Golfky Mark 3

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Star123
Nováček 10 příspěvků 28.03.09 18:23
Golfky Mark 3

Nemáte někdo prosím zkušenost s těmito golfkami? Chtěla bych je koupit pro svou téměř roční dceru. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 28.03.09 23:03

Star, na tyhle golfky je hrozná spousta diskuzí:
mark 4 - ale liší se fakt jen počtem koleček.. https://www.emimino.cz/modules.php?…

https://www.emimino.cz/modules.php?…

https://www.emimino.cz/modules.php?…

u sousedů je diskuze sice o moon buggy fit - ale mark se tam hodně často objevuje,
 http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

a pak o Mark:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

dobře vyber!

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.09 12:35

Ahoj, já mám Espiro Magic 3, je to od stejného výrobce jako Babypoint Mark 3, a jsou naprosto dokonalé, nemělnila bych!!!
Radka, 2 děti

michaelah
Kecalka 198 příspěvků 30.03.09 13:21

Ahojky,mám MArk 3 a já jsem moooc spokojená… :D :D :D :D :D :D :-) :-) :-)

katul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.10 11:53
Espiro magig 3

Ahoj, já si dnes domu přinesla golfky espiro magic 3. Nejdřív jsem se „zamilovala“ do golfek od Cybexu, do všech typů, ale neměla jsem šanci je tady u nás nikde okouknout. Nechtěla jsem ani „vajíčko“ líbila se mi klasika, ale po té co mi je prodavačka předvedla, padli mi do ruky a ani jiný co mi pak nabízela se tomuhle nevyrovnali. Uvidíme jak budou sloužit, napíšu. Jo a mají spojenou rukojeť, takže super na ovládání, mám je prochlapečka 2,5 roku na to když bude unavenej a vejde se tam parádně :dance:

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 21.03.10 13:57

Ahoj taky uvažuju o espiru magic,ale 4.Ale nemůžu se stále rozhodnout,ještě se mi líbí coletto nino.Budu moc ráda,když dáš vědět jak se ti s nimi jezdí.Dívala jsem se na ně už na veletrhu v Brně,moc se mi taky líbily,ale mám obavu z té konstrukce,jestli to není moc takové lagricové.Mám dceru 18 měsíců takže je asi budu ještě nějakou dobu používat.

katul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.10 19:39
espiro

Já s nimi byla dnes poprvé venku a zatím musím říct že jsou super :palec: …nejsou těžký, dobře se s nima řídí, malej tam má dle mého názoru pohodlí, dokonce doma si do něj pořád leze-líbí se mu tam :lol: . Ta konstrukce nevím jak posoudit ale rozhodně mi připadá bytelnější než je tomu u jiných golfek. A taky spojená rukojeť je super, dobře se skládají. Cenově si myslím jsou taky dobré. Malýmu jsou 2 roky a 4 měs.váží cca 12 kg, měří cca 90 cm a ještě klidně může trošku povyrůst a vejde se tam. Kolečka jsou sice malý ale jeli jsme i trošku horším terénem (kamínky, nerovnosti) a jelo se v pohodě a nepřišlo mi, že by z toho byl malej vyklepanej. Takže zatím doporučuji, ale měla jsem je jen jednou venku. Po delší době klidně napíšu zas :roll:

Hanka 02
Kecalka 179 příspěvků 22.03.10 08:02

Mockrát děkuji,jsi moc hodná.Tak to máme veliskostně zhruba stejné děti,akorát,že naše holčička má 18 měsíců,ale holčičky bývají větší.Tak to by se tam měla vejít :-D Tak ony malá kolečka jsou u všech golfek,ono od takového kočárku člověk nemůže očekávat nějakou terénnost.Ještě jsem se tě chtěla zeptat jak se ti zdá velký ten nánožník?

kubina01
Závislačka 3226 příspěvků 22.03.10 08:54

ahoj¨a tem magic 3.se dá polohovat až do lehu?a je polohovaní nohou?myslíte že by šel na vesnici to přední kolečko je nějaké malé ale ono to je u všech já vím.moc se mi libí chci to pro roční holčičku.zatim je nám 10 měs a máme přes 10kg tak aby měla na léto pohodlí a i na příští rok.ale jak vidim je asi prostorný že?jo a prosím jak maj to polohování na mechanizmus nebo šnůrky?já mám ty šnůrky u velkýho sportáku a vůbec my to nejde kort v zimě když je nambalená těžká atd… :nevim: možná sem nešika

katul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 11:01
espiro

Hanka 02…nánožník bych řekla že je super velkej, když se připevní na madlo malej tam má ještě spoustu místa…je fajn že tu takové diskuse jsou, že si můžem poradit a sdělit zkušenosti :palec:

katul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 11:06
Espiro magig 3

kubina 01…polohování nožiček je…jen to asi nebudu umět popsat…ta podložka na nohy co je sešikmená má připevněný „pásek“ KTERÝ JE A SUCHÝ ZIP A TEN KDYŽ PŘIDĚLÁŠ K MADLU TAK SE TÍM ZVEDNE TA PODLOŽKA TAKŽE MŮŽE PRCEK MÍT NOŽIČKY V ROVINĚ…no zkusím to raději nafotit a pošlu :lol: úplně do lehu to nejde, řekla bych tak 160-170 stupňů,ale malej si tam schrupnul úplně v pohodě 8-) polohování je na pásek který je umístěný na zadní straně zádíček…a jde to docela dobře…zkusím dát fotky, to bude asi nejlepší :roll:

katul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 11:46
Espiro magig 3

slíbená fota :roll:

katul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 11:47
Espiro magig 3

další

katul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 11:48
Espiro magig 3

v sedu

katul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.10 11:48
Espiro magig 3

polohování nožiček

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >