Kočárek BABYDESING MINI

Anonymni
29.3.09 12:00

Kočárek BABYDESING MINI

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s kočárkem BabyDesing Mini?Moc se mi líbí ale je dost levný, tak nevím jestli bych se s ním nekopla a za chvilku se nepokazil.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

996
30.3.09 02:25

Ahojky tak my ho máme a jsem s ním nadmíru spokojená. Měla jsem ještě jedny takovéto „golfky“ mmch 5× dražší, ale daleko raději jsem jezdila s tímto. Je super, používala jsem ho víc jak rok a teď čekám až se udělá hezky a vytáhnu ho pro druhou princeznu. Kdybys potřebovala vědět něco ke kočárku konkrétně, klidně se ptej.

Máme tento
http://img.mimibazar.cz/…20639342.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.3.09 14:39

Baby Desing Mini

Marrco, díky moc za info. Moc mě potěšilo, že jsi spokojená.Já mám vyhlídnutý ten šedo-červený.Ještě bych se chtěla zeptat jak staré mimčo tam vozíš?Moje dcerka má 5 měsíců a tak doufám, že ho dlouho využijeme protože jedna maminka mi psala, že jí tam mimčo vlezlo tak do 2 let a pak musela koupit jiný ale co jsem se dívala na netu, tak jsou skoro všechny golfky s nosností do 15 kg.Na tenhle jsem se ptala u několika prodejců a někteří mi řekli, že má nosnost 15 kg a někteří 20 kg, tak komu pak věřit :?: .

• Nahlásit
  • Citovat
996
31.3.09 00:12

Tak vozila jsem v něm malou taky do dvou let, protože pak se narodila druhá princezna, takže už ta starší musela šlapat po svých. Ale myslím, že by se tam klidně vešla i dýl. Není extra veliký, ale stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama