Reklama

Kočárek a autosedačka Junama impulse chess

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

januska10
Nováček 9 příspěvků 19.12.16 11:15
Kočárek a autosedačka Junama impulse chess

Ahoj holky, máme vybraný kočárek a autosedačku Junama Impulse chess. Proto jsem se chtěla zeptat na Vaše zkušenosti. Děkuji :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19029 příspěvků 19.12.16 11:50

Máme kočárek Junama impulse, ale jiný typ, ale ta konstrukce je skoro stejná. Jsou to super kočárky do terénu, skvěle se ovládají a projedou fakt všechno :palec: Autosedačku jsme chtěli nějakou lepší, takže s tou zkušenosti nemám.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 19.12.16 11:50

@januska10 Jestli mohu doporučit, tak autosedačku do setu ke kočárku není dobrý nápad - podívej se na parametry:
 https://www.slune-cz.cz/…chess-61578/?…

Autosedačka Junama Lux 2017

Autosedačka pro děti od narození do cca 10 měsíců (0-10 kg).
Technické parametry:

rozměry vnější: 37×42×65 cm
rozměry vnitřní: 28×75 cm
hmotnost: 2,60 kg

A teď pozor - aby byla autosedačka (vajíčko) bezpečná, tak by nad hlavou měly zbývat dva centimetry do okraje autosedačky. Vnitřní rozměr je udáván 72cm. Vždy je to tak, že nejdřív dítěti čouhají ven nohy, což není nic proti ničemu, pokud nčouhá hlava, ale už z tohhle popisu vyplývá, že pokud to bude dítě normální velikosti, tak se možná do deseti měsíců do vajíčka vejde. Takže se taky může stát, že bude dítě větší a kolem půl roku budete shánět novou autosedačku. V protisměrné by dítě mělo být do doby, než bude celkové zpevněné, to znamená aktivní sed a nejlépe i chůze. Takže bych si to opravdu velmi dobře rozmyslela a radši sháněla autosedačku, která není tak prťavá a má alespoň nějaké bezpečnostní atesty.

palomita22
Kecalka 329 příspěvků 19.12.16 13:22

Máme kočárek Junama Impulse color a zatím max. spokojenost (používáme 3 měsíce). S autosedačkou zkušenost nemám, máme Recaro.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19029 příspěvků 19.12.16 13:39

@Amys souhlas, tyhle autosedačky co prodávají s kočárky nejsou nikdy nic moc, i když lepší než nic (a chápu, že nějaká dobrá autosedačka se základnou je docela velká investice). Každopádně náš malej měl v půlroce skoro 10 kg a do týhle by se už asi ani v tom půlroce nevešel…

danatumova
Povídálka 17 příspěvků 28.12.16 11:33

@januska10 já mám doma kočárek Junama Impulse Eco a jsme maximálně spokojeni. Do 9 měsíců jsme jezdili v korbičce a pak jsme přešli na sporťáček. Jak korbička tak sporťáček jsou velice prostorné. Kočárek je krásně odpružený, stabilní, lehce omyvatelný. Autosedačku máme Junama Lux a jsme také spokojeni. Je s ní snadná manipulace, ale především je prostorná a bezpečná.

terulka1
Nováček 8 příspěvků 02.01.17 09:23

Souhlasím s @danatumova.. Taky mám Junamu ve verzi eco a jen si jí chválím. S eko kůži jsme spokojeni, hlavně na údržbu je super. Stačí hadřík nebo vlhčený ubrousek. Jezdíme přes 4 měsíce a zatím žádný problém. Autosedačku jsme si koupili teda tu větší Jet, na které za veliké plus vidím zvýšenou ochranu hlavničky, bezpečnost, údržbu, a také vyjímatelnou novorozeneckou vložku.

januska10
Nováček 9 příspěvků 02.01.17 11:38

Děkuji Vám za názory a zkušenosti s kočárky Junama. Koukala jsem i různě na internet, a našla sem téměř všechny pozitivní názory. Tak jsem moc ráda. Autosedačku máme taky vybranou tu větší, verze Jet. Během ledna chceme kočárek objednat. Máte některá kočárek z materiálu len? Jaká je údržba, taky bez problémů jako u ekokůže jak píšou holky?

alenka84
Neúnavná pisatelka 19029 příspěvků 02.01.17 11:48

@januska10 My máme len. Údržba nevím, za necelých 8 měsíců používání jsem zatím čistila jen zabahněný podvozek, nic víc nebylo třeba…

januska10
Nováček 9 příspěvků 14.01.17 12:21

@alenka84 super to jsem ráda, moc děkuji. A celkově jste s kočárkem Junama Impulse spokojená?

alenka84
Neúnavná pisatelka 19029 příspěvků 14.01.17 13:11

@januska10 Jsem, moc :)

januska10
Nováček 9 příspěvků 27.01.17 11:16

@alenka84 děkuji, to ráda slyším :-)

chmelarka
Nováček 9 příspěvků 27.01.17 12:17

Taky máme vybraný kočárek Junama Impulse chess, a v nejbližší době se ho chystáme objednat :-) Je luxusní :srdce: Jen by mě holky zajímal Váš názor na gelová kolečka, jste s nimi spokojené? Všude je vychvalují. Je to můj první kočárek, tak radši dopředu zjišťuji všechny pro i proti :-) děkuji

palomita22
Kecalka 329 příspěvků 27.01.17 14:30

@chmelařka s gelovými kolečky jsem spokojená (kočárek používáme 4měsíce)

danatumova
Povídálka 17 příspěvků 27.01.17 14:44

@chmelarka Taky máme gelové kolečka a spokojenost. Kočárek používáme o něco déle než @palomita22, už přes 2 roky :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama