kočárek CAM MB X6

9.2.07 21:22

kočárek CAM MB X6

Ahojky holky!
Prosím vás nemáte někdo už doma kočárek CAM MB X6,je to novinka 2007.Zatim co jsem koukala po obchodech,tak je nikde nemaj,takže informace mám nulové :cry: Moc se my líbí,ale nechci ho kupovat,dokud ho neuvidim. http://www.detskezbozi.com/…s/detail.asp?… zdravim :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6365
19.2.07 13:11

Zuzi: Já si chci taky koupit tento kočárek a viděla jsem do už i v obchodě Chicco Baby Expert v Ostravě ve Futuru. Korbičku, autosedačku a sporťák mi připadá, že mají všechny stejné X3, X4, X6 - mají rozdílné jen podvozky. Líbí se mi a jednoduše se tam vyměňují „nástavce“. A taky se mi líbí ta moskytiéra, je rovnou zabudovaná v boudičce a je schovaná v kapsičce na zip. Jenom nevím, jestli to nebude s těma pevnýma kolečkama moc drncat…

Ale taky bych si chtěla přečíst nějaké zkušenosti s užíváním. Opravdu ho ještě žádná nemáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.07 16:49

Ahojky Mirko,
já bydlím kousek od Prahy a v Praze jsem ho bohužel ještě neviděla.Já chci zatim koupit jenom sporťák.Bohužel jsme si vybrali novinku a ještě zkušenosti na ten to kočárek nejsou :cry: tak snad se to zlepší,čas mám ještě měsíc :wink: zdravim Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama