Reklama

Britax B-Motion plus a hluboká korba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikous12
Kecalka 241 příspěvků 07.10.18 13:20
Britax B-Motion plus a hluboká korba

Ahoj holky, prosilm o radu, kočárek mám jen jako sporťák a jelikož mě baví chci k nemu na další dítě korbičku, jen řeším kterou? :nevim: jsou hezké ale nikde jsem moc nenašla vychytavky, zda je nějaká vychytanější a lepší? Prosím poraďte :hug:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7982 příspěvků 07.10.18 14:10

Za mě korbička stejně jen na chvíli, takže je to asi úplně jedno, za mě ty korbičky moc vychytávek mít nemůžou, takže bych si vybrala podle toho která se mi líbí :) ale já u kočárku řešila jiné věci/„vychytávky“ :)

Káťa19
Kelišová 7050 příspěvků 36 inzerátů 08.10.18 21:28

@Nikous12 korbičku affinity , pasuje bez problémů… ale já to právě zvažuju a chci prostornější :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >