Doplňky ke kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cookies321
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 13.09.18 08:11
Doplňky ke kočárku

Dobré dopoledne maminy,
už toho mám dost, proto zakládám téma: doplňky ke kočárku. Potřebuji opravdu zkušenosti od těch nejzkušenějších - maminky. Vždy když něco objednám nebo koupím, tak buď to stojí za prd a nebo to další den běžím reklamovat. Asi mám v tom smůlu. A teď se tomu chci vyvarovat, proto se ptám, jaké máte zimní doplňky ke kočárku - sporťák. Bydlíme na horách, tak potřebuji pro miminko komfortní teplíčko neboť jsme venku pořád.
Děkuji, :kytka:

Reakce:
Uživatel je onlinemedunka23
Kelišová 7126 příspěvků 13.09.18 08:41

Pinkie fusak,bydlím teda ve městě, ale nemusela jsem malou tolik oblékat a co píšou holky na FB ve skupince pinkie bazar bez pravidel, tak když to doplnis nanoznikem nebo dekou, je tam dost vedro.

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 63 inzerátů 13.09.18 08:51

Za mne doporučuji fusak od Elodie Details,miminko je v něm krásně zachumlané a opravdu hřeje,syna jsem vozila jen v triku s dlouhým rukávem a v tepláčkách ve fusaku.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8777 příspěvků 13.09.18 08:52

Bydlíme na horách a nic extra kromě zimního fusaku od Emitexu (3v1 Combi) jsem neměla a našemu dítěti ani v jedné zimě nic nechybělo, max když opravdu hodně mrzlo dostal ještě deku, jako nepadací deka fajn, ale málo který kočárek ji má kde vlastně uchytit, takže úplně bohatě postačí i klasická deka. Co by sis jako představovala. Já jako vozič kočárku jsem ocenila ještě rukávník - též od Emitexu vcelku :)

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 13.09.18 08:56

@cookies321 Tak to che asi nějaký kvalitní fusak, nejlépe s beránkem já měla tuto značku
 https://www.detske-kocarky.cz/…ou-2017.html

no a pak se to dá doplnit kombinézou, nánožníkem, dekou, záleží jaká je zima. No a rukávník pro maminku a to podle mě stačí obyč Emitex. Jiné doplňky mě nenapadají :nevim:

cookies321
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 13.09.18 18:59

@Kristyna.Vechto­va @natyber @weyky @medunka23 děkuji, všichni mě právě straší, jak potřebují to a ono a dokonce kamarádka měla vyhřivanou podložku do kočárku a sestřenice ta zase jezdila jen s dekou nanozniken.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8777 příspěvků 13.09.18 19:39

@cookies321 nevím no, jako dítě mi nikdy nezmrzlo a ani nebyl nemocnej a 90% zimy fakt jen ten fusak, nánožník jsem nasazovala když třeba sněžilo nebo víc foukalo a deku jsem většinou přidávala až k jarnímu fusaku po ránu nebo pozdě odpoledne :)
Na vyhřívanou podložku u nás snad ani není zima :D

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 13.09.18 21:21

@cookies321 vyhřívanou podložku 8o to já ani neznám :lol: a taky bych řekla, že to u nás není potřeba. Pokud budeš mít kvalitní fusak, a kombinézu, tak by to mělo být ok. Možná se zaměřit na kvalitní oblečení, ale určitě není potřeba takové speciality :think:

Káťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 15.09.18 11:15

@cookies321 Ahoj, mrkni sem na recenze ;)

Za sebe doporučuji kvalitní fusak, seženeš v super stavu i bazarový. Potom rukávník na kočárek a slunečník , pár dek různých tlouštěk.

cookies321
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 16.09.18 11:54

@Káťa19 děkuji :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >