Kočár - Roan Marita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jillinka
Stálice 53 příspěvků 25.10.14 10:58
Kočár Roan Marita

Ahoj holky, prosím moc o radu. Zakoukala jsem se do kočárku Roan Marita.. ale ještě jsem nikam nevyrazila na čumendu.. Jen ho okukuju na netu. Na novej nemáme, tak budu potřebovat z druhé ruky.. A k dotazu. Máte některá s tímto kočárkem zkušenosti? Nevím, jestli má nastavitelnou rukojeť, vypadá to, že ne. Já totiž měřím 165cm a nerada bych měla rukojeť pod bradou :lol:

Jak maminky hodnotí Roan Marita

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 25.10.14 11:05

@jillinka rukojet ma.dve polohy. Mam 167 a byla. docela nozko. Oproti jinym kocarum.
Muz ma 185 a hrozne brblal ze je nizko.

Tunrida
Hvězda diskuse 49268 příspěvků 25.10.14 11:08

Maritu mám taky a shodou okolností i těch 165 cm :mrgreen: Já ho používala jen jako hluboký, protože sporťák se mi nelíbí a taky je celkem neprakticky dělaný. Ale s tou hlubokou jsem byla maximálně spokojená, suprově se s ním jezdí a projede se všechno. Zabere docela dost místa složený, ale to hluboký každý. Ta rukojeť je v pohodě. Jako být o 5 cm vyšší, možná by to bylo o něco pohodlnější, ale nebyla to žádná tragédie :mrgreen:

Tunrida
Hvězda diskuse 49268 příspěvků 25.10.14 11:09
@e-lili píše:
@jillinka rukojet ma.dve polohy. Mam 167 a byla. docela nozko. Oproti jinym kocarum.
Muz ma 185 a hrozne brblal ze je nizko.

Fakt nízko? 8o Vždyť spousta kočárů ji má ještě níž :lol:

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 25.10.14 11:15

@RadkaCh ja mela janecko. Polsky dada paradiso, prampol gazelle, roana, tako a v ruce i vic polaku ruznych.
Roan mel nejniz

A nesla dat fakt vys. Ale meli jsme starsi typ. Cca 4roky

Zuzlína
Kelišová 5499 příspěvků 25.10.14 11:15

Mam ho take na 3 ditko a jsem max spokojena, hlavne ted na zimu super prostornej

Tunrida
Hvězda diskuse 49268 příspěvků 25.10.14 11:20

@e-lili Hele tak to teda fakt nevím. Já měla hluboký Maritu a sporťák mám Slaloma a na svých 165 cm mám u Slaloma rukojeť níž než u Marity.

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 25.10.14 11:23

@RadkaCh ja mela nomada. Ono to chce asi osahat v obchode.
Me marita taky.jako hluboka. super. sportak.uz se blbe ridil. Zase byl, prostornej.
Oproti polakum typiu tako, prampol atd

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 43 inzerátů 25.10.14 11:25

Ahoj, kupovala jsem si nový na první dítě a znovu bych ho nechtěla :,( Nicméně respektuji, že co člověk to názor.

Jako plus bych viděla že je velice prostorný, vešlo se mi do korby x věcí kromě mimina :lol: a docela dobře jede i ve sněhu, což kočárky s menšími koly nezvládnou. Vyhodou je i dobré pérování na uspávání dítěte.

Co mi ale hodně vadilo byla váha a špatná manipulace při nástupu do mhd, neskladnost. Taky je dost nízký košík. Rukojeť mi při 175 cm přišlo ok, nicméně ta umělá hmota nic moc. Je to prostě polský výrobek, takže nám brzy začalo zlobit skládání. Sportovní verzi jsem ani jednou nepoužila, byla opravdu ošklivá ;) Taky nelze aretovat či otáčet kolečka což je opět nevýhoda při cestování.

Přišlo mi, že je to kočár ideální postavit na zahradu do stínu a pohoupat v něm dítě, nebo prostě někam do terénu ale do města určitě ne(nevím no nafukovací kolečka mi asi 3× praskly).

Považuji to za nejhorší investici, koupila jsem za x tisíc a po 5 měsících prodala za 4 tisíce a byla jsem ráda že ho někdo vzal :?

jillinka
Stálice 53 příspěvků 25.10.14 11:31

Já bydlím na vsi a potřebuju kočár do terénu. Jezdím autem, ale na to budu mít jinej kočár (městskej po ségře). Mně jde hlavně o tu velkou a hlubokou korbu, přeci jen mám rodit na začátku února. Takže fusak, deky… A hlavně malej je prej furt nějak velkej, tak nechci riskovat s menší korbou :)

tweetydee
Neúnavná pisatelka 19976 příspěvků 25.10.14 11:35

Máme Maritu, já mám 169, mamka ještě o něco víc a vozily jsme na tu nižší polohu, chlap má asi 185 a vozil na tu vyšší polohu úplně v pohodě

tweetydee
Neúnavná pisatelka 19976 příspěvků 25.10.14 11:36

A korba je super, vozili jsme v ní i se zimním fusakem ještě v roce

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 25.10.14 11:37

Meli jsme ho a za me docela dobrý, pár výhrad bych měla, ale ovládat se v pohodě dal… Mám necelých 180 cm a rukojeť v pohodě, jen v té vyšší pozici se mi kočár hůř ovládal… Takže jsem ji měla danou furt dole a taky v klidu… :nevim: na malý mimčo je podle mě fajn, zázraky bych ale nečekala… :nevim:

Svandu
Echt Kelišová 8726 příspěvků 25.10.14 12:01

Vyuzila jsem ho hodne, mam ho i ted na druhe mimco a je v pohode. Vadi mi jen nizky kosik a mala prebalovaci taska. Ale velikost, kola do terenu a ze je to klasickej houpak je jednoznany plus. I sportak je v pohode. Tezkej je, taham ho do schodu, aspon si zacvicim, taky mi to nevadi :) Jen je treba zkusit, jestli se vam vejde do auta, je fakt velkej :)

Tunrida
Hvězda diskuse 49268 příspěvků 25.10.14 12:04

@Bohulinka Ne že by mi do toho něco bylo, ale to jsi nevěděla, že chceš kočár s otočnými koly a velkým košem? :lol: Kupovala jsi ho nový, tak sis ho určitě musela vyzkoušet a všechno viděla ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >