Reklama

Kočárek Qbaro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fishbone10
Nováček 3 příspěvky 26.09.18 14:50
Kocarek Qbaro

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, zda mate nektera zkusenost s kocarkem Qbaro?

https://www.ellinterier.cz/…ro/4541.html?…

Maji ho levny a je to trojkombinace, tak je mi to trosku divne :-) dekuji moc predem za reakce ;)

Reklama

Reakce:

Weru94
Nováček 7 příspěvků 04.10.18 14:54
Kocarek Qbaro

Zdravím, kočárek této značky máme už 5 měsíců a malá je v něm spokojená. Zatím si nemohu stěžovat. Za mě tedy ok :lol:

Fishbone10
Nováček 3 příspěvky 04.10.18 15:12

A je to tedy za tu cenu opravdu i s tou autosedackou? :)

Weru94
Nováček 7 příspěvků 04.10.18 15:16

My objednávali z jiné stránky a tam jsme museli autosedačku dokupovat, ale tady to podle popisu vypadá, že je to komplet i s autosedačkou a adaptéry… :D

Fishbone10
Nováček 3 příspěvky 04.10.18 15:33

No me to prave prijde hrozne divny za tu cenu. Moc dekuji za informaci ;) ;)

Weru94
Nováček 7 příspěvků 04.10.18 15:37

Není zač. My jsme se taky báli, aby v tom za tu cenu nebyl nějaký háček, ale ok. :lol: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >