Kočárek CAM taski

388
5.7.19 17:17

Kočárek CAM taski

Holky, máte prosím některá tento kočárek? Máme ho v trojkombinaci a máme problém se sporťákem. Podložka na nohy, když ji dám do poslední polohy, aby měla dcera nohy už dolů, tak to tam nedrží. Když je to zvedlé, tak to cvakne a v pohodě, ale pokud to dám dolů, tak to ani necvakne a dcera mi to nohama zvedá nahoru. Teď v létě to může mít klidně ještě zvedlé, ale na podzim to s nánožníkem bude pořád zvedat. Máme ho ještě v záruce, ale manžel si myslí, že je to tak od výroby. Pokud někdo kočárek máte budu ráda, jak mi dáte vědět zda vám to taky tak dělá. Děkuji. Nechci být 30 dní bez kočárku a pak zjistit, že je to tak vyrobeno :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

9759
5.7.19 17:33

@Terka14 já kočárek neznám, ale pokud už je to tak vyrobeno, tak vám v obchodě k reklamaci nepřevezmou, a pokud je to chyba a pošlou na reklamaci, tak vám dají náhradní kočárek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
5.7.19 17:38

@stinga to já právě potřebuji zjistit zda je to tak vyrobeno. Podle mě chyba. Ale nevím. Když jsme kočárek koupili, tak mě nenapadlo sporťák nějak více prohlížet. To asi není povinnost obchodu nám půjčit kočárek, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9759
5.7.19 17:40

@Terka14 jestli jste kupovali v kamenném obchodě a zašlou kočárek k reklamaci, tak mají povinnost vám půjčit jiný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
5.7.19 17:44

@stinga koupili jsme ve Funbaby v Ostravě. Kdysi jsme reklamovali kočárek v Dara baby a nic nám nepůjčili a byli jsme s cca 4 měsíční dcerou 30 dní bez kočárku. V roce 2011. Jste si jistá, že mají povinnost? Pokud ano nemám co řešit. A můžu hned jít reklamovat. V srpnu nám končí záruka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10565
5.7.19 17:44

Podívej se na video na youtube, tam uvidíš jak polohují nánožník

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
5.7.19 17:45

@Janli video jsem viděla. Polohovat to jde, ale v poloze dolů, jak je na obrázku, právě z YouTube, tak to tam necvakne a nedrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9759
5.7.19 17:51

@Terka14 já jsem měla reklamaci na kočáře v roce 2017 a 2018, vždy nám náhradní kočárek půjčili, u kočárků je to jejich povinnost
nedávno jsem dávala na reklamaci autosedačku, a tam povinnost zapůjčit jinou není :( :nevim: ale u kočárků jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama