Kočárek Bebetto Murano

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rendulinka
Stálice 93 příspěvků 31.03.09 15:52
kočárek Bebetto Murano

ahoj, chtěla bych se zeptat jestli m někdo zkušenost s kočárkem Bebetto Murano, už ho máme koupený , moc se nám líbi vzhledově http://www.bebetto.pl/cz.htm tady je vidět ze všech stran a barev, tak kdby někdo věděl ať prosím napíše, mějte se všichni hezky

Reakce:
s-u-z-i-n-k-a
Nováček 1 příspěvek 07.07.09 14:43
Re: kočárek Bebetto Murano
hezkyAhoj, taky se nám moc líbí a chtěli bychom si ho koupit, ale nikde poblíž(jsem z Ostravy) není k sehnání. Objednat ho přes net se bojím. Můžu se teda zeptat, kde si kupovala ty, za kolik a jestli vypadá opravdu tak dobře jako na obrázcích? Moc děkuji za odpověď
rendulinka
Stálice 93 příspěvků 16.07.09 11:21

ahoj koupili jsme ho v Plzni, stál 8000 kč, posílala jsem ti soukromou zpávu, ale není doručená tak nevím jestli jsem jí špatně neodeslala, máme oranžový,líbí se mi,že se dá na podvozek dát i autosedačka,je podle mě lehký,akorát se mi moc nelíbí u sedačky, bud bude sedačka s madlem,ale bez střechy,nebo bez sřtechy a s madlem,nejde to tam dát společně a zdají se mi háklivé brzdy musí se na ně šlapat zlehka,pokud budeš chtít ještě něco vědět tak se ozvi pa Rendulinka

TinaSo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.10 22:21
Bebetto Murano

Dobrý večer, četla jsem tady Váš příspěvek. Můžete mi prosím napsat jaké jsou rozměry korbičky? Čekám mimčo v červenci a mám strach, že se mi tam v zimě pak nevleze s fusákem. Připadají mi ty dnešní kočárky nějaké maličké. Tak stále hledám na netu, ale tento mi padl do oka. Je moc krásný. Děkuji za odpověď. Mějte se Martina

rendulinka
Stálice 93 příspěvků 11.04.10 14:46

Dobrý den Marti, příspěvek od Vás jsem četla až dnes, korbičku, máme ve sklepě, dojdu Vám to změřit, tak já jsem naměřila délku korbičky 72 cm a šířku 34 cm,nám se do korbičky malá vešla i přes zimu s fusakem,ale byla tam jen tak tak,pokud by s Vám tam vaše mimi nevešlo tak můžete přehodit na sportovní verzi, má větší boudu a i ze stran je dost krytý, pokud budete chtít ještě něco vědět ráda odpovím, mějte se Renča

rendulinka
Stálice 93 příspěvků 11.04.10 14:53

Dobrý den Marti, příspěvek od Vás jsem četla až dnes, korbičku, máme ve sklepě, dojdu Vám to změřit, tak já jsem naměřila délku korbičky 72 cm a šířku 34 cm,nám se do korbičky malá vešla i přes zimu s fusakem,ale byla tam jen tak tak,pokud by s Vám tam vaše mimi nevešlo tak můžete přehodit na sportovní verzi, má větší boudu a i ze stran je dost krytý, pokud budete chtít ještě něco vědět ráda odpovím, mějte se Renča

TinaSo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.10 12:17
Poděkování

Dobrý den,

děkuji za odpověď, moc jste mi pomohla, teď mám představu co a jak.
Mějte se hezky. Martina

bebetto
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.10 12:24
Kočárek murano

Ahoj,chtěla jsm se zeptat,jestli se dá kočárek zakoupit i někde poblýž,já jsem od Brna,anebo musíme zajet se podívat do Plzně,tam je normální prodejna kočárku?? Tento kočárek mě nejvíc ze všech zaujal,hlavně se mě líbí,že má normálný velký,stejný čtyři kola,těm trojkolkám moc nevěřím..Děkuju předem za odpověd,mimi čekáme v září,tak snad se nám tam vleze:)

Marcela.XY
Nováček 1 příspěvek 11.08.10 19:41
Dotaz

Dobrý večer, vím, že je to už dlouho co máte kočárek Bebetto Murano, ale chtěla bych se zeptat jak jste s ním zpětně byli spokojeni včetně miminka. :-) My čekáme mrně v říjnu a tenhle se mi docela zamlouvá. Už jen tím, že rukojeť je přehazovatelná a že má relativně dost místa v korbičce i na zimu. Jak tak procházím kočárky na netu, málo který má tyto, pro mně plusy. Děkuji za odpověď, Marcela

mykyta
Nováček 2 příspěvky 26.08.10 10:15

Dobry den…jen tak projíždím diskuse.A chtěla bych se zeptat,jestli Bebetto Murano má nánožník na sporťák.My ho máme objednany,ale bude až 20.9.a já se na tohle zapomněla zeptat.A ještě se chci zeptat,zda jste stále spokojení s kočárkem?

Hanuska3
Kecalka 126 příspěvků 17.03.11 08:07
Murano

Ahojky, četla jsem tu o Murano od Bebetta. Líbí se mi. Kdo jste ho měl, napiště něco o něm. Spokojenost či nespokojenost? Chci ho převážně do terénu. Jak se pohupuje? Hodně nebo mírně? Děkuju, Hanka

lenka8547
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.11 10:48
bebetto

My máme tento kočárek, takže reference :-) Korbička používaná od narození do cca 6 měsíců - není moc veliká, ale šlo to. Teď jezdíme v sedačce, která jde taky prakticky až do lehu, je tam jenom malinký sklon pod hlavičkou, takže na spaní akorát. Jinak sedačka je hodně prostorná a hodně krytá boudičkou, včetně nánožníku, takže na zimu nebo horší počasí super. A i v létě mu tam tolik nesvítí jako do těch otevřených sedaček. Kola všechny odpružená, jezdí perfektně v jakémkoliv terénu, les, louka, pole, kameny, štěrk, bláto, sníh - vše naprosto v pohodě, je to takový tank :-) Košík celkem veliký, mně se tam vejde vše co potřebuji, ani nevozím na kočárku přebalovací tašku, která je k tomu. Jinak boudička lze polohovat, madlo přendat po i proti směru jízdy, takže v pohodě při větru, slunci nebo když chce prcek koukat na vás či po okolí, kdykoliv lze přehodit. Autosedačka lze nasadit na podvozek, ale to jsme moc nepoužívali - vypadá to tak nějak divně a spíše si jí v obchodě hodíme na košík. Jediná nevýhoda, občas chce přifouknout kola (cca 1 x za měsíc), ale to je u nafukovaček vždy

zelenábrambora
Kecalka 121 příspěvků 22.09.11 20:26

Milá Lenko,

mohla bys prosímtě vložit fotku jak vypadá kočárek s nánožníčkem? Boudička kryje dost? Kolečka se asi nevytáčí do stran, že? Dítko se tam i s extra fusakem vleze vpohodě? Mohla bys prosím změřit kočárek i s kolečkama v jeho nejširší šířce? S brzdičkou jsi spokojená? Žádné závady se neobjevily? Děkuji moc!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >