečeno, na reklamu od lidi kterým si karty vykladala. Takhle je to nejlepší.

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 07.02.17 21:39

Dobra kartarka nepotrebuje reklamu.
Kdyz jdu k nejake je to na doporuceni zname, ze byla spokojena. Nesla bych k nekomu, kdo ma inzerat a rekne si castku.
Vdycky si vzaly honorar, ale nerekly si o nej, automaticky jsem dala treba 200-300,–.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 07.02.17 21:45
@Baba píše:
Si na to vyloz karty, ne? :think:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 21:59

No, dekuji. Preji vam vsechno dobre, i tem, ktere psaly ironicky.Pozn.Za tech 15 let se mi lide vraci, ale jen z me lokality, chtela jsem nabidnout dalsim i online.Kdo neveri, at neveri. Kazde z vas at se vrati pozitivni i negativni energie, kterou do zivota vysilate-i zpusob, jak komunikujete tady v diskusich.

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 07.02.17 22:00

On na tyhle podvodnice jeste nekdo veri a je dokonce ochotny za to i zaplatit jo? :roll: A jak je mozne, ze kartarka neco nevi, ja myslela, ze ty vi prece vsechno :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:00

@Halamka dekuji

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 07.02.17 22:52
@Anonymní píše:
No, dekuji. Preji vam vsechno dobre, i tem, ktere psaly ironicky.Pozn.Za tech 15 let se mi lide vraci, ale jen z me lokality, chtela jsem nabidnout dalsim i online.Kdo neveri, at neveri. Kazde z vas at se vrati pozitivni i negativni energie, kterou do zivota vysilate-i zpusob, jak komunikujete tady v diskusich.

na tom že jste šarlatánka, co hledá marketingové rady na mimi serveru není nic ironického.

Jděte dělat něco užitečného.

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 07.02.17 23:09
@Anonymní píše:

Tak se toho o energii drz a prestan obirat lidi. Vrati se ti to.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama