Koberec do dětského pokoje

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 03.06.10 20:16
Koberec do dětského pokoje

Ahoj, potřebovala bych se poradit ohl. koberce do dětského pokoje pro 15 měs. starého synka. Přítel trvá na tom, že mu koupíme koberec se silnicemi a kolejemi a to do celého pokoje, mně se to zdá strašně strakaté. Nejradši bych mu tam nechala jen malý kousek (co už má) a do pokoje nějaký jednobarevný, to zas přítel nechce, že prý jako malý chtěl tenhle koberec a neměl ho :roll: a syn je asi po něm, miluje autíčka a mašinky, plyšáky ničí a přejíždí :mrgreen: Jaký na to máte názor - pořídit jednobarevný koberec, nebo celostrakatý? Máte to někdo také v celém pokoji? Jaké barvy byste pak dali na stěny? (nic jiného než koberec nechceme, na tom jsme se kupodivu shodli)
Koberec vypadá takto:
 http://www.hambalek.cz/index.php?…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
kvaček
Extra třída :D 13492 příspěvků 03.06.10 20:23

mě to přijde taky hodně strakaté. ALe každého věc, každý má jiný vkus. My máme koberec jednobarevný - nějaký vzor asi kostky nevím, ale máme barevné stěny, žlutomodré, kde máme hodně dekorace. Taky jsem chtěla barevný koberec, ale jak jsem viděla u švagrové na zemi myši a pak nemohla dávat dekorace, protože to měla přeplácané.. Takže můj názor jednoduchý koberec barevné stěmy, obrázky na zeď- my máme od Disneyneho řadu postaviček po stěnách. A nebo i koutek s těmi silnicemi na hraní, ale osobně celý bych nedávala…

zvedaváholka
Kecalka 394 příspěvků 03.06.10 20:23

mě se ten koberec nelíbí, ale jestli by byl tvůj manžel i synem spokojení :mrgreen: co bys pro ně neudělala že :lol: . Na stěny bych už nic nedávala. aby to nebylo moc přeplcané

Aspera
Generální žvanilka 21090 příspěvků 1 inzerát 03.06.10 20:25

Já bych dala taky jednobarevný a tento se silnicemi do koutku na hraní.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 03.06.10 20:36

Já bych to řešila jednobarevným přes celou podlahu a na to větší se silnicemi, který se dá srolovat, když zrovna nebude v kurzu. Ty menší koberečky se silnicemi jsou bezva, když to jinak nejde, ale silnice rychle končí a dítě si zas tak nevyhraje. Hodně záleží na velikosti pokoje.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 03.06.10 20:42

no jeslti chceš malýmu i velkýmu udělat radost dej tam ten „silniční“ podívej manžel ho neměl a je „poznamenanej“ do dneška :wink: .Děti mají jinej vkus než mi a když k tomu dáš stěny v nějaké jemné pastelové (myslím ,že bílá by už byla docela kontrastní a ostrá)a jestli nemáte mos barevnej nábytek .nakonec to nebude tak strašný jak si myslíš a malej bude rád.A až bude větší tak to vyměníš.

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.10 20:42

Obávám se, že budu řešit stejnou situaci. Mě se to nelíbí, manžel se už teď těší na 21 metrů čtverečních silnic. :roll: :mrgreen:

Popelka79
Extra třída :D 11042 příspěvků 03.06.10 20:48

No tak zrovna tenhle koberec se mi taky moc nelíbí - přijde mi takovej smutnej.

Pro představu my máme toto

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 03.06.10 20:51

Holky díky, no vidím to stejně, bohužel, ten pokoj není zrovna malý, taky má těch 20m2 :roll: . Nábytek jsme stejně chtěli decentní - světlé dřevo, ale chtěla jsem si zařádit na stěnách, namalovat obrázky, to zas přítel říká, že zničím stěny, že to nepůjde dolů. Hmm, asi bude tentokrát po jeho :-(

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 03.06.10 20:55

Popelko, ten váš je asi lepší. Oni teď mají takový co jsem psala v Hornbachu a snad tam mají i ten váš, naposledy tuším měli dva druhy. K tomu by šly světle modré stěny a nemusela by to být taková hrůza jak jsem si představovala :mrgreen:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 03.06.10 20:59

My máme jednobarevný-modrý,k tomu kousek se silnicema.6luté zdi a dekorace medvídka pú,pat a mat,autíčka a další blbůstky po zdech.Dle mě je lepší jednobarevný,pak je to přepláané :wink:

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 03.06.10 20:59

Já bych jim dovolila ten strakatý… Za á na tom nebudou vidět fleky :lol: a za bé až kluk odroste, dáte jiný… Jednobarevný máme v obýváku a vypadá teda už hrozně :-? , fleky kam se podíváš.
V pokojíčku má Majda takový celkem šílený pruhovaný (od bílé přes růžovou, hnědou, červenou, každou barvou jakoby jeden „řádek“) - vzali jsme co nejlevnější, počítám, že nejpozději do konce prvního stupně na základce bude k.o. a pak si vybere, jaký bude chtít.

Ten silniční měly známých děti a nejlepší sranda byla vypustit na něj křečky džungaráky a pak je hledat :mrgreen:

Macinka82
Kelišová 5436 příspěvků 03.06.10 21:03
Popelka píše:
No tak zrovna tenhle koberec se mi taky moc nelíbí - přijde mi takovej smutnej.Pro představu my máme toto

Popelko máme taky ten samý. Ale teda jen 1,5×2m takže malý kousek. Zatím není dětský pokoj,tak má takhle dcerka vyznačený hrací koutek :-)
Na celém by se mi to zdálo Gino asi moc,ale co naděláš :) Tak ať si to taťka pořídí, ono to nějak dopadne.

Macinka82
Kelišová 5436 příspěvků 03.06.10 21:11

Jo Gino my pořídili tenhle koberec v BRENO :palec:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 03.06.10 21:47

My máme s myšičkama, ale taky chtěl mladý se silnicemi. Bohužel, silnice byly 2× tak drahé :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v centru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >