Reklama

Golfky Babypoint Mark 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wwpetule
Kecalka 304 příspěvků 19.03.09 15:15
golfky - Babypoint Mark 4

Ahoj holky už se poohlížím po golfkách a docela mě padli do oka tyto. Nemáte s nima někdo zkušenost? Díky

Jak maminky hodnotí Babypoint Mark 4

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 19.03.09 18:36

Já jsem byla zrovna včera s kamarádkou je okouknout a víc se mi líbili Moon buggy. Jsou +/- za stejnou cenu, ale lepší materiál. Doporučuju jít do obchodu a osahat. :D :D :D

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.09 00:46

nic moc.Dobre jsou Espiro magik 3 nebo 4.

http://www.detskyraj.cz/…magic-4-2008-

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.09 07:57

Ahoj, Moon jsou celkem poruchové. Já mám Espiro magic 3, stejné akorát spojená kolečka vepředu jako tříkolka. Jinak je to naprosto úchvatný dokonalý kočárek. Babypoint a Espiro vyrábí stejná firma.
Radka, 2 děti

wwpetule
Kecalka 304 příspěvků 20.03.09 10:16

Ahoj holky díky za rady zítra to půjdu okouknout líbí se mi taky ty Espiro magic 4 já bych radši ve předu dvě kola, ale to je jen estetické. Díky P.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 20.03.09 10:51

jjeleno, to jsi vyčetla kde, že jsou moony poruchové? Já jsem nenašla na netu žádné negativní reference. :?: :?: :?:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.09 17:35

Zaneth, má je kamarádka cca o něco déle než já Espiro, takže asi od léta 2008 a už je měla 3× na reklamaci…vytržené pásy, brzda apod. Jinak o nich nic nevím, každopádně mě její zkušěenosti ovlivnily při výběru.
Radka, - jjelena

Perada
Nováček 8 příspěvků 23.03.09 14:49

Mamči, vybíráme nové golfky místo Multiway…a zatím dle fotek se mi líbí Babypoint Mark, Espiro Magic 3 a Zopa Viper…zítra bychom je měli obhlídnou a hlavně vyzkoušet, jsme s manželem vysocí tak jestli se budou dobře řídit /u Multiway s tím máme problém (ty hole jsou krátké a kopeme do koleček) no ale chtěla jsem se zeptat, tyto typy kočárků nemají polohování nožiček, že? :roll:

ajabenz
Nováček 6 příspěvků 23.03.09 15:33

Perada: Nevím jak je na tom Zopa, ale Mark 3 a jemu podobný to polohování nemají určitě. Prosím tě napiš svůj dojem z kočárku Bp Mark 3 - moc se mi líbí, ale sama měřím 176 cm, tak se bojím, že bude nízký a taky málo prostorný pro mimčo.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.09 07:13

Ahoj, polohování nožiček nemají, ale vůbec to nevadí, protože narozdíl od jiných typů kočárků tu podložku pod nohama mají zkosenou a vypolstrovanou. Naše dcera je v espiro Magic naprosto spokojená a krásně se vyspí i v leže. S tou výškou rukojeti neví, já mám 161cm a je to akorát.Dobrou ruku při výběru,
Radka, 2 děti

Perada
Nováček 8 příspěvků 24.03.09 22:02

Holky díky. Dneska jsme si Babypointa Mark 4 přivezli…jeli jsme ho obhlídnout a toho Vipera, Magic 3 neměli, a vyhrál to Mark…zatím jsem z něj nadšená…polohování, pevnější záda, vyšší a rozepínací nánožník, sundavací stříška, která má okýnko na sucháč a slídovou stříšku a hlavně zadní kolečka dál od sebe, takže při chůzi paráda a vysoký se zdál taky dobře…opravdu super…tak jak se umoudří počasí vyjedeme s ním do terénu :-)

emkaaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.12 13:28

ja som si kupila mark 4,je to super kocik,lahucky ale ma jednu (pre mna velku) chybu resp nevyhodu a tou je velmi maly kosik pod kocikom. no inak som spokojna :)

byron 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.12 17:03

Ahoj, oživuji. Mám možnost velmi levně koupit tyto golfky. Prosím recenze! Co ted v zimě? Vejde se tam dítě s fusakem???
Díky moc

Crystal87
Generální žvanilka 23860 příspěvků 11.02.12 17:11

Mám moona už po dovu klucích poruchový rozhodně není a ve fusaku se tma vejde v rocea půl naprosto v pohodě a má tam spoustu místa:))

byron 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.12 17:31
Crystal87 píše:
Mám moona už po dovu klucích poruchový rozhodně není a ve fusaku se tma vejde v rocea půl naprosto v pohodě a má tam spoustu místa:))
díky, já váhám, ještě jeden mém v merku
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >