Kde máte v paneláku kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 14:54
Kde máte v paneláku kočárek?

Ahoj, prosím kde máte v paneláku kočárek? My máme v bytě strašně uzounkou chodbu, tam být nemůže. Na balkón to máme přes celý byt (takže vozit ho tam, když bude špinavý :nevim: ) a na chodbu před dveře od bytu se nevejde (na patře máme 5 bytů, takže tam fakt není místo - navíc tam nesmíme nic mít z důvodu bezpečnosti, aby v případě nouze např. požáru byl prostor). Kočárkárna ani nic takového u nás není. Jak to řešíte vy? Zeptala bych se sousedů, ale s nikým se zatím neznám. Přestěhovali jsme se před týdnem a tahle věc nás nenapadla řešit. Miminko teprve čekáme, ale kočárek budeme mít za 2 týdny doma.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 07.11.18 15:02

Co do sklepa?

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 07.11.18 15:02

Ahoj.

My ho máme už 3. rok pod schody. :)

Darmajka
Nováček 6 příspěvků 07.11.18 15:03

To právě teď taky řešíme. Navíc, když nebude taťka doma, tak bych musela kočár táhnout do schodů (bytovka bez výtahu). Napadlo nás kočár nechávat v autě před domem a domů nosit jen korbičku..ale jinak mě nic jiného nenapadá :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 15:08

@tininas My tam takový prostor nemáme, takže to právě nejde =(

@Darmajka Jejde, tak to nezávidím. My výtah máme, nový a prostorný....­....všechno na tom bydlení je super, ale tohle jsme nějak nedomysleli :think: . Já opravdu reálně nevím, kam ho dát. Jedině zkusit počkat, až potkám nějakou sousedku s kočárkem (máme 9 pater po 5 bytech, tak snad někdo miminko taky má) a poptat se. Ale možná mají lépe řešenou chodbu - my jsme v nájmu, takže dispozičně nic měnit nemůžeme.

ugluk
Hvězda diskuse 43567 příspěvků 07.11.18 15:10

V prvém bytě v bytě, ve druhém je dole kočárkárna, takže nahoru nosím jen vložnou tašku. Kočárkárnu nemáme v každém vchodě, poptala bych se vašeho předsedy SVJ, či jak to tam máte, jaké jsou u vás možnosti, určitě nebudeš zdaleka první, kdo to potřebuje řešit, a třeba bude kočárkárna o pár vchodů vedle.

Fazulina
Závislačka 3904 příspěvků 07.11.18 15:10

Tam nejdou žádné společné prostory, ani sklepy?

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 33029 příspěvků 07.11.18 15:17

Ja takhle obcas v panelakach videla kocarky primo u vchodu v chodbe.. Ne pred bytem ale uplne dole..

Lekninka91
Extra třída :D 10423 příspěvků 07.11.18 15:19

my ho máme v bytě na chodbě.. i u mamky ho tam mívám a to má hodně úzkou chodbu

Jasmina81
Kecalka 410 příspěvků 07.11.18 15:24

Jedině pořídit návleky na kola a buď ten balkon, nebo zkusit chodbu. Naši mají taky úzkou chodbu a vlezl se

warita
Echt Kelišová 8472 příspěvků 07.11.18 15:30

Taky jsem ho soupla pod schody. Kolarkarnu nam zrusili a ani nemame vytah, takze tahat kocar do 3. patra je absurdni.

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 07.11.18 15:34

My ho měli v chodbě hned za vchodovými dveřmi,taky jsme měli úzkou chodbu,byla tam jen úzká mezírka na projití,ale my máme obíhací byt.Takže jen když šel někdo dovnitř nebo ven a kočár byl doma tak to bylo složitější ale jinak nás to neomezovalo.

axlpol
Závislačka 2747 příspěvků 79 inzerátů 07.11.18 15:38
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím kde máte v paneláku kočárek? My máme v bytě strašně uzounkou chodbu, tam být nemůže. Na balkón to máme přes celý byt (takže vozit ho tam, když bude špinavý :nevim: ) a na chodbu před dveře od bytu se nevejde (na patře máme 5 bytů, takže tam fakt není místo - navíc tam nesmíme nic mít z důvodu bezpečnosti, aby v případě nouze např. požáru byl prostor). Kočárkárna ani nic takového u nás není. Jak to řešíte vy? Zeptala bych se sousedů, ale s nikým se zatím neznám. Přestěhovali jsme se před týdnem a tahle věc nás nenapadla řešit. Miminko teprve čekáme, ale kočárek budeme mít za 2 týdny doma.

Panelák a nemá kočárkárnu?par­don,ale to je hloupost,tyhle domy se kolaudovaly s těmihle místnostmi a pokud tam není,je to hodně divné.Neslouží náhodou k jinému účelu?lidé si tam cpou kola,dělají dílničky nebo si to zabaví domovník pro své účely :cert: ptejte se,nedejte se odradit.Máte stejná práva k užívaní společných prostor jako ostatní.Já si takhle vydobyla sušárnu,přece nebudu pleny po dvojčatech sušit ve dvoupokojáku.Stejně to sloužilo jen na skladování bordelu.Kočárkárna na tom byla podobně.Pracuju na družstvu,tak nebyl problém obnovit staré pořádky,ale i v osobním vlastnictví platí stejná práva na soužití.
Když to vzdáte,musíte používat svůj sklep,popřípadě místo pod schody(což já nemusím)protože každý kdo uklízí vždy smete nějaký bordel mezi schody-na kočárek.

Netopirek
Echt Kelišová 7971 příspěvků 07.11.18 15:41

Na balkoně nebo v chodbě. Když mám špinavá kola, tak je otřu :nevim: Hluboký jsem skládala, sporťák jsem vybírala tak, aby byl co nejužší. Když jsme byli v domě bez výtahu tak buď vydrncat schody nebo nosítko

Netopirek
Echt Kelišová 7971 příspěvků 07.11.18 15:44

@axlpol ve většině panelákách se kočárkárny pronajímají. U nás to mají většinou kadeřnice, kosmetičky…
Ale jako kočárkárny fungují jen velmi vzácně

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >