Vložná taška do kočárku na dítě do 2 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
E86
Povídálka 17 příspěvků 26.10.18 00:18
Vložná taška do kočárku na dítě do 2 let.

Dobrý večer maminky,

existuje vložná taška do kočárku na dítě do dvou let? Všechny které jsem našla jsou malé.

Potřebovala bych nějakou větší. Všechny naše babičky bydlí v panelácích bez výtahu a když mi při procházce na návštěvě malý usne, při nošení do schodů ho vždy vzbudím.

Poradíte? Děkuju :-)

Reakce:
Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 26.10.18 00:26

Mam Gesslein a prijde mi docela dlouha…spis je otazka, jestli ti tam to batole vydrzi, nase uz v tom nechtela byt od cca 8 mes.bo z toho nic nevidela,trochu ty zada zvednout sly I s taskou ale stejne musela do sportaku…navic byvaji ty vlozne tasky melke a bala bych se, ze zivejsi dite z toho vypadne, I kdyby bylo na ksirach…I proto jsem ji davala do sportaku, delala v tom psi kusy, co zacala lezt…sranda je, ze s tim starym kocarem jsem se u nasich do vytahu vesla a s tim sportakem uz ne :mrgreen: Ten musim nechavat dole, ale jezdime tam tak, ze uz nespi, prip.se vyspi cestou. Nevejde se ti jeste do vajicka, nevim teda jak stare mas dite, ale kdyby slo vejce pridelat na kocar, tak mas asi vyreseno…na kratsi prochazku a dospani u vasich by to snad nevadilo…takhle jsem resila doktory, kdyz jsem vedela, ze nebude spat a ze bude potreba, abych ji mohla na chvili odlozit.

E86
Povídálka 17 příspěvků 17.11.18 20:30

Ahoj,

omlouvám se za pozdní odpověď. Tomovi bude 10 měsíců a do vajíčka se už nevejde. Já vím, s tím pohybem by byl trošku problém. O tom jsem taky přemýšlela, když jsem dotaz napsala. Na netu nic není. Hledala jsem všude možně.

Asi si budu muset ušít nějakou přenosnou „tašku“ na míru. Co se ve sporťáku rozepne (nechá se jako podložka s trošku vyztuženými zády) a když dítě usne tak se sepne a odnese se. :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >