Reklama

Asi sa prisiel rozlucit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ja 123
Povídálka 23 příspěvků 12.02.17 18:13
asi sa prisiel rozlucit

Ahoj je tomu mesiac na den presne co mi umrel partner chyba mi tak ze sa to neda popisat boli ma to priserne kazdy den placem za nim a hovorim si kiez by som mohla vymenit svoj zivot za tvoj ale tiez víem ze nemam nikoho kto sa o mna postara takze som si nasla pracu zajtra nastupujem a snazim sa nejak fungovat vcera vecer som na neho zapalila sviecku poplakala si a povedala mu nech tvoja dusa dojde klidu odpocivaj v pokoji. Chyba mi a hlavne malickosti objatie ako ma drzal za ruku dal mi pusu jak tancujeme co sa to stalo snivalo sa mi o nom ale dnes to bolo uplne ine vyzeral krasne zmizli jeho mimicke vrasky a ziaril farbami neviem to popisat vyzaroval z neho klud pomyslela som si ved si umrel a on sa len usmial a objal ma chytil ma za ruku a dal mi pusu cely cas sa na mna usmieval potom sme tancovali ako kedysi sadli si dal mi pusu a pohladil ma po tvari tak jak som hladila ja jeho nic mi nepovedal len sa usmieval a odisiel zobudila som sa a citila taky vnutorny klud cely den nato myslim nemam sa koho opytat bol to obycajny sen alebo sa prisiel rozlucit. Ked sa mi stala tragedia ludia mi tu velmi pomohli

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tronelka
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 12.02.17 18:24
@ja 123 píše:
Ahoj je tomu mesiac na den presne co mi umrel partner chyba mi tak ze sa to neda popisat boli ma to priserne kazdy den placem za nim a hovorim si kiez by som mohla vymenit svoj zivot za tvoj ale tiez víem ze nemam nikoho kto sa o mna postara takze som si nasla pracu zajtra nastupujem a snazim sa nejak fungovat vcera vecer som na neho zapalila sviecku poplakala si a povedala mu nech tvoja dusa dojde klidu odpocivaj v pokoji. Chyba mi a hlavne malickosti objatie ako ma drzal za ruku dal mi pusu jak tancujeme co sa to stalo snivalo sa mi o nom ale dnes to bolo uplne ine vyzeral krasne zmizli jeho mimicke vrasky a ziaril farbami neviem to popisat vyzaroval z neho klud pomyslela som si ved si umrel a on sa len usmial a objal ma chytil ma za ruku a dal mi pusu cely cas sa na mna usmieval potom sme tancovali ako kedysi sadli si dal mi pusu a pohladil ma po tvari tak jak som hladila ja jeho nic mi nepovedal len sa usmieval a odisiel zobudila som sa a citila taky vnutorny klud cely den nato myslim nemam sa koho opytat bol to obycajny sen alebo sa prisiel rozlucit. Ked sa mi stala tragedia ludia mi tu velmi pomohli

Ano, ja osobne bych si to vysvetlila podobne jako ty, ze se prisel rozloucitg. Aby ten jeho odchod nezustal otevreny a jeho duse nalezla klid. Tobe preji, at je brzo lepe.

24Martina
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 12.02.17 18:27

Mám úplně husí kůži, ale je to krásné :srdce:
Přišel se rozloučit :srdce:

Amalthea
Závislačka 3209 příspěvků 12.02.17 18:35
@ja 123 píše:

je dobře, že jsi ho propustila, na to čekal, a proto se přišel rozloučit :srdce: :kytka:
když někdo po zesnulém hodně smutní, nebo dokonce vyčítá - jak jsi mi to mohl udělat apod., duše nemůže v klidu odejít

Sashie
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 12.02.17 18:42

Moje mamka je pravoslavná křesťanka, tam mají takovou pověru, že duše zemřelého ještě 40 dní po smrti putuje po místech, kde žil a kde se má s kým rozloučit. Proto taky když umřel táta, tak 40 dní nešáhla na jeho věci, aby věděl, že na něho čeká. Takže - určitě to nemusel být sen. Jde o Tvoji víru, jestli jsi tomu ochotná věřit.

ja 123
Povídálka 23 příspěvků 12.02.17 18:48

Dakujem myslela som ze si to len namyslam

Kelsey
Hvězda diskuse 44220 příspěvků 12.02.17 18:50

I ja si myslim, ze se prisel rozloucit. A ten usmev a dobry pocit, bych si vylozila, ze je tam stastny, ze se ma dobre.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 18:53

Můj otec se také se mnou ve snu přišel rozloučit. Ve snu jsme spolu byli v zahraniční metropoli a on mi na rozloučenou (nastupoval do jiného autobusu) dal pusu, což si nepamatuj, kdy mi ji někdy dal a objal mne.

EvaG
Extra třída :D 10765 příspěvků 12.02.17 18:57

Me se stalo že když zemřel Můj tatka tak Vzdy večer jsem ho cítila ze stoji za mnou. Jakmile jsme ho pohřbili, neměl hrob a chvíli trvalo než se nachystal, tak to od te doby nic. A nejsem věřící.

ja 123
Povídálka 23 příspěvků 12.02.17 19:04

Tiez niesom veriaca ale toto iste ze za mnou niekto stoji sa mi stalo ked umrel dedo babka mama atd to som vedela ze sa lucia

mayerka
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 12.02.17 19:07

Uplne stejne se se mnou prisla rozloucit maminka, stejny pocit klidu.. bylo to skoro 2 roky po jeji smrti a od te doby jsem s tim smirena. Je to už asi 15 let a vidím/cítím to stále jako včera..

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 12.02.17 19:14

@ja 123 prisel se rozloucit :,(!!Ja mela vycitky kvuli mamince a ona zas kvůli mne :( a chodila za mnou 7.let do snu. Až jsme si odpustili, objemuli se a řekli, ze se milujem odešla. :srdce: Bylo to strašný. 7.let mám to trvalo.

evinina
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 12.02.17 19:25

Omylem vlozeno do teto diskuze, tak mazu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 20:00

Se mnou se takhle přišla rozloučit kamarádka.
A s podobným „světlem“, energií za mnou dlouhé roky chodívala potom babička, když jsem prožívala zásadní a těžký životní zlom. V symbolech vím, že mi zpětně dávala vždycky znamení a „rady“, že mám vydržet a jak dlouho to bude trvat.
Někdy mi chybí ty sny…už se mi nezdají.
Anonym, N.

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 12.02.17 20:40

Jsem racionálně smýšlející člověk, ale v těchto případech věřím, respektive jsem přesvědčena, že se s námi blízký chodí rozloučit. Stalo se mi to 2×. Je mi moc líto Tvé ztráty.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama