Kočárek do terénu - jaký?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MelissaMuray
Kecalka 131 příspěvků 08.01.19 20:38
Kočárek do terénu - jaký?

Ahoj holky,
bohužel v kočárkách se nevyznám vůbec a tak jdu pro radu za Váma.
Bydlíme na vesnici, po silnici tu s kočárem jezdit nebudu, lesni cesty tu taky moc nejsou. Tak potřebuju kočár co zvládne projet horší terén - snad takový kočár existuje :D
Chceme do něj investovat max 20tis pokud možno, přemýšlím i o tý trojkombinaci, ale nevím zda je to doopravdy výhodné nebo ne.
Dneska jsme se byli podívat v Kašpárkovi na Zličině a pani nám doporučila tyto značky:
Noordi fjordi
Aero tutis
Baby design
Máte s nima někdo zkušenost? Nebo je lepší jiná značka do terénu?
Děkuji moc :)

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 08.01.19 20:51

@MelissaMuray baby design jsou výborné kočárky, též noordi fjordi - tady jsou o nich diskuse i recenze - pohledej
aero tutis neznám

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 08.01.19 20:52

Já mám baby Jogger City Elite a jsem nadšená. Větší kola má ještě summit.

Ale vím, že kamarádka, která bydlí kousek mimo město a jezdila po rozbité cestě, tak si koupila odpružený takový jakoby ten retro kočár myslím Tako balila?? Ten asi nebyl z nejdražších, ale byla s tím spokojena

Evulina
Neúnavná pisatelka 17246 příspěvků 08.01.19 20:52
@MelissaMuray píše:
Ahoj holky,
bohužel v kočárkách se nevyznám vůbec a tak jdu pro radu za Váma.
Bydlíme na vesnici, po silnici tu s kočárem jezdit nebudu, lesni cesty tu taky moc nejsou. Tak potřebuju kočár co zvládne projet horší terén - snad takový kočár existuje :D
Chceme do něj investovat max 20tis pokud možno, přemýšlím i o tý trojkombinaci, ale nevím zda je to doopravdy výhodné nebo ne.
Dneska jsme se byli podívat v Kašpárkovi na Zličině a pani nám doporučila tyto značky:
Noordi fjordi
Aero tutis
Baby design
Máte s nima někdo zkušenost? Nebo je lepší jiná značka do terénu?
Děkuji moc :)

Já mám na běhání starší model Baby jogger (trojkolka, odpružení, brzda, větší kovovo-gumová kola) a jsem max. spokojená, protože krom běhu je právě ideální i do terénu. Ale nevím, jak ty nové modely Baby jogger na tom jsou, já ho mám z druhé ruky z Bazoše za 2500,– Kč a nedám na něj dopustit. A toho místa!!! Vejde se tam nádherně i 3-4 leté dítě na leh..

debra.morgan
Echt Kelišová 9495 příspěvků 08.01.19 20:53

@stinga zrovna ten noordi fjordi celkem katastrofa, je tu ziva diskuse primo na nej a spokojene teda nejsou ;) nejaky problem s konstrukci, je to sama reklamace.

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 08.01.19 20:55

@Evulina čau , sis odskočila od diet? :D jaký ten Jogger máš? U první jsem měla city mini, ale s tím jsem nikdy nebehala. S tím elitem jsem naprosto nadšená i v tom sněhu…a hlavně je pro vyšší lidí značka ideal

koblizeq
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 08.01.19 20:57

Už třetí měsíc jezdíme s tfk joggster advanture a max spokojenost:grin:koupili jsme sportak a k tomu korbicku :grin:denně jezdíme 5 hodin, krásný nafukovací kola, odpruzeni, je to elegan, do města i terénu :srdce: :srdce:

krukynka
Kecalka 277 příspěvků 08.01.19 20:58

My měli prvního syna v Baby design Husky- říkala jsem si, nejlepší kočárek na světě. No ale druhou dceru, tu jsem v Huskym ještě odjezdila v korbičce a pak pro ní pořídila Easy Walker Sky- naprostá bomba, ovladatelnost, skladnost, všechno.
Oba kočárky odzkoušeny v terénu, bydlíme na horách. Sice ve městě, ale na horách. Třeba dneska v tom sněhu, nezklamal :)

Ale, tisíc lidí, tisíc názorů na kočárek ;-)

Evulina
Neúnavná pisatelka 17246 příspěvků 08.01.19 20:58
@MarketinkaKopretinka píše:
@Evulina čau , sis odskočila od diet? :D jaký ten Jogger máš? U první jsem měla city mini, ale s tím jsem nikdy nebehala. S tím elitem jsem naprosto nadšená i v tom sněhu…a hlavně je pro vyšší lidí značka ideal

To právě není ani city mini, ani elite..je to nějaký starý model, už se dávno neprodává. Je na něm jen Baby jogger, nic dalšího. Mám ho z bazaru..

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 08.01.19 20:58

@debra.morgan aha :oops: já tu diskusi četla jen ze začátku, tak to se omlouvám @MelissaMuray tak noordi fjordi raději ne
máš přezdívku, jako moje dcera jméno :srdce: ale ona má jen jedno s :mrgreen:

MelissaMuray
Kecalka 131 příspěvků 08.01.19 21:00

@stinga děkuji moc, něco jsou starší diskuze a někde se řeší na jedné stránce kočárek a pak čtu 5 stran o kojení apod :roll: což mě zrovna moc neba, když chci číst o kočárku.

Evulina
Neúnavná pisatelka 17246 příspěvků 08.01.19 21:02

Jeminkote, tak teď tu budu za blbce :oops:
Nemám baby jogger, ale bazarový TFK joggster III.
Mě už se to teda pěkně motá. Teď jsem se šla podívat, páč mě to trklo, že asi píšu koniny. :roll:

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 08.01.19 21:03

@MelissaMuray jo moc diskusí se tu zvrtne úplně jinam :roll: ten baby design má známá a nechává si ho pro druhé dítě, ale ten Easy Walker a jiné tady zmíněné budou taky dobré

browneye
Kecalka 116 příspěvků 08.01.19 21:09

@MelissaMuray ahoj, my měli pro miminko hluboký kočárek Inglesina Sofia. Sporťák máme Tfk Joggster Sport. Oba kočárky projedou až neuvěřitelné věci. Znovu bych si koupila ty samé. Inglesinu jsme kupovali bazarovou a Tfk nový.

MelissaMuray
Kecalka 131 příspěvků 08.01.19 21:09
@stinga píše:
@debra.morgan aha :oops: já tu diskusi četla jen ze začátku, tak to se omlouvám @MelissaMuray tak noordi fjordi raději ne
máš přezdívku, jako moje dcera jméno :srdce: ale ona má jen jedno s :mrgreen:

fakt? :D tuhle přezdívku používám už od základky, kdy jsme hráli ňáky hry na pc :D

no mě právě pak to neba číst, je to třeba ta debata o kočárku fjordi, tam je 30 stran ale o kočárku musíš fakt hledat :D ale jinak se v te diskuzi dovíš spoustu věcí okolo :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama