Reklama

Medium - Východní Čechy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zorkaV
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 30.01.17 14:51
Medium východní čechy

Zdravím. Ráda bych našla člověka, který se zabývá okultismem- medium. Pokud možno z východních čech. Trápí nás cosi jako poltergeist. A přestěhování nepomohlo. Znáte někoho kdo by mohl pomoct?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Qwentin
Hvězda diskuse 35140 příspěvků 30.01.17 17:22

Já teda bohužel žádné médium neznám, ale mohu vědět, jak se to chování poltergeista projevuje? Občas se dívám na svědky paranormálních jevů a jde z toho docela hrůza…

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 30.01.17 17:30

Mně jediný kdo napadl je Alois Čapek Pardubic, viděla jsem ho jednou ve zprávách jak,, chytá duchy,, už si to skoro nepomatuji. Vykládá i karty, mamka u něj byla a tak nějak se jí to splnilo. Já tam taky kdysi byla, u mě se trefil jen v něčem..

opičkamaličká
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 30.01.17 17:57

@zorkaV kontaktuj Elatu https://www.emimino.cz/profil/elata/ nám moc pomohla a nejen nám :dance:

zorkaV
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 30.01.17 19:33

@Andrejka81 ve dvě v noci se vysypali hrnce ze skříně, počítač se sám zapnul a spustil nahlas hudbu, kovový rám postele nevydržel a všechny čtyři (kovove) nohy se rozjely, a to aniž by to spící probudilo, praskla miska pro psa, aniž by se cokoliv vysypalo, dva doliky ve dveřích mrazáku (doliky, ne jako od ostrého předmětu) atd…

zorkaV
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 30.01.17 19:44

@opičkamaličká napsala jsem. Uvidíme. Děkuju

Qwentin
Hvězda diskuse 35140 příspěvků 30.01.17 21:30
@zorkaV píše:
@Andrejka81 ve dvě v noci se vysypali hrnce ze skříně, počítač se sám zapnul a spustil nahlas hudbu, kovový rám postele nevydržel a všechny čtyři (kovove) nohy se rozjely, a to aniž by to spící probudilo, praskla miska pro psa, aniž by se cokoliv vysypalo, dva doliky ve dveřích mrazáku (doliky, ne jako od ostrého předmětu) atd…

Tak to je teda síla, vůbec si to nedokážu představit ani moc uvěřit, a jak dlouho se to děje? Vy jste se kvůli tomu museli přestěhovat? Držím pěsti, ať Vám někdo pomůže… :andel:

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 31.01.17 09:47
poltergeist

Ja videl videa na netu a mazec.To bych nechtel zazívat. Mne jednou v noci neco vystopovalo a par dni to u me bylo - viz foto.(Říkám te fotce mudrc a jeho bráši, nejlip je to videt ve tmě).Spadla mi ze prostred stolu herni konzole, zapinalo se radio, kdyz sem chtel projit dverma do dalsiho pokoje neslo to, pac se to se mnou pretahovalo. Tu fotku sem vyfotil tak, ze sem si v duchu rekl, kdyz ses tak tvrdej tak se ukaz.Ted vim, ze se zlými bytostmi, démony se komunikovat nemá. Ja se v té době jeste modlil Růženec. Nevim jestli zmizli díky teto modlitbe, pac sem si ji odrikaval, abych ulevil nekterym dusim, co se pálí v pekle- do dvou dnů to prestalo. Proste sem se modlil, ignoroval to, nemel strach a pozitivne sem myslel. Treba si predstavoval pole kvetin.

Příspěvek upraven 31.01.17 v 10:23

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 31.01.17 09:48
poltergeist 2

Ale jednou sem chtel v práci usnout a neco ke mne prislo a desne me rozbolela hlava. Prosil sem Ducha Svatého at to prestane a do 10, 15 min sem usl jak nic. V praci uz na tom miste nespavam, pac tam neco je.Ted kdyz ke mne do bytu neco prijde(je tezke nemit strach vim)v mysli si vytvořím kolem sebe - nás jasné bílé oslnující světlo se zlatavym kruhem kolem. Vetsinou se ten demon ci jina entita snaží moji mysl neutralizovat nebo vstepovat zle myslenky, ale casem zmizne.Bila a zlata sou barvy dobra. Nejsme tak telo jako mysl, vedomí. Jedina moznost je ve Spolecenstvi Svatych ve vesmiru. Poproste nejakeho faráře treba vam pomuze.

zorkaV
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 31.01.17 11:18

@Danikoof přiznávám, že na fotce nic nevidím teda

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 31.01.17 11:23
ja toho "mudrce" i jeho oci vidím krasne..
**@Zorka danikoof":https://www.emimino.cz/…il/danikoof/ přiznávám, že na fotce nic nevidím teda
..i toho po prave strane za nim a toho nad nim a to tu fotku nemam otevrenou.Tak to raci nechtej videt.

Qwentin
Hvězda diskuse 35140 příspěvků 31.01.17 12:16

@Danikoof
Já na té fotce vidím akorát blesk z fotoaparátu…

Qwentin
Hvězda diskuse 35140 příspěvků 31.01.17 12:17
@Danikoof
@Danikoof píše: ..i toho po prave strane za nim a toho nad nim a to tu fotku nemam otevrenou.Tak to raci nechtej videt.

Ale tam opravdu není´nic vidět. Jak otevřenou fotku.? Tak ji sem pošli…,co tam je vidět?

Qwentin
Hvězda diskuse 35140 příspěvků 31.01.17 12:20
@Danikoof píše:
Ale jednou sem chtel v práci usnout a neco ke mne prislo a desne me rozbolela hlava. Prosil sem Ducha Svatého at to prestane a do 10, 15 min sem usl jak nic. V praci uz na tom miste nespavam, pac tam neco je.Ted kdyz ke mne do bytu neco prijde(je tezke nemit strach vim)v mysli si vytvořím kolem sebe - nás jasné bílé oslnující světlo se zlatavym kruhem kolem. Vetsinou se ten demon ci jina entita snaží moji mysl neutralizovat nebo vstepovat zle myslenky, ale casem zmizne.Bila a zlata sou barvy dobra. Nejsme tak telo jako mysl, vedomí. Jedina moznost je ve Spolecenstvi Svatych ve vesmiru. Poproste nejakeho faráře treba vam pomuze.

Ano také si myslím, že by měla paní oslovit nějakého faráře, ale musí to být exorcista, který se zabývá vymítáním démonů. Jsou takoví, ale musí zavolat nejlépe na nejbližší biskupství a tam jí poradí..

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 31.01.17 13:45
mozna je to dobre..
@Andrejka81 píše:
@Danikoof
Já na té fotce vidím akorát blesk z fotoaparátu…

Ta nejvyraznejsi spica odrazu skla dole od ramu nahoru je jakoby jeho fous a s prodlouzenim o stejnou delku te spice nahoru ma obrovsky oci, který se mi moc nelíbí. Ten je videt nejvic-je vpredu.Nad „mudrcem“ :-) je tlustá hlava demona ktera se smeje od ucha k uchu a vlevo z naseho pohledu od toho klustocha je dalsi se spicatou bradou a spicatyma usima. „Prej mrkni na to v noci“.Ps.To bylo foceny starym mobilem, kterej uz ani nemam, ani fotak nemam.To by bylo hodne brutalni to vyfotit fotoaparatem.„Prej my sme tady kdoe víc!“…nee, nemuzem je zesmesnovat, to se nedela, pac kdo se smeje nakonec, ten se smeje nejvic.

Příspěvek upraven 31.01.17 v 14:04

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama