Reklamoval někdo tašku inglesina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elinaj
Nováček 1 příspěvek 03.01.19 13:26
reklamoval někdo tašku inglesina?

Dobrý den všem,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte podobnou zkušenost s taškou ke kočárku inglesina. Konkrétně tento typ: https://www.detskyruzek.cz/…g-derby-grey
Stalo se mi, že se zničil termopovrch (roztrhal) v bočních kapsách. A to jsem je ještě nepoužívala. Reklamace uznaná nebyla, ale v rámci spokojenosti zákazníka mi nabídli tašku novou. Ale po třech týdnech jsem kapsy (určené na lahve) znovu otevřela a termofolie se trhá ve švu. Dovozce tvrdí, že jsem si to způsobila sama. Když jsem reklamovala poprvé, bylo to 7 měsíců od zakoupení. Takže dokázat že je to chyba materiálu bylo na mě. Ale nyní je to tři týdny a podle fotek se dovozce vyjádřil, že reklamaci neuznají, ani to nemám zkoušet. Štve mě fakt, že je to drahá taška a čekala bych, že bude sloužit účelu. Nekomentuji to, že mě dovozce označil za viníka, jelikož prý dávám do kapes předměty, které tam nepatří.

Reakce:
Jasmina81
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 03.01.19 13:38

Dobré vědět, koukala jsem po ni a chtěla také pořídit, nedivim se,byla bych pěkně vytočená, je dost drahá, čekala bych, že vydrží vic :think:

DoubleA
Stálice 95 příspěvků 03.01.19 14:12
@Elinaj píše:
Dobrý den všem,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte podobnou zkušenost s taškou ke kočárku inglesina. Konkrétně tento typ: https://www.detskyruzek.cz/…g-derby-grey
Stalo se mi, že se zničil termopovrch (roztrhal) v bočních kapsách. A to jsem je ještě nepoužívala. Reklamace uznaná nebyla, ale v rámci spokojenosti zákazníka mi nabídli tašku novou. Ale po třech týdnech jsem kapsy (určené na lahve) znovu otevřela a termofolie se trhá ve švu. Dovozce tvrdí, že jsem si to způsobila sama. Když jsem reklamovala poprvé, bylo to 7 měsíců od zakoupení. Takže dokázat že je to chyba materiálu bylo na mě. Ale nyní je to tři týdny a podle fotek se dovozce vyjádřil, že reklamaci neuznají, ani to nemám zkoušet. Štve mě fakt, že je to drahá taška a čekala bych, že bude sloužit účelu. Nekomentuji to, že mě dovozce označil za viníka, jelikož prý dávám do kapes předměty, které tam nepatří.

Můžu se zeptat.? Máte i kočár inglesina.? Jestli ano, jaký typ a s ním jste spokojená.? Děkuju :)

Jasmina81
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 03.01.19 15:10

@DoubleA jestli můžu odpovědět já, tak mám inglesinu magnum a velika spokojenost, kočárek je lehký, prostorný,krásně houpe a zvládne terén na 1 :palec: kupovala jsem ho na syna v roce 2009 a teď čeká na druhého a je jako nový ;)

DoubleA
Stálice 95 příspěvků 03.01.19 15:44

@Jasmina81 moc děkuju :) já se zamilovala do typu Vittoria, ale ta cena mě zatím drží při zemi :lol: každopádně jsem zatím žádný jiný, který by vyhovoval mým představám a požadavkům nenašla :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >