Reklama

Prokletí? Uhranutí? Co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 00:25
prokletí? uhranutí? poradíte?

Dobrý večer, je zde někdo kdo se zabývá ezoterikou? Potřebuji pomoc. Stručně popíši svůj příběh. Manželova matka mě nikdy neměla ráda, nesmířila se se synovým rozvodem. Před časem jsem se dozvěděla, že o mne šíři strašné lži. Když jsem jí konfrontovala tak mě osočila ze lži a začala proti mně poštvávat rodinu s takovou agresí a nenávisti, že to bylo šílené. V té době jsem z ničeho nic začala mít obtíže. Skončilo to tím, že se mi z ničeho nic udělalo tak zle, šíleně mi bylo srdce, hlava se mi motala tak moc, že jsem myslela, že je po mě. I přes rychlý převoz k lékaři a různých vyšetřeních nebyl zjištěn zdravotní problém. Pak to ustalo a byl klid do doby kdy manžel musel řešit něco s bývalou ženou, která zjistila, že jí tak nějak překážím. Svěřila se tchýni a ataky na mou osobu začaly znovu. Manžel se mně zastal a tchyně to rozjela ve velkém a ex prohlásila, že jím jen otravuju jejich životy. Ty negativní emoce jsou tak silné, že by jeden nevěřil. Od té doby mi je zase špatně, mám zlé sny, nemohu skoro nic jíst, nemam na nic náladu, začaly mi bolesti hlavy a cítím kolem sebe strašné zlo a nenávist i přesto, že jsme s nimi přerušili kontakty. I když se ezoterikou nijak nezabyvam a nic o ní nevím cítím, že ta nenávist a zloba je tak silná až je to děsivé. Proto prosím o radu jak se bránit, jak se očistit od toho zla, co udělat proto, aby to na mě tak nepůsobilo, prostě jak to odvrátit. Pro někoho je možná tato diskuze směšná, mě samotnou by toto nikdy dříve nenapadlo, ale jiné vysvětlení nemám proč je mi vždy zle jen když ony,, úřadují,, proti mně. A není to z toho, že mi něco řekly. Nejsme v kontaktu a mě se udělá špatně a pak se dozvím, že zrovna v ten den proti mě někde u někoho tchyně vedla tak nenávistný proslov, že se až ostatní divili. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

mgdln
Závislačka 4425 příspěvků 06.02.17 00:53

Pro začátek můžeš zkusit udělat si okolo sebe energetickou bublinu (tzv. vajíčko), do které nic zlého zvenku neprojde. Stoupni si, ruce na podbřišek, několikrát nádech a výdech nosem, abys vyměnila vzduch a pak si představuj, že necháváš skrze tělo ze Země nohama vstupovat energii matky Země, jakoby si pomáháš rukama otočenýma dlaněmi k zemi a zvedáš je takto nahoru, energii tím pomáháš stoupat od nohou celým tvým tělem až nad hlavu, kde ji dlaněmi uhladíš do energetického vajíčka (pohybem volně natažených rukou zase dolů, ze vzpažení přes upažení až do volného připažení, kde znovu začínáš opakování s dlaněmi dolů). Představuješ si že vajíčkový obal je 3D, i když ´reálně´ rukama pohybuješ ´jenom´ do stran. Opakuj dokud se nebudeš cítit klidná, a plná energie. Pohyb je plynulý a pomalý.

Když u toho budeš myslet na to, jak tě takto vytvořený obal z energie Země ochrání od všeho zlého, jak se tvé vajíčko naplňuje pouze dobrou energií, která v tobě sílí a léčí všechny tvé buňky, budeš se cítit mnohem lépe a myšlenky tchyně k tobě nemají šanci proniknout.

Opakuj to každé ráno, klidně i přes den a vždy to udělej tolikrát kolikrát ti bude příjemné a až se budeš cítit silná.

Doporučuji cvičení provádět s pokorou a s láskou. Hodně štěstí.

https://www.les-mp.cz/…viku-cikung/

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10346 příspěvků 06.02.17 01:19

Já ti jen poradím, když už nemáš s tchýní kontakt, aby ti jiní „dobráci“ o ní nic nedonášeli. Nervuješ se pak zbytečně. Tchýně je nešťastná bytost, dobrovolně se tráví a přivozuje si sama zdravotní problémy.

Divver
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 06.02.17 03:40

Ja myslim, ze mas klasicke panicke ataky vyvolane stresem. Ja vim, ze chces izoteriku, ale nezavrhovala bych ani psychologa. At je brzo lepe!!! :srdce: :hug:

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 04:30

Uhranutí? prosím vás, žijete ve 21 stoleti, žádne uhranutí neexistuje, mužete si jedine privodit problémy vašimi negativními myšlenkami a vaši zlostí na tchýni…to, co popisujete, jsou psychosomatické problémy a je to nasledek stresu…bože lidičky, jak mužete být tak tupí, véříte podvodnikom, kartárksm, horoskopom, všchno to jsou už milion krát prokázané lži, ale lidská hloupost je nekonečná, to řekl už Einstein…

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 05:12
@Divver píše:
Ja myslim, ze mas klasicke panicke ataky vyvolane stresem. Ja vim, ze chces izoteriku, ale nezavrhovala bych ani psychologa. At je brzo lepe!!! :srdce: :hug: [/citace

souhlas :)

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 06.02.17 06:12
zakl.

Ignoruj beze strachu ten humus co na tebe okolí hází.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 06.02.17 06:32
@Aenne píše:
Uhranutí? prosím vás, žijete ve 21 stoleti, žádne uhranutí neexistuje, mužete si jedine privodit problémy vašimi negativními myšlenkami a vaši zlostí na tchýni…to, co popisujete, jsou psychosomatické problémy a je to nasledek stresu…bože lidičky, jak mužete být tak tupí, véříte podvodnikom, kartárksm, horoskopom, všchno to jsou už milion krát prokázané lži, ale lidská hloupost je nekonečná, to řekl už Einstein…

A to by ses divila, prokletí existuje. Působí tam, kde není člověk dostatečně duchovně chráněn. Mám z rodiny osobní zkušenost. Pokud však na člověka prokletí nemůže, vrací se zpět k tomu, kdo ho vyslal.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 06.02.17 06:40

Samozřejmně, že je třeba první uvažovat reálně o potížích způsobených psychikou, ale jistě je možné, že na tebe může něco duchovně negativního a působí to. Není nic proti ničemu, když se budeš duchovně chránit. Následkem čtyřicetiletého komunistického vymývání mozků se lidé v postkomunis­tických zemí tak nějak usalašili v duchovní šedi materializmu a považují to za normální rozumný postoj hodný člověka 21. století. Ve světě jsme tímto ale jaksi vybočily z běžného chování i přesto, že se považujeme za moderní lidi. V poměru k západním státům na tom však nic moderního není, to nám jen tento postoj implantovala minulá doba a tak nějak na tom tvrdošíjně setrváváme. Stáváme se tak hodně zranitelní. Víra chrání, ať s tím souhlasíme nebo ne. Ty však potřebuješ cílenou ochranu. Rozhodně ti neuškodí obrátit se na Boží pomoc a ochranu andělů.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 06.02.17 06:44

@Aenne Doplněk: A jinak, tupá si se svými názory nepřipadám, mám dvě vysoké školy a jednu kvalifikaci uznanou ministerstvem jako rovnoprávnou třetí vysoké škole. Tak asi úplný d.bil nebudu.

hani28
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 06.02.17 07:22
@Divver píše:
Ja myslim, ze mas klasicke panicke ataky vyvolane stresem. Ja vim, ze chces izoteriku, ale nezavrhovala bych ani psychologa. At je brzo lepe!!! :srdce: :hug:
:palec:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 07:29
@Anonymní píše:
Dobrý večer, je zde někdo kdo se zabývá ezoterikou? Potřebuji pomoc. Stručně popíši svůj příběh. Manželova matka mě nikdy neměla ráda, nesmířila se se synovým rozvodem. Před časem jsem se dozvěděla, že o mne šíři strašné lži. Když jsem jí konfrontovala tak mě osočila ze lži a začala proti mně poštvávat rodinu s takovou agresí a nenávisti, že to bylo šílené. V té době jsem z ničeho nic začala mít obtíže. Skončilo to tím, že se mi z ničeho nic udělalo tak zle, šíleně mi bylo srdce, hlava se mi motala tak moc, že jsem myslela, že je po mě. I přes rychlý převoz k lékaři a různých vyšetřeních nebyl zjištěn zdravotní problém. Pak to ustalo a byl klid do doby kdy manžel musel řešit něco s bývalou ženou, která zjistila, že jí tak nějak překážím. Svěřila se tchýni a ataky na mou osobu začaly znovu. Manžel se mně zastal a tchyně to rozjela ve velkém a ex prohlásila, že jím jen otravuju jejich životy. Ty negativní emoce jsou tak silné, že by jeden nevěřil. Od té doby mi je zase špatně, mám zlé sny, nemohu skoro nic jíst, nemam na nic náladu, začaly mi bolesti hlavy a cítím kolem sebe strašné zlo a nenávist i přesto, že jsme s nimi přerušili kontakty. I když se ezoterikou nijak nezabyvam a nic o ní nevím cítím, že ta nenávist a zloba je tak silná až je to děsivé. Proto prosím o radu jak se bránit, jak se očistit od toho zla, co udělat proto, aby to na mě tak nepůsobilo, prostě jak to odvrátit. Pro někoho je možná tato diskuze směšná, mě samotnou by toto nikdy dříve nenapadlo, ale jiné vysvětlení nemám proč je mi vždy zle jen když ony,, úřadují,, proti mně. A není to z toho, že mi něco řekly. Nejsme v kontaktu a mě se udělá špatně a pak se dozvím, že zrovna v ten den proti mě někde u někoho tchyně vedla tak nenávistný proslov, že se až ostatní divili. Děkuji.

Jestli jsi z Prahy a okolí, tak mi pošli SZ, dám Ti typ na někoho, kdo Ti může pomoct. Ta osoba tyhle věci řeší úplně běžně.

Marcam
Závislačka 4888 příspěvků 06.02.17 08:16

Tuto negativní energii zničí jen láska. :srdce: Je to divné, ale je to tak.

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 06.02.17 08:28

Zajímal by mě začátek vašeho vztahu. Tady na emu minu se často zmiňují Boží mlýny…nebyla s náhodou příčinou rozpadu jeho vztahu s manželkou? To by mnoho vysvětlovalo 8)

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.02.17 08:28

Jako @Divver me hned napadly panicke ataky. Pokud ti ale vytvareni bubliny pomuze s jejich zmirnenim, tak do toho.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama