Knížka pro tříleťáka

18000
19.7.15 18:59

Knížka pro tříleťáka

Ahoj. Ráda bych koupila synovi (3,5 roku) nějakou knížku s příběhy na pokračování. Představovala bych si kratší kapitoly (každý večer před spaním přečíst jednu), ideálně navazující příběh aby se každý večer těšil na další čtení. Není moc typ na knížky, normál pohádky ho zatim moc nebaví :roll: Říkala jsem si, že raději než koupit 10 knížek na zkoušku tak se zeptám tady-tady se ví všechno :D
Děkuji moc předem za tipy! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8924
19.7.15 19:02

Ahoj, my ted cteme na pokracovani ctyrdilnou serii Kouzelny hrad od Thomase C. Breziny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39054
19.7.15 19:06

V té době se klukovi líbil Krtecek, Rumcajs, Manka, Cipisek, Makova panenka

Hezké pribehy jsou Pohádky skritka Medovníčka (příběhy teda nenavazuji).

Ideální délku pro tenhle věk mají Moje první pohádky.

Ale největší úspěch u nás měl Jedinečný svět vlaků - encyklopedie s odklapecimi okenky, tu jsme prohlíželi snad každý večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18000
19.7.15 19:19

@Katchi není to strašidelný? :think:
@lucenka skřítek se mi líbí :palec: já chci už právě spíš něco na čtení…prohlížecích už jsme si užili dost :D
Díky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.15 19:23

My ted čteme pohádky pana krbce, jinak Mikes, honzikova cesta.. Klasika.. Jsme mladší asi ne všemu rozumí ale baví ho to..

• Nahlásit
  • Citovat
8924
19.7.15 19:33

@Liszane není, je to veselé, teď jsme dočetli první díl, kde malý kouzelník nechal omylem zmizet vsechny dospelaky z hradu. A na hrad mel zalusk zly knize, ktery ho chtel dobyt. Nakonec vsechno dobre dopadlo ;-) syn miluje rytire, hrady atd…
Jinak mame radi Loutkove divadlo od Petisky .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26232
19.7.15 19:33

Martinkova citanka, Alencina citanka, Houpaci pohadky, Hajny Robatko, Neznalek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18000
19.7.15 20:21

Holky díky, vše prostuduju až usnou dítka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23880
19.7.15 20:30

Pohádkový dědeček, od Petišky, je to na pokračování. Mám ji ještě po sobě a děti ji milují :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
19.7.15 20:45

U nás byl dlouho základ „aspoň jeden obrázek na stránku“ :) Jinak nedávala pozor a obracela právě na ty obrázky.

Hezké jsou knížky O pejskovi a kočičce, tam právě dominují obrázky a nevím, jestli není i text trochu upravený
http://www.baset.cz/…vi-a-kocicce
ale koupit je všechny, to by ses prohla :think:

Psychicky se připrav, že budeš možná číst jednu oblíbenou pohádku dokola (jeden čas mi hrabalo z Šípkové Růženky).

Oblíbené jsou taky takové ty příběhy s obrázky, jako toto http://storage.albatrosmedia.cz/…9896d2a0.jpg - My to máme ve starších Sluníčkách, knížku žádnou, ale sehnat by se určitě dala.

Bavíme se s pohádkou http://www.databazeknih.cz/…adkou-238869 je taky fajn, ale nenavazuje (jsou to 4 klasické pohádky) s úkoly pro dítě.

Komiksy jsem zatrhla, nebaví mě popisovat, co je na obrázcích nebo recitovat „Fifinka říká… Bobík říká…“ :) Ale taky byly v kurzu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
19.7.15 20:55

Moc hezké jsou Pohádky skřítka Medovníčka, jsou tam i hezké ilustrace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56542
19.7.15 21:02

Bud klasiku po nás- Lotka z rošťácké uličky, Děti z Bullerbynu, Krtečka, Pejsek a kočička… ale to naše děti úplně nebere. Holka chtěla cokoli, kde byl velký obrázek a pod tím pár řádek textu ( Obrázkové pohádky, Pesek a kočička, Dějiny pro nejmenší od Seifertové - Pohádka o Karlovi, Pohádka o HOrymírovi, Pohádka o Husitech…). Klluk zas měl rád takové ty moderní pohádky, co někde pochytil - Mašinka Tomáš, Letadýlka, Stavitel Bořek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56542
19.7.15 21:03

Jo a pak se hodně líbili Nezbedníci nebo Zlobilky od Drijevové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7261
19.7.15 21:07

U nás velký úspěch slavilo Dědečku, vyprávěj a pokračování Dědečku, ještě vyprávěj od Špačka, je to moc hezky, čtivě psané a nenásilnou formou jsou dítěti podány základy etikety :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
19.7.15 21:11

Taky ted vybiram pri 3letou, zaujal me vecernickuv spalicek. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama